Меню

Дата проведення дня автомобіліста в Україні у 2020 році

Кількість авто на шляха України щорічно зростає. З ними збільшується і кількість водіїв. Привернутиии вагу до їхніх   проблем, закцентувати увагу на вдповідальності тих, хто за кермом, а також вшанувати усіх, кого водіння транспорту – це професія поклинай День автомобіліста.

Як правило, відзначається він вв кожному обласному місті країни дуже весело та пінавально. Тому багатьох дорослих та дітей цікавить коли буде день автомобіліста в Україні.

День автомобіліста в Україні

Коли відзначаємо?

Починаюч з 1993-го року наказом Президента Кучми було визначено, що День усіх працівників автомобільної галузі буде відзначатися в остнню неділю жовтня.

Таким чином, дата проведення дня автомобіліста в Україні у 2020 році – 25-те число. Такому рішенню передувало прийняте ще в 1980-му році рішення тодішньої Верховної Ради СРСР про відповідне свято.

Варто закцентувати увагу на тому, що в Україні 25-го жовтня варто втати не тільки усіх, хто ссамостіно водить автотранспорт, але й професійних водіїв, а також працівників дорожної служби, слюсарів, механіків, шиномонтажнимків, атомобільних інструкторів та інженер. В Росії ж день автомобіліста та дорожжника розмежовані та припадають на різні дати.

Традиції святкування дня автомобіліста 2020 в Україні

В Радянському Союзі в свято автомобіліста було прийнято робити великі застілля, масові заходи та урочистості із врученням дипломів, грамот тощо. В наш час в Україні свято проводиться більш активно та водночаас без алкоголю, адже транспорт та спиртне – несумісні речі.

Цікаві заходи на свято дня автомобіліста, здебільшого, організовують органи міського самоуправління, а також громадські організації. І малим, і дорослим цікаво буде подивитися на парад ретро автомобілів та сучасних суперкарів. Цікаво виглядають паради, де уасники їдуть на автомобілях однієї марки або й моделі, наприклад, на Жигулі чи Запорожцях.

В окремих містах організовуюься спільні кінопокази. Цікаво навіть для неводіїів стануть документальні та худовжні фіьми, котрі розповідаюють про історію створення автомобілів, становлення та розвиток транспортних компаній, заводів з виробництва автотранспорту, історія успіху відомих гонщиків.

Читайте також:  День Студента в Украине в 2020 году

25.10 – чудовий день для того, щоб записатися на курси водіння, аюо екстримального водіння. Як правило, інструктори курсів в цей день намагаються продемонструвати своє вміння та показати цікаве автомобільне шоу.

Як правило, день автомобіліста не обходиться без смачних пригощань. Поблизу цікавих заходів організовують смачні перекуси, на кшталт фестивалю вуличної їжі. Автомобілістам та учасникам шоу можуть запропонувати свіжі фреші, різні види кави, бургери, солодощі. Для дітей в цей день на ринках часто пропонують велику кількість модельних автомоблей.

Особливе задоволення приносять участикам святкування справжні гонки. В деяких містах в таких беруть участь спрофесійні гонщики, спортсмени. В районних центрах, а інколи і в селищах, на змагання реєструються усі охочі.

На спортивних змаганнях із швидкої їзди можна побачити і спеціалістів з тнингу – зовнішнього та внутрішнього дизайну автомобілей. Це дуже цікаво спостерігати за тим, як із «старенької колимаги» автівка на очах перетворюється в ексклюзивну модель.

Що таке авто для автомобілістів?

Охочі власники можуть під час таких святкувань заа окрему плату непогано прикрасити і свій транспорт. З допомогою фарби, спецільних трафаретів та наклейок майстри можуть за лічені хвилини додати шику будт-якому транспорту.

Завершується вечір, здебільшого, нагородженням кращих гонщиків, майстрів з тюнингу, інструкторів, механіків.

Ідеї для подарунків

Діізнавшись про те якого числа день автомобіліста в Україні, варто також подумати і про подарунки праціввникам транспортної сфери. Подарунки вонинні бути тематичними та, разом із тим корисними. Підібрати хороший варіант можна фактично під будь-який гаманець.

Якщо привітати хочеться по-багатому, цікаво, тді варто звернути увагу на такі подарунки:

 • відеореєстратор;
 • автомагнітола;
 • автомобільний мобільний телефон;
 • чохли для сиддінь;
 • масажери;
 • покришки на колеса.

Більш дешеві, але також цікаві подарунки:

 • підголівник;
 • масаажер на сидіння;
 • обкладинки на документи;
 • автомобільні чашки, термоси, чашки, які можна нагріти вд прикурювача;
 • флешки, перехідники, адаптери;
 • сувеніри (значки, копії автомобілів, статуетки);
 • солодощі в вигляді авто, дорожних знаків, автомобільних номерів (наприклад, льодяники, пряники, торти, шоколад);
 • аптечка;
 • різноманітні органайзери для впорядкування автомобільних речей, наприклад, складні столики, тримачі для телефонів тощ;
 • засоби для догляду за автотранспортом –поліролі, засоби для незамерзання скла, пахуі засоби тощо;
 • цікаві дріниці: писолос для салону, наір викруток, килимки тощо.
Читайте також:  Дата проведення дня Сім'ї в Україні у 2021 році

Важливо, щоб привітання були весеими та щирими!

Це буде цікаво:

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.