Меню

Дата проведення дня Національної Гвардії в Україні у 2022 році

На сучасному етапі Національна гвардія України представляє собою спеціальний підрозділ, який знаходиться у складі МВС України. Його основним завданням є охорона порядку та безпеки нашої країни, тому кожен громадянин повинен знати, якого числа день Національної Гвардії в Україні 2022 для того, щоб вшанувати бійців та подякувати їм за захист вітчизни.

Своєму створенню вона завдячує указу Президента, котрим було задіяно закон «Про Нацгвардію України». В своєму складі вона має патріотів та просто добровольців, а також внутрішні війська країни. Вони в будь який час доби готові прийти на допомогу українському народові, захистити його від ворогів та зберегти цілісність та суверенітет.

Україна – є унітарною державою, чим вона завдячує своєму народові. Єдність та цілісність, порядок та добробут в країні є важливим та суспільно-значимим для кожного громадянина.

Щоб захищати вищевказані цінності і була створена Національна гвардія України. Дата проведення дня Національної Гвардії в Україні у 2022 році це 26 березня. В цей час вшановуються всі працівники цією професії, покликані бути мужніми, сміливими та сильними. Указ Президента про те, що свято стає загальнодержавним був виданий 18 березня 2015 року.Національна гвардія України

Трохи історії

За час з 1991 по 2000 рік гвардія зробила багато корисного для держави, але нещодавно сталися суттєві негативні події, які змінили все  і після загострення ситуації на Донбасі та в Криму, було вирішено створити окрему структуру для захисту цілісності держави.

Нацгвардія захищає здоров`я, життя і свободи українських громадян від посягань злочинців, охороняє безпеку державного кордону. Крім того, вона взаємодіє з правоохоронними органами, поліцією у вирішені всіх питань, присікає незаконні воєнні формування, припиняє дію терористичних організацій та злочинних угрупувань. Слід вказати, що існує гранична чисельність Нацгвардії 60 000 осіб, з яких повинно бути порядку 52 000 військовослужбовців.

Читайте також:  Книги-ювіляри 2018 року

Починаючи з квітня 2014 року та завдячуючи правильному керуванню Збройні сили України та Нацгвардія допомагала успішно провести Антитерористичну операцію, яка проводилася в північній та східній частині нашої країни. 5000 мужніх захисників отримали нагороди за проявлений героїзм та мужність, 100  з них, нажаль, посмертно.

Завдання

Слід зазначити, що лише Президент України має право призначати на пост головнокомандуючого Національної Гвардії. Наприклад, починаючи з квітня 2015 року командири почали змінюватися на посаді досить часто, після спливу півроку.

На посту фігурував Степан Півтор, завершує Юрій Аллеров. Наразі невідомо, кого оберуть на цей пост  в 2022 році, час все змінить і розставить по своїм місцям.Трохи історії

Як все проходить

Коли буде день Національної Гвардії в Україні 2022, то святкування залишається тим же, що і було раніше. План виглядає наступним чином. Військовослужбовці збираються на головній площі країни та отримують нагороди та певні почесні відзнаки за проведену роботу та бойові заслуги. За період з 2014 року нічого в святкуванні не змінилося. Хлопці вишуковуються на площі та отримують, як знак вдячності, нагороди, медалі, грошові премії. На протязі трьох останніх років 154 молодих хлопця отримали відповідні знаки вирізнення.

Читайте також:  Світові ювілейні дати в 2021 році

Всі ті, хто є найкращими за фахом також отримують черговий ранг або звання. На святі завжди присутні всі члени Уряду України. Слід сказати, що урочистість повинна бути проведена у відповідності до певної схеми.На сучасному етапі

Військовослужбовці стоять певним чином, одягнені у святкову форму. Потім вони вислуховують військовокомандувача, який бажає їм успіхів, добра та процвітання в їх трудовій діяльності..

Всі громадяни нашої держави повинні пам’ятати, коли ж святкується дане свято, щоб привітати рідних, близьких, котрі служать на благо рідної країни та стоять на охороні нашої держави. Свято привітання Національної Гвардії – незбагненне і чудове, воно також символізує справжнє пробудження, перегортає наступну сторінку історії.

Кожен день для цих людей – це справжня боротьба за нескореність, свободу та право жити у вільному суспільстві нашої країни. Кожен українець повинен берегти пам’ять, вшановувати їх подвиги та бути справжнім патріотом своєї держави.  Традиції святкування дня Національної Гвардії 2022 в Україні щороку ідентичні, важливо щоб народ та влада пам’ятали про мужніх хлопців, котрі готові віддати душу та тіло за рідний край та його свободу і незалежність.

Свято

Свято Нацгвардії буде відмічатися того ж числа, що і Внутрішніх Військ. Даний указ був підписаний Президентом нашої держави нещодавно. Воно є національним в широкому розумінні цього слова, адже до нього долучаються як бійці внутрішніх військ, так і добровольці-солдати, які вирізняються мужністю, професійністю та боронять нашу країну та захищають її кордони.

Під час свята прийнято паралельно вшановувати всіх патріотів, які померли на майдані, завдяки революції, яка пройшла в 2013-2014 роках. В той час люди вийшли з протестами проти  існуючої влади, але домоглися лише кровавого відстрілу та кровопролиття, намагаючись піти проти встановленого режиму.

Читайте також:  Дата католицької Паски 2021 року

Під час Кримської кризи Верховна рада України прийняла рішення про відновлення Національної Гвардії, з того часу вона існує і наразі.  

Фізична підготовка

Командири Нацгвардії активно готують бійців фізично сильними та мужніми бо вважається, що це є важливим чинником високої боєздатності, професійної діяльності будь-якого з підрозділів. Крім того, багато уваги приділяється і здоровому способу життя, а саме: негативному відношенню до алкоголю та тютюнопаління, також варто згадати боєздатність підрозділів, професіоналізм та здоровий спосіб життя військовослужбовців.

Крім того, розвиваються такі види спорту як: дзюдо та самбо, бокс які додатково допомагають підвищити боєготовність персоналу, котрий в будь який час зможе уміло виконати ту чи іншу спецоперацію. Не слід забувати і про рукопашний бій та правильне володіння зброєю.активно готують бійців

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.