Меню

КУПАП України зі змінами за 2018 рік

 

Законодавство України прописує чіткі обов’язки та права громадян. Тут є все необхідне для того, щоб притягнути людину до відповідальності, або навпаки виправдати її якщо справа дійде до суду. Існує багато нормативних документів, якими регламентуються відносини в суспільстві.  Одним з них є Кодекс України про адміністративні правопорушення. КУПАП України зі змінами за 2018 рік має мати зміни згідно з законодавством України.

Цей документ повинен регулювати відносини у суспільстві. У цьому році в кодексі можуть відбутися зміни відповідно до європейського вектора розвитку. Також можуть бути переглянути деякі назви або терміни. Крім того, багато розділів будуть виправлені.Законодавство України

Про документ

Чинний КУПАП України в 2018 році являє собою важливий документ. Він містить в собі п’ять глав. Тут прописано більше ніж 300 статей зі змінами та доповненнями. У ньому можна знайти багато інформації та роз’яснень, які стосуються адміністративного правопорушення, осіб, які його вкоїли та відповідальні органи.

Основні цілі, які повинні будуть бути дотримані в цьому році це:

Заслужує уваги розділ «Адміністративні стягнення». Тут прописано багато речей, на які варто звернути увагу.

Слід зазначити, що обов’язково щороку кодекс переглядається. Адже в Україні відбувається багато змін.Чинний КУПАП України

Фінансові зміни

В 2018 році увага буде приділена фінансовому контролю. Наприклад, великі штрафи будуть встановлені при зазначені неправдивої інформації в податкових деклараціях. Покарання буде становити від 100 мінімальних заробітних плат.

Читайте також:  КЗПП України 2021 року чинний

Наразі в країні було введене загальнообов’язкове медичне страхування, що було зображено в кодексі. Це досить важливий крок для уряду. Порушення цих вимог буде строго покаране.

Також, цього року всі забудовники, які нехтують законодавством понесуть додаткові штрафи.Про документ

Зміні, які стосуються інвалідів

Кодекс України про адміністративні правопорушення (КУПАП) України 2018 поповниться новими змінами, які стосуються інвалідів.

Відтепер штрафи будуть сплачувати водії, які паркуються на місцях призначених для інвалідів та не належать до них. Це стосується, як відповідних майданчиків, так і При цьому поліція одразу повинна скласти відповідний протокол. Також протоколи можуть скласти і інші уповноважені органи.

Ще одними важливими змінами є ті,які стосуються побутових відходів. При порушенні норм вказаних в законодавстві будуть встановлені великі штрафні санкції. А саме від 80 неоподаткованих мінімумів для громадян, і від 100 – для підприємств. Можливе це дозволить покращити екологічну ситуацію в країні. Адже, як відомо багато спалахів з цього приводу було у Львові.

Зміни, які стосуються корупції

Наразі уряд досить часто каже про боротьбу з корупцією в нашій країні. Це можна почути на інтерв’ю депутатів по телебаченню. В цьому році будуть відбуватися зміни пов’язані з корупцією й в кодексі.

При порушенні вимог вступу до правління штраф буде складати від 300 неоподаткованих мінімумів та вилучення усього доходу.  Теж саме слід чекати й порушникам в роботі за сумісництвом.

Всі зміни повинні забезпечити дотримання адміністративних прав громадян країни.

Захист своїх прав

Тепер всі права громадян в суді зможуть захищати лише адвокати. Слід нагадати, що раніше кожна людина могла самостійно відстоювати свої права. А ось тепер в апеляційних судах потрібно бути з приватним або державним адвокатом. Вже з осені 2019 року необхідно в будь-якому суді бути разом з захисником.

Читайте також:  Реорганізація ДСНС України 2021

Новий законопроект в адміністративному кодексі

Наразі багато уваги приділяється водіям, які сідають за кермо в стані алкогольного сп’яніння. Такі водії будуть нести велику відповідальність за новим законопроектом. Він вже є на сайті Верховної ради.

Він буде стосуватися:

  • штрафних санкцій, які будуть стосуватися усіх порушників;
  • зменшити затягування строків справ в судах (6 місяців – новий строк);
  • поліція має право подавати скарги;
  • збільшення штрафу в 10 разів, якщо у водія немає посвідчення водіїв.

Також розробники нового законопроекту, кажуть про те що зміни стосуються й  дії патрульної поліції. Якщо законопроект набере чинності, то ці зміни стануть запорукою безпечної поведінки на дорогах. Це підвищить відповідальність водіїв, а також збереже пішоходів від непередбачуваних подій, які можуть виявитися фатальними.Захист своїх прав

Зміни, які стосуються роботодавців

Якщо роботодавці не оформлять належним чином всі документи для своїх працівників, вони повинні будуть заплатити великі штрафи. Це також стосується й невірної виплати заробітної плати в святкові та неробочі дні. Щоб цього уникнути слід добре знати законодавство і діяти за ним.

Завдяки всім змінам рівень життя людей повинен покращитися і це позитивно вплине на суспільство і країну в цілому.

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.