Меню

Дата проведення дня Студента в Україні у 2020 році

Святкування солідарності студентів усього світу відбудеться 17 листопада. Цей день уособлює активність життєвої позиції, дозволяє об’єднатися і вдосконалюватися для досягнення спільної мети.

Коли буде День Студента в Україні знає кожна людина, яка навчається у вузі. Цей момент відомий навчаються особливими традиціями, які в кожному навчальному закладі власні.

День студента в Україні в 2020 році

Якого числа День Студента в Україні?

По суті в Україні День Студента святкується двічі: у всесвітньо визнаний період і в день Тетяни. Вперше свято було відсвятковано в Лондоні на початку війни.

За рік до ВВВ в цей день фашистами були розстріляні і відправлені в концтабори понад 1200 лідерів і учасників чеської молодіжної організації. З цього моменту питання якого числа День Студента в Україні та в інших країнах не представляє з себе таємницю. Він святкується 17 листопада.

Причинами, за якими свято дублюється на День Тетяни є любов і повага мучениці до студентства. Саме в цей день на території Росії був відкритий перший університет, завдяки якому молоде покоління пізнало ази навчання.

У 2020 році день студентства буде відсвятковано 23 раз. У цей день кожен хто навчається зможе розслабитися, висловити власну думку і заявити про себе.

Як з’явився День Студента в Україні?

Як зазначалося раніше, свято вперше дало про себе знати в окупованої Празі. Після несанкціонованого студентського мітингу молоде покоління було страчено і посаджено в концтабори. Через пару років після страти з’явився новий антифашистський рух, якийстав вести підпільне життя. Лідерами конференції, що зібралася в 1941 році було прийнято рішення святкування Дня Студента 17 листопада.

В Україні ініціатива була підтримана в 1999 році, коли президентом був Л.Кучма. З тих пір студенти святкують свято 2 рази на рік: 17 листопада і 25 січня.

Заходи на святкування Дня Студента

У кожному місті Україні День Студента святкується по-різному. У навчальних закладах є власні традиції, які шанують всі навчаються. Заходи проводяться весело і пам’ятно. З цих причин багато років після навчання у ВУЗах колишні студенти з ніжністю згадують про пам’ятні дати.

Читайте також:  Міжнародний день батька в Україні в 2021 році

Заходи на свято Дня студента присвячені молодому поколінню. Їх тематика підкреслює силу духу суспільства, допомагає розвитку економічної та соціальної сфери. Традиції святкування Дня Студента 2020 в Україні мають на увазі проведення таких заходів:

  • предметних олімпіад;
  • тематичних вечорів;
  • наукових конференцій;
  • акційних знижок і бонусів;
  • спортивних заходів.

Зміни до заходів вносяться щорічно, пропозиції розглядаються відділами та міністерствами, які курирують молодіжний рух, приймаються на офіційному рівні.

У гуртожитках дата проведення Дня Студента в Україні у 2020 році святкується по-особливому. У цей день новачки і старше покоління знайомиться ближче, завдяки чому стають ясними особливості навчання в навчальному закладі.

Свято давно перестало бути формальною датою. Приносить позитив, впевненість у майбутньому, можливість особистісного вдосконалення.

У цей день деякі навчальні заклади вважають за краще проводити День відкритих дверей, зборів, на яких відмінникам навчання та іншим відомим студентам вручаються похвальні грамоти та інші нагороди. Подія стала святом новаторства, оригінальних ідей і втіленням в реальність грандіозних планів.

Кого вітають на день Студента?

День Студента є святом всіх учнів і слухачів курсів. Святкується студентами та їх викладачами. Яким чином провести день і запланувати заходи навчальні заклади та їх колектив вирішують самостійно.

Хто такий сучасний студент?

Сучасні учні проводять його в підприємствах ресторанного господарства або відомих клубах. Незалежно від прийнятого рішення день славиться веселим настроєм, особливими традиціями про які згадують протягом усього навчального процесу.

Ідеї святкування Дня Студента

Не знаєте, як провести день або як відсвяткувати його з друзями, пропонуємо ознайомитися з ідеями, які стали популярними в попередньому році:

  • вечірка в гуртожитку-економ-варіант, який вітається кожним студентом, має на увазі нові знайомства і стовідсотковий відрив дозволяє завити про себе як про члена суспільства;
  • відвідування клубу-вітаються особами із зайвою копійкою в кишені, дозволяє весело провести вечір натанцюватися і взяти участь в конкурсах;
  • поїздка в інше місто-відвідування невідомих місць, найкраще, на що може розраховувати дружна компанія, захід обіцяє нові емоції та враження;
  • відвідування квест-кімнати-сучасний варіант святкування, здатний задовольнити смак кожного учня, участь доступна для студентів з різним рівнем фінансової забезпеченості.
Читайте також:  Де придбати весільну сукню

Крім зазначених варіантів, сучасні студенти замовляють вечірки з власними діджеями і професійними ведучими, завдяки якій вони стають індивідуальними і незабутніми.

Резюме

День Студента в Україні цього року як і в попередньому відзначатиметься 17 листопада та 25 січня. Свято підкреслює вдосконалення і можливості молодого покоління, дає можливість пошуку нових знайомств, реалізації мрії, допомагає розслабитися, забути про проблеми навчального процесу.

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.