Меню

Де купити шикарні ювелірні вироби в Україні

Золото – благородний дорогоцінний метал, затребуваний з давніх часів. Вважається символом розкоші і багатства, підкреслює фінансову стабільність його володаря. Купити ювелірні прикраси із золота сьогодні не складе труднощів. Головне, щоб покупка була унікальною і доступною за вартістю.

Модні ювелірні прикраси – різноманіття вибору

Не знаєте, який варіант сподобається дамі, пропонуємо познайомитися з онлайн-каталогом магазину, в якому представлені модні ювелірні прикраси із золота, срібла та інших дорогоцінних металів. Кожен варіант не схожий на черговий. Особлива форма огранювання, ексклюзивний дизайн робить коштовність індивідуальної, надають їй красу і розкіш. Пропоновані інтернет – магазином вироби є витвором мистецтва, здатні подарувати радість і естетичне задоволення як чоловічої так і слабкої половині полу.

Різноманіття вибору асортименту представлено широким вибором:

  • більш ніж 20 тис. ювелірних модних і класичних виробів (кільця, кольє, браслети, ланцюжки, підвіски та інші) готові порадувати нових господарів;
  • за бажанням клієнта фахівці магазину готові підібрати ювелірний виріб з дорогоцінними каміннями і без них, з червоного, жовтого і комбінованого золота різних проб;
  • моделі, представлені ексклюзивними дизайнерськими рішеннями, виготовлені із застосуванням інноваційних технологій, що не втрачають початкові характеристики.

Асортиментний перелік запропонований вітчизняними та зарубіжними ювелірами вражає різноманітністю та якістю. Багатоступінчастий процес виготовлення виробів дозволив досягти досконалості. В результаті представниці прекрасної статі можуть розраховувати на приємний сюрприз від коханого, який на все життя залишиться незабутнім.

Як не помилитися з вибором ювелірних виробів?

Ювелірні вироби з дорогоцінних металів відрізняються дорожнечею. Деякі моделі донині не доступні звичайному колу людей. Не помилитися з покупкою допоможе консультація ювеліра або фахівця нашого магазину. Пропоновані нами шикарні ювелірні вироби мають індивідуальні особливості ознайомитися з якими можна в телефонному або онлайн-режимі.

Незалежно від зробленого вибору покупець повинен поцікавитися питанням справжності товару, головним показником якого є заводський відбиток. Знайти штамп можна на внутрішній частині виробу або в іншому невидимому місці. У світі сучасності розрізняють три системи класифікації дорогоцінних металів:

  • метрична – відбиток на ювелірних виробах вказується у вигляді цифр (у Радянському Союзі і РФ по сьогоднішній день існує шість різновидів проб, саме по ним відрізняють вітчизняне золото або срібло від зарубіжного);
  • каратна  – система, якої дотримуються європейські країни і Америка, цінність металу залежить від кількості карат;
  • золотникова – в сучасності система зустрічається дуже рідко, раніше використовувалася до 30-х років, для перекладу в метричну систему необхідно зазначену у вигляді відбитка цифру розділити на 0,096.
Читайте також:  Экобетон: разновидности и основные преимущества

Крім перегляду відбитка покупець повинен знати про такі способи перевірки оригінальності дорогоцінних виробів:

  • при відвідуванні магазину подбайте про наявність лупи в сумочці (при наявності дорогоцінних каменів кожен з них повинен відповідати розміру виїмки);
  • модні ювелірні прикраси 2020 із золота і срібла є якісними якщо при їх падінні покупець чує кришталевий дзвін;
  • якісна обробка внутрішньої частини товару свідчить про роботу професіонала і застосування сучасного обладнання.

Володіючи зазначеною інформацією можна визначити перші ознаки не якісності виробу, завищення його вартості або фальсифікату. Для отримання докладної інформації варто скористатися послугами фахівця.

Вигода співпраці з нами

Ювелірні вироби з золота та інших дорогоцінних металів, реалізовані нами відповідають високим якісним характеристикам. Привабливий дизайн, бездоганний зовнішній вигляд, наявність дозвільних документів підтверджують факт оригінальності коштовностей і легальності угоди з покупцем.

Наявні в вироби каміння відповідають суворим вимогам, оптичні характеристики – на високому рівні, якість огранювання не викликає сумнівів у фальсифікаті. Купуючи товар, разом з виробом надається паспорт, спеціальна бирка і сертифікат. Вишукані моделі здатні поліпшити настрій і зробити інвестиції безпрограшними.

Звернення до магазину гарантує індивідуальне обслуговування, безготівковий та готівковий розрахунок, безкоштовну консультацію ювеліра та масу приємних бонусів.

Резюме

Золото та інші дорогоцінні вироби – найкращий подарунок на день народження та інші знаменні дати. Купівля красивих вишуканих моделей підкреслить щедрість і самодостатність покупця. Звернення до офіційної интернет-страниці магазину вирішить проблемні питання та допоможе стати господарем унікального виробу.

Читайте також:  Особенности состава и разнообразие корейских кондиционеров
Це буде цікаво:

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *