Меню

Газонокосарка бензинова

Газонокосарка – незамінний помічник, здатний підтримувати присадибну ділянку в доглянутому вигляді, адже тільки вона може рівно підстригти траву. Перевагою газонокосарки є більш швидка і легка стрижка, після якої виходить гарний газон. Виробники випускають різні види газонокосарок, але найбільшою популярністю користується газонокосарка бензинова, акумуляторна і електрична. Далі мова піде про газонокосарки бензинового типу.

Газонокосарки працюють на бензиново-масляній суміші і конструктивно складаються з:

  • сталевого корпусу, на якому розташовуються органи управління;
  • силової бензинової установки;
  • КПП і трансмісії;
  • бази запасу палива;
  • різального інструменту.

Крім обов’язкових елементів, пристрої для стрижки трави, можуть бути оснащені травозбірником. Для підтримки газону в доглянутому вигляді, можуть знадобиться і інші пристосування крім газонокосарки, які можна знайти відвідавши магазин інструментів.

Базові принципи вибору газонокосарки

Сучасний ринок техніки для саду пропонує безліч різних марок бензинових газонокосарок. Найчастіше всі вони розрізняються функціями та конструкціями, що може перешкодити новачкові зробити правильний вибір.

При виборі газонокосарки слід звертати увагу і на потужність, оскільки від цього залежить площа оброблюваної ділянки. З ділянкою від 200 до 400 кв.м цілком впорається бензинова газонокосарка потужністю 3,5-5 кВт і шириною скошування до 45 см. При скошуванні газонної трави на ділянках до 15 соток доречніше використовувати більш потужні бензинові газонокосарки.

Важливим фактором при виборі газонокосарки є і технічні особливості, тому що вони безпосередньо впливають на характер роботи з цим обладнанням. Для бензинових газонокосарок важливим параметром є моторесурс. В залежністi від навантаження він може варіювати від 700 до 2500 мотогодин. Відповідно, цей параметр впливає безпосередньо на безремонтний термін експлуатації.

Зручність роботи з газонокосаркою залежить і від способу пересування — самохідна модель або несамохідна. Практика показує, що найбільш зручними в роботі є самохідні газонокосарки з задніми провідними колесами.

В інтернет-магазині “Альцест” ви зможете знайти широкий асортимент бензинових газонокосарок від кращих світових виробників. Широкий модельний ряд дозволяє підібрати конфігурацію, яка буде повністю відповідати вашим вимогам.

Це буде цікаво:

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *