Меню

Підвищення зарплати працівників АТБ у 2021 році в Україні

Поява мережі АТБ позитивно позначилася на економіці країни і працевлаштуванні громадян. Як виявилося, утримувати магазин без достатньої кількості співробітників – проблематично. Велика затребуваність в працівниках пов’язана зі складнощами в організації робочого процесу і складним графіком роботи.

Не кожен українець бажає «цілодобово» працювати за порівняно невеликі гроші. Тому, при прийомі на роботу українці в першу чергу цікавляться, якою буде зарплата працівників АТБ у 2021 році в Україні. Якщо вона гідна, відбою у фахівцях різного рівня немає.

Робота в АТБ у 2021 році в Україні

Грошові бонуси для мережі супермаркетів АТБ

Найбільша українська мережа АТБ приваблює українців великим переліком товарів за соціально-значимими цінами. Грамотна цінова політика збільшила кількість потенційних покупців. Тепер мережа АТБ є в кожному українському місті. Для організації праці магазин постійно вимагає співробітників різного ряду спеціальностей, починаючи від вантажників і закінчуючи менеджерами.

Сьогодні при прийомі на роботу керуючий/адміністратор мережі пропонує працівникам гідне грошове забезпечення працівника АТБ.

Поряд з пристойними днями співробітники магазину можуть розраховувати на підвищення за посадою, яке позитивно позначається на зарплаті. Також керівництво дотримується вимог законодавства, обов’язково проводить індексацію на зарплату.

Останні новини про підвищення зарплати працівників АТБ в Україні показали, що в січні 2021 року ставки працівників були переглянуті знову. Це було пов’язано зі збільшенням прожиткового мінімуму та іншими факторами. Якщо зарплата працівника нижчого розряду не дотягує до мінімалки, бухгалтера переглядають виплати і проводять доплати до грошового забезпечення.

Індексація зарплати працівників АТБ в Україні проводиться при кардинальному підвищенні рівня цін на соціально-значиму групу товарів і перевищенні порогового значення, що розраховується і афішується управлінням статистики.

Розмір заробітної плати працівника АТБ в 2021 році в Україні – від чого він залежить?

Щорічно в АТБ потрібна велика кількість працівників. Рівень зарплати залежить від покладених на них завдань, кількості відпрацьованого часу, професіоналізму та інших факторів.

Читайте також:  Повышение зарплаты работников АТБ в 2021 году в Украине

Касири АТБ

На посаду касира АТБ адміністратори приймають привабливих дівчат і хлопців, що мають кваліфікацію «Бухгалтер». При надходженні на роботу співробітники отримують фірмовий одяг, знайомляться зі спектром обов’язків, проходять тестування на предмет користування касовим обладнанням. Обіцяна керівництвом АТБ зарплата становить 7000-7500 грн. (без податкових відрахувань). Фактичний розмір заробітної плати працівника АТБ в 2021 році в Україні нижче на 1000-1500 грн. При наявності штрафних санкцій, які актуальні при роботі в АТБ зарплата може зменшитися ще на кілька сотень.

АТБ запрошуе на роботу

Робота на касі, співробітник АТБ повинен не тільки пробивати чек, але і виконувати роль консультанта певного відділу. В його обов’язки входить:

  • відсутність прострочення на відділі;
  • відповідність ціни на продукт;
  • контроль правильності викладки продукції;
  • заміна звичайних цінників на аукціонні;
  • забезпечення повноти товару на полицях.

Іншими словами, касир за досить маленьку зарплату повинен орати по повній. За 12-13 годин роботи зі стандартною перервою касир повинен виглядати бадьоро і розмовляти з покупцями шанобливо. Не кожна особа спосібна працювати за такими умовами. Тому, посада «касир» в АТБ завжди залишається вакантною.

Охоронець АТБ

При прийомі на роботу в АТБ потенційного працівника очікує ознайомлення з посадовими обов’язками, пов’язаними з незручностями у вигляді чергування в нічний час і суворим контролем з боку керуючого. Новачків пропоновані мережею умови насторожують і відштовхують.

Перебувати під постійним контролем бажає не кожен. А професійний охоронець вважає, що зазначені в договорі кошти занадто маленькі. Виправити ситуацію в плані отримання зарплати зможуть понаднормові. Взявши на себе зазначені зобов’язання охоронець повинен забути про сім’ю.

Важливо! На охоронців, як і на інших працівників поширюється система штрафних санкцій. Перевага понаднормових дозволяє отримати повну зарплату.

Водій АТБ

У мережі відсутній власний автопарк. Доставка продукції здійснюється іншими компаніями. Обслуговуючі мережу авто мають логотип АТБ. Зарплата водієві виплачується фірмою, яка офіційно наймає працівника. Щоб отримувати грошове забезпечення більше пропонованого мережа АТБ практикує найм працівників з власним автотранспортом. Зазначений варіант більш вигідний і буде практикуватися в цьому році. Принцип виплати грошей – відрядно-договірної.

Читайте також:  Яким буде підвищення зарплати прокурорів у 2022 році в Україні?

У сучасних умовах керівництво мережі вважає діючу зарплату гідною особливо для початківців співробітників. У світлі складної економічної ситуації робота в мережі може стати єдиною можливістю отримання офіційного забезпечення. Тому перед тим як відмовитися варто кілька разів подумати.

Чи очікує скорочення працівників АТБ цього року?

Аналіз ситуації на ринку праці показав, що скорочення працівників АТБ в 2021 році в Україні не очікується. Причина впевненості в цьому полягає в нестачі робочої сили. Маленька зарплата приваблює молодих не сімейних особистостей, які з часом прагнуть до вдосконалення і залишають межі підприємства. Також плинність кадрів пов’язана зі складним графіком роботи і складнощами у виконанні обов’язків. Система штрафних санкцій дратує, збільшує впевненості в несправедливості. Тому переживати за скорочення не варто, вакансії в АТБ ніколи не закінчяться.

Резюме

У 2021 році зарплата працівників АТБ зміниться кардинально. Підвищення варто очікувати за рахунок вдосконалення особистісних якостей співробітника, індексації зарплати, збільшення ПМ і внесення інших змін до законодавчих актів. Незважаючи на це, робота в АТБ вважається перспективною. Це відмінний старт для просування по службових сходах і пізнання власних можливостей.

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.