Меню

Лунний календар стрижок на січень 2023 року

Безліч зовнішніх факторів негативно впливають на організм людини. Ще в давнину вважали, що народження та розвиток живих істот якимось чином пов’язані з Місяцем. Небесне світило має дуже сильну енергетику. Вона діє не тільки на природне середовище, що оточує планету, але й на людське здоров’я.  Місячний календар стрижок на січень 2023 року, допомагає обрати день, коли процедури не зашкодять волоссю, а навпаки сприятимуть його росту.

Люди дуже давно спостерігали за супутником Землі й бачили що на протязі певного періоду трапляються дивні зміни. У різних народів календарі складали, враховуючи закономірності руху небесного тіла, його вплив на живі істоти.Місячний календар стрижок

Місячні фази

Лунний календар стрижок на січень 2023 цікавить не тільки дівчат, але й старших жінок та навіть чоловіків. Від стильної зачіски залежить зовнішній вигляд. А в цьому місяці багато свят, й кожному хочеться бути привабливим. Календар враховує зміни фаз супутника Землі, які здійснюють безпосередній вплив на життєві цикли всіх істот та рослин, що є на планеті. Перші чотири з восьми характеризують Місяць, що зростає, останні – йде на спад.

Коли мають відбуватися припливи у морі чи в океані та відхід води також залежить від фази, в котрій перебуває небесне світило. Вона впливає на настрій та почуття людини, надає силу, дарує привабливість та здоров’я або забирає його.

Місячний календар стрижки волосся на січень 2023 року допомагає вибрати найкращий день, котрий, крім гарної зачіски, гарантує збереження життєвих сил, відсутність негативу, гармонію в собі. Відвідуючи перукаря, жінки спостерігають, що волосся, яке стриглося одним й тим самим майстром, іноді дуже легко вкладається, але й буває таке, що зробити гарну зачіску ніяк не вдається. Локони відростають або швидко, або зовсім помалу. Краще доручати своє волосся перукарці тоді, коли Місяць знаходиться у знаках Діви або Лева.

Читайте також:  Місячний посівний календар на вересень 2022 року

Стрижку можна робити як у фазі, що зростає, так й у тій, що спадає. Але у другому варіанті волосся залишиться густим, тільки ростите буду повільно. Не потрібно стригти локони, коли Місяць перебуває у Козерозі, під знаками Риби, Рака та Овна. Після процедури часто з’являється лупа, волосся стає тонким та випадає.

Для завивки підійдуть дні у спадній й у зростаючій фазі Місяця. Не варто цього робити, коли небесне світило знаходиться у Козерозі, Скорпіоні, Водолії, бо локони виглядатимуть тьмяними та неживими, сіктимуться й ламатимуться.Місячні фази

Позитивні та несприятливі дні

Якщо подивитися в календар на 2023, можна побачити, що січень починається Зростаючим Місяцем. Першого та другого числа не варто стригтися, бо волосся не буде слухняним, а сама процедура може спровокувати депресію або безпричинний страх. Якщо локони сухі та посічені краще зробити живильну маску. Другого січня їх варто пофарбувати у темний колір. Це допоможе уникнути неприємностей.

Третього числа настає Спадний місяць. Цей день не є сприятливим для здоров’я.  Бажано провести його у родинному колі, а не йти до перукаря.  Якщо стригтися 4 січня, можна накликати на себе біду у вигляді психічного порушення або травми. П’яте число притягує негативні дії, що несуть ризик захворювання.

Читайте також:  Календар бухгалтера на 2018 рік в Україні

Якщо уважно подивитися у лунний календар стрижки волосся на січень 2023, можна побачити, що, починаючи з сьомого й до кінця декади випадає найбільш сприятливий час для зміни зовнішності. Зачіска та фарбування покращать стан локонів, зроблять їх сильними та густими. Шкіра на обличчі стане гладкою й ніжною та немов би засяє.

Невдалими днями для маніпуляцій з волосся є 11 та 12 січня. Якщо зістригати волосся у перший з цих днів, завітає хвороба, з’являться фінансові проблеми, у другий також не варто очікувати чогось позитивного.

З 13 по 15 число нові зачіски створять позитивну ауру, сприятимуть чудовому настрою. На зміну чорній смузі має прийти біла. З 16 січня краще скасувати візит до перукаря, бо небесному світилу це не сподобається. Стрижка 20 числа допоможе відсікти надовго неприємності та проблеми. В останній декаді місяця також є дні, коли маніпуляції з локонами принесуть достаток.  Це 23, 28 та 29.

Час для зміни кольору

Спеціально для представниць прекрасної статі астрологи склали календар фарбування волосся на січень 2023. Супутник Землі впливає майже на всі процеси, що відбуваються у живих істотах, та виступає у вигляді повного, щербатого, зростаючого Місяця та молодика. У останній фазі не можна ні стригтися, ні робити іншу зачіску, ні змінювати колір. Будь-яка процедура здатна зіпсувати локони, пошкодити їх структуру.

У повний Місяць також не потрібно фарбувати волосся, бо воно втратить блиск, почне ламатися. Найкращий результат у всіх справах приносить Зростаючий. Тож змінювати колір локонів та підстригатися варто в саме цю фазу, в якій знаходиться небесне тіло.

Ростучий Місяць насичує волосся енергією. Жодна перукарська процедура не зашкодить його красі та силі. В цей час вплив фарби не відчуватиметься, локони швидко відростуть, стануть пишними та блискучими.Ростучий Місяць насичує волосся енергією

Читайте також:  Скільки робочих днів у червні 2022 року?

Щербатий Місяць негативно впливає на всі процеси в життєдіяльності, погіршує стан організму в цілому, забирає в нього енергію. Така фаза не підходить для зміни кольору. Він не триматиметься довго, може погіршитися структура волосся. Негатив несе й повний місяць. Візит до майстра краще відкласти.

Сприятливий день для різних процедур легко підібрати, користуючись календарем фарбування. Але варто також приділити увагу знакам гороскопа. Найкращі результати досягаються, коли Місяць знаходиться у Леві та Діві, найгірші – коли небесне світило перебуває у Раку.

Несприятливим періодом для фарбування є 1, 2, 5, 6,7, останні 2 дні січня. В цей період супутник Землі знаходиться у фазі повного місяця та молодика під знаками Водолія та Козерога. Найбільш вдалий відтінок локонів можна отримати 14,15, з 20 по 29 число. Структура фолікул швидко відновиться, бо фарба не нашкодить їм.

Жінки й дівчата у давнину мали густе волосся, товсті коси, бо не стриглися у несприятливі дні.Час для зміни кольору

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.