Меню

Дата проведення Дня Валентина в Україні у 2020 році

У всьому світі день закоханих відзначається 14 лютого. Україна не є винятком. Тому на питання, коли буде День святого Валентина в Україні кожен житель відповість – 14 лютого. Вперше свято дав про себе знати в 18 столітті. Таким чином жителі Європи вирішили висловити особливу прихильність закоханих один до одного.

День Святого Валентина 14 лютого

Трохи з історії святкування Дня Святого Валентина

Версій виникнення свята безліч. Найпоширенішою є така: захід замінив свято жіночої родючості, яке відзначалося в той час у Римі і було зустрінуте римлянами позитивно.

Друга версія говорить, що заходи на свято дня Валентина з’явилися в пізньому середньовіччі, коли правителем Римської імперії був жорстокий і самотній Клавдій. Чоловік на офіційному рівні заборонив воїнам вступати в шлюб, а жінок – виходити заміж. Правитель був упевнений, що головне призначення перших – військова служба, а друге – ведення домашнього господарства. Про любов і прихильність обох статей не могло йти й мови.

Поряд з цим любов була, і вогник в очах древніх жителів був підтвердженням вказаному факту. Їхні почуття були почуті священиком, якого звали Валентин. Таємне вінчання закоханих пар закінчилося для Валентина плачевно. Минуло небагато часу, і священнослужитель був страчений.

Поки священик чекав страти в ув’язненні народ став називати його Святим. У період самотності Валентин закохався в дочку тюремника, яка була невиліковно хвора.

Молитви Святого Валентина і любов до жінки зцілили її. Страта Валентина відбулася 14 лютого. Перед смертю священик написав послання дівчині з освідченням у коханні і підписався «від твого Валентина».

Ще однією версією святкування свята закоханих стала наступна. У стародавньому Римі жив патрицій Валентин, який потай від усіх вітав християнство і вінчав закохані пари. Під час одного з обрядів Валентин був заарештований і затриманий. Оскільки патрицій ставився до вищого класу, він міг не переживати за страту. Однак його слуги не могли собі такого дозволити.

Щоб підбадьорити підлеглих Валентин писав їм листи, в які вкладав червоні серця, що позначають християнську любов. Послання передавалися через сліпу дівчинку.

В один день Валентин особисто прийшов передати послання слугам, умовив вартових відпустити їх взамін на власне ув’язнення. Перед стратою патриція було передано лист з сердечками сліпій дівчинці, після прочитання якого вона прозріла і надалі стала красунею.

Якому з варіантів вірити, жителі країн вирішують самостійно. Кожен з них хороший по-своєму, оскільки підтверджує, що любов в чоловічих і жіночих серцях може жити вічно.

Дата проведення Дня Валентина в Україні в 2020 році

Як і в попередньому періоді дата проведення Дня Валентина в Україні у 2020 році буде відзначатися 14 лютого. В цей різні покоління будуть вітати один одного з Днем закоханих.

Закохана пара

Найпопулярнішими в Україні поздоровленнями є:

  • валентинки у вигляді сердечок і саморобних листівок;
  • іграшки у вигляді сердець, з елементами ангелів;
  • оригінально оформлені букети з живих квітів.

У ці дні підприємства ресторанного господарства та роздрібної торгівлі проводять знижки, акції, надаючи бонуси закоханим парам. Зустріти цілуються і обнімаються молодих в день закоханих можна на кожній зупинці.

Численні спостереження населення показують, що традиції святкування Дня святого Валентина 2020 в Україні успадковуються кожним поколінням. Тому думати, що в недалекому майбутньому народ забуде про свято закоханих не варто.

Читайте також:  День захисника України в 2021 році

Як відзначають День Святого Валентина в інших країнах?

У Європі День закоханих відзначається романтично: подачею чашечки гарячої кави з квіткою на розносі або святкуванням заходу в кафе (при свічках). Традиційним подарунком, закоханим є валентинка з коробкою шоколадних цукерок.

Німеччина

Цей день в Німеччині збігається зі святом душевнохворих. Тому не варто дивуватися, якщо одна частина населення дарує валентинки, а інша – червоні стрічки психічно неврівноваженим людям.

Великобританія

Англійці в День Святого Валентина проявляють почуття не тільки до улюблених людей, але і до тварин. Тому популярною покупкою в цей день вважаються солодощі для домашніх тварин.

Японія

В Японії свято всіх Закоханих відзначається двічі на рік: 14 лютого і 14 березня. У перше свято чоловіки дарують солодощі жінкам, у другій слабка половина підносить подарунки сильній стороні.

Нідерланди

Слабка стать звикла святкувати заходи за допомогою пропозиції руки і серця вподобаному чоловікові. Відмовитися від пропозиції в цей день неможливо. Розглядаються пропозиції відкупу подарунками.

Франція

Стандартним подарунком на День Святого Валентина у Франції є ювелірні прикраси. У цей період жінки виглядають красивими як ніколи, а ставлення до них особливо шанобливе.

Резюме

Практично кожен житель країни знає якого числа День Валентина в Україні. Починаючи від молодшого покоління до дорослого всім відомо, що він буде відзначатися лютого. Цього року ситуація не змінилася. Всіма улюблене свято залишилося незмінним і буде відзначатися в цей день.

Це буде цікаво:

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *