Меню

Міжнародний день батька в Україні в 2021 році

Для повноцінного виховання дитини недостатньо материнської опіки. Саме турбота тата іноді буває найважливішою. Татусь завжди може вислухати та дати слушну пораду, вказати дитині вірний шлях та навчити витримці, як себе вести у тій чи інший ситуації. Для дівчинки батько – це велична непорушна стіна, що завжди захистить від бід, а також це перший та найголовніший чоловік у житті. А для хлопчаків татусь є справжнім наставником, адже саме він розповідає, як підійти до дівчини, правильно голитися, що краще вдягти, тощо. Історія склалася так, що татусям рідко хтось висловлює слова подяки та вдячності. Однак було створене спеціальне свято – міжнародний день батька в Україні 2021, яке вже стало традиційним для усього світу.

Свято батька – це день, коли точно не варто стримувати свої емоції. Краще висловити щирі слова подяки своїм татусям. Дехто взагалі каже, що це найбільш зворушливе свято у всьому світі. Дійсно, цей день сповнений лише позитивними емоціями та теплом, яке йде від щирого серця. Це гарна нагода показати тату, що він дійсно значить для своєї родини. день батька в Україні

Як виникло це свято?

Перед тим, як визначити, коли День батька в Україні, треба згадати історію виникнення святкування. Воно виникло завдяки діянням однієї жінки, що вирішила закарбувати в історії старання та любов, що подарував їй її татусь. У дружній та великій родині сталася страшна подія. Померла мати, а тому справлятися з усіма обов’язками, проблемами та складнощами довелося батьку родини. Але він зміг впоратися з усім та сповнив життя своїх дітей любов’ю та турботою. Одна з дочок бачила у своєму батьку справжнього героя та була йому безмежно вдячна за усі старання, а тому вона вирішила звернутися до мерії з пропозицією встановити нове свято – День батька. Воно присвячене кожному люблячому та турботливому тату, який ніколи не забуває про свою родину.

Читайте також:  Дата дня Соборності України в 2021 році

Мерія почала усіляко підтримувати цю пропозицію, а тому розпочалися перші приготування. Але вони трошки затягнулися, а тому з визначенням дати святкування були певні проблеми. Через певний час ідею підхопили інші штати та навіть країні. Засновниця свята розробила спеціальні петиції та розіслала їх по різних інстанціях, що дозволило зробити святкування міжнаціональним. Воно стало популярним в інших шатах, а з часом і в інших державах. Однак проблема полягала в тому, що у різних штатах були встановлені різні дати Дня батька. А тому була обрана третя неділя червня як офіційна дата святкування. Згодом ця подія стала традиційною для усього світу. коли День батька в Україні

Тож коли в Україні буде День батька?

Варто знати, що українці святкують різні дати. Перш за все, традиційною є саме міжнародна дата – третя неділя червня. У 2021 році це буде 20 число. Однак існує ще одна дата – це 15 вересня. Через це часто виникає плутанина та українці не знають, коли саме їм варто привітати своїх татусів. Річ у тім, що аж у 2009 році була висунута пропозиція затвердити День батька на національному рівні. Був створений відповідний законопроект, який згодом потрапив на розгляд до депутатів. Законопроект встановлював певні особливості та регламентував проведення свята. Український День батька було вирішено святкувати у третю неділю вересня. Проте склалося так, що законопроект був схвалений, але не затверджений. Саме тому й досі День батька не є офіційним святкуванням та має дві різні дати. В цьому нічого поганого немає, бо це дві особливі нагоди виразити слова вдячності та любові татусям.

А чи є якісь особливі традиції?

Звісно, існують свої особливі традиції святкування Дня батька. Подія супроводжується пишними святкуваннями на центральних площах міст. Там влаштовуються ярмарки, конкурси. Навколо панує атмосфера радості та веселощів. Татусі змагаються між собою за звання найкращого. Так вони здобувають не лише поважний титул, а невеличку грошову винагороду та показують своїм діткам, що їх татусь – справжній герой.

У кожній країні День батька святкується по особливому. Немає чітко встановлених традицій, хіба що заведено в цей день носити біля серця розу. Якщо татусь живий, то носиться червона роза, а якщо він вже помер, то треба носити білу розу. Насправді ця подія почала святкуватися в Україні не так давно, а тому якість особливі та суто українські традиції ще навіть не встигли сформуватися. Однак з кожним роком подія набирає усе більших обертів, більшого розмаху. А тому на появу особливих традицій довго чекати не доведеться.є якісь особливі традиції

Як можна привітати батька в цей особливий день?

Коли вже стає відомо, якого числа день батька в Україні 2021, варто братися за перші приготування. Подарунок – це суто індивідуальна справа. Можна зробити невеличкий сюрприз або втілити у життя давню мрію батька. Не можна забувати про святкову листівку зі щирими словами вдячності та любові, які обов’язково викличуть посмішку на обличчі кожного татуся.

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.