Меню

Дата проведення дня Довкілля в Україні у 2022 році

Кожен громадянин повинен перейматися станом довкілля бо це є досить актуальним питанням сьогодення та знати, коли буде день Довкілля в Україні 2022. Для того, щоб як можна більше людей звернуло увагу на стан довкілля, політики запропонували виділити певну дату та кожного року звертати увагу соціуму, що існують серйозні проблеми, які стосуються кожного громадянина та спільноти в цілому і потребують негайного вирішення.день Довкілля в Україні 2020

Що говорить статистика

Існує інформація про те, що найбільш чистим слід вважати повітря, котре знаходиться поблизу Австралії та Тасманії. Даний факт встановлено завдяки Всесвітній організації охорони здоров’я. Найгрязнішим на земному континенті слід визнати повітря, розташоване поруч з Каїром.

Для порівняння можна сказати, що якщо людина перебуває в цій місцевості, то це можна зрівняти з викурюванням цілої пачки цигарок на добу. Виходить, що ситуація досить неприємна на справді страшна.

Що можуть сказати українці?

В зв’язку з тим, традиції святкування дня Довкілля 2022 в Україні з’явилась досить недавно, багатьом громадянам вона може бути невідома, але влада працює над цим. Не зважаючи на цей факт, багатьом відомо, що забруднення повітря відбувається завдяки викидам з великих фабрик та заводів, водойм, зі скидів шкідливих речовин. Промисловість кожного дня стає все більш масштабною тому і ситуація погіршується кожного разу.

Варто нагадати, що велику увагу слід приділити спаму, котрий досить сильно забруднює атмосферне повітря та виникає з вихлопів транспортних засобів, він збирає електричну енергію, а, також, досить сильно забруднює атмосферу. Вирішення цього питання необхідно ставити на першу позицію, бо автомобілів з кожним днем стає дедалі більше і цей потік є нескінченним.Що можуть сказати українці?

Дата свята

Завдячуючи Президенту України дата проведення дня Довкілля в Україні у 2022 році була затверджена ще в 1998 році. Відштовхуючись від цього періоду і надалі, кожного року, йде відзначення цього свята кожної третьої суботи квітня. Що цікаво, українці добре відносяться до цього свята і більшість кожного року приймає активну участь в питаннях захисту довкілля.

Читайте також:  Какого числа день студента в Украине в 2021 году?

Громадські організації приділяють велику увагу створенню певних заслонів в цей день. В якості прикладу можна навести такі заходи як:

  • Очищення струмків та річок.
  • Озеленення куточків країни.
  • Захист заповідних зон.
  • Покращення знань з екології.

На міжнародному рівні слід згадати про те, що зі святом пов’язана конференція в Стокгольмі на якій піднімалися питання, пов’язані з довкіллям. Саме це спонукало населення планети в подальшому більш широко розглянути питання захисту природи в цілому.Дата свята

Крім того, слід зазначити, що завдячуючи Стокгольмській конференції прийняли ще додатково рішення про те, що слід застосовувати Екологічну програму організації об’єднаних націй. Дана стратегія займається регулюванням процесів, пов’язаних з захистом довкілля. Варто пам’ятати про те, що день Довкілля святкується 24 квітня в день, коли природа починає просинатися та дарувати всім радість, щастя та тепло і енергетику.

Ті, кому цікаво, якого числа дня Довкілля в Україні 2022, можуть уже впевнено орієнтуватись на дату двадцять першого квітня, оскільки саме в цей день стан навколишнього середовища опиниться в центрі максимальної уваги як зі сторони верхівки нашої влади, так і усіх простих громадян української держави.

В День довкілля прийнято проводити екологічний суботник. Люди виходять на вулицю, збирають пакети, різне сміття та роблять навколишню природу чистішою.

Крім того, не слід також забувати і про конференції  та лекції, а, також, заняття тематичного характеру, котрі повчають з вдячністю відноситися до природи та її ресурсів. Завдяки місцевій владі також можуть проводитися різноманітні флешмоби та протестні акції, котрі закликають буди обачними та робити все для того, щоб матінка-природа залишалася в удовому стані.

Читайте також:  Якого числа день рибака в Україні в 2021 році?

Існує також спеціальний комітет, котрий займається заходами з планування та висаджування рослин, прибирання скверів та парків, газонів, звалищ, котрі набули вже стихійного характеру. Як завжди, подібні заходи мають широкий резонанс в пресі, так як їх головною метою є значно підвищити рівень свідомості громадян, розповісти що треба робити, а про що забути. Додатково для всіх бажаючих проводяться покази документальних фільмів про природу.

Цікавинки

Після того, які відбулася аварія на Чорнобильській атомній електростанції в 1986 році на території України під вплив потрапило близько 200 000 кв.м. Радіонукліди зі спливом часу все скоплювалися та скоплювалися під поверхнею грунту. Навіть в наш час земля не очистилася від цих речовин і вони, як і раніше, потрапляють через рослини в організм тварин, котрих споживає людина.  Це ж стосується і рослин, серед яких слід окремо зазначити гриби, котрі всмоктують з землі всі, без винятку речовини, котрі потім і потрапляють в організм людини. Ще зі шкільною програми відомо, що якщо з’їсти гриби, то можна потрапити до лікарні з серйозним отруєнням, або навіть померти.

На території нашої країни наявна велика кількість стихійних звалищ, котрі часто підпалюють для того, щоб кількість сміття зменшилася.  Пластик, при згоранні, починає виділяти токсичні речовини, котрі негативно вливають на організм людини.

В багатьох країнах світи прийнято проводити різноманітні проби води для того, щоб визначити наявність в ній речовин, котрі негативно впливають на здоров’я людини. Наприклад, після таких тестів в Берліні було встановлено, що водопровідна вода зберігає в собі величезну кількість антибіотиків, гормонів, психотропних речовин, котрі споживають риби і, як наслідок, людина. Ось звідки беруться різні, маловідомі наразі науці захворювання, котрі важко піддаються лікуванню.

Читайте також:  Католицький календар на 2021 рік в Україні

В завершення хотілося б зазначити, що природа – це найцінніший дар, котрий є зараз у людства. Завдяки їй ми маємо смачні овочі та фрукти, хліб на столі та молоко, чисту воду. Отже, слід берегти її, намагатися зробити все для того, щоб і наступні покоління змогли отримати все в гарному стані.Цікавинки

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.