Меню

Посівний календар огородника на червень 2022 року

Українські землі оброблялись з покон віків.  Слов’яни вирощувати найрізноманітніші зернові культури, висаджували квіти та плодові дерева. Тому  не дивно, що сьогодні українці так багато часу приділяють городницту та садівництву. Приступаючи до роботи, дбайливі господарі звертають увагу не тільки на погодні умови, але й на розміщення на небосхилі небесних світил. Допомогти виявити найбільш сприятливі дні допоможе посівний календар на червень 2022 року.Українські землі оброблялись з покон віків

01.06. Перший літній день припадає на п’ятницю. В цей період Місяць буде спадним та гостюватиме у Козерога. Не радять астрологи виконувати будь-яку роботу із корінням рослин. Натомість дозволяється:

  • полоти бур’ян;
  • косити траву на сіно;
  • садити древа;
  • замочувати насіння;
  • збирати врожай.

02.06. Становище супутника буде таким же, як і в попередній день, а тому  таблиця місячного посівного календаря пропонує таку ж саму роботу.

03.06. Супутник потрапить до Водолія, а значить, хороші плоди можна чекати, якщо цю дату присвятити обрізуванню вусиків суниці. Також можна зайнятись обробкою усіх рослин від шкідників.

04.06. Прибрати краще опале листя. Забороняється садити чи пересаджувати будь-які рослини. В іншому разі на хороший урожай надіятись точно не варто.

05.06. Цей день якнайкраще підходить для розпушування та підготовки грунту.

06.06. Місяць увійде у свою третю циклічну фазу. В цей період він буде перебувати в сузір’ї Риб. Садити та сіяти можна фактично будь-які рослини. Українці сміливо можуть приступати до висадження картоплі. Увагу варто приділити прибиранню в саду. Дозволяється зрізувати для формування букетів квітів. Проте точно не варто: рясно поливати розсаду, проводити прищіпування плодових рослин.Місяць увійде у свою третю циклічну фазу

07.06. Вдалий день для здійснення висаджування рослин із підземною плодовою рослиною, зокрема: редису, ріпу, картоплю, буряк, редьку, моркві.

Читайте також:  Календар Луни у липні 2022 року

Гарного урожаю варто очікувати, якщо посадити в цей період: овочеві, гарбузові рослини.

Забороняється здійснювати обробку рослин від шкідників.

08.06. Супутник сильно зменшиться, перейде до Овнів. Не найкращим буде цей день для пересаджування та сіяння, а також поливання рослин. Більше користі буде від такої роботи, як: збирання врожаю, заготівля на зиму, опорядкування саду, збирання лікарських рослин.

09.06. Дозволяється викопувати квіткові цибулини, косити для тварин траву та сушити її на сіно, обробляти дерева.

10.06. Якраз час закладати компост, робити заготівлю овочів для тривалого зберігання, прибирати бадилля та листя, перещеплювати чагарники та плодові дерева. Не варто розпушувати грунт чи рясно поливати його.

11.06. Коли супутник опиниться в домі Тельця, посівний календар огородника на червень 2022 року пропонує відкласти увесь садовий інвентар як можна дальше. Натомість користь для господарства принесе прополювання від бур’янів, обробка рослин від різноманітних захворювань, викопування та висушування цибулин. Якщо потрібно сформувати букети можна здійснювати зрізання квітів.

12.06. Близнюки приймуть Місяць в цей день. Відтак, рвати квіти чи копати землю дуже небажано. Краще садити декоративні та ампельні рослини, а також культури, що мають вуса, зокрема: горох, диню, суницю, квасолю.

13.06. Хоча нічне світило все ще буде товаришувати з Близнюком, однак настане його перша фаза, тобто він буде молодиком. Коріння рослин краще не чіпати. Також не надто вдалим стане і щеплення. Натомість заготовка сіна та дров, видалення хворих рослин будуть доречними.

14.06. Домом Місяця стане сузір’я Рака. Краще не вкорочувати пагони, не збирати коренеплоди, але підживити все висаджені рослини.

15.06. На тривале зберігання варто зривати вершки. Біодинамічний посівний календар на червень для України пропонує висадити: гарбузи, томати, кабачки, соняшники, кукурудза, боби, баклажани, горох. Чудово приживуться декоративні листяні дерева, висаджені у цей час.

Читайте також:  Вихідні та святкові дні у липні 2022 року в Україні

16.06. Сузір’я Лева посприяє максимально вдалому збиранню та висушуванню лікарських рослин.

17.06. Кращого дня для сіяння соняшника в місяці годі й шукати. Можна зайнятись удобренням як окремих рослин, так і усього грунту.

18.06. Відмовитись радить місячний посівний календар на червень для України від окулірування та замочування насіння. Вдала дата для збирання достиглого врожаю, викопування коренеплоду, пересаджування багаторічних рослин.

19.06. Під вплив Діви потрапить зростаючий Місяць, а тому господарям вже час зайнятись дизайном свого газону. Проведення щеплення, поливання рослин, заготовлення живців, мінералізація грунту — інші важливі завдання на 19-те червня.

20.06. Не вдасться належним чином полікувати рослини та виконати окулірування, коли супутник буде в домі Діви та потрапить в першу фазу зростання. Натомість невисокі дерева та однорічні квіти можна висаджувати без жодного остраху.

21.06. Тим господарям, котрі цікавляться, що сіяти за календарем на червень на 2022 рік, варто знати, що 21-ше червня найкраще підійде для висадження бобових та зернових культур, а також лікарських та пряних рослин. Дозволяється вносити добрива, збирати коренеплоди, прибирати листя.

22.06. Вдала дата для омолоджувального обрізання гілок. Якщо є бажання, тоді також можна: нарізати для букетів квіти, здійснювати розпушування грунту, пересаджувати чи садити ягідні, бобові та зелені культури. Для усіх любителів кущових троян цей день стане вдалим для будь-яких маніпуляцій з цією квіткою.

23.06. В період найбільшого впливу Скорпіона на супутник точно не варто викопувати картоплю, а також обрізати дерева. На тривале зберігання можна збирати рослини із наземними плодами, наприклад: малину, огірки, дині, баклажани тощо. Варто подбати про заготовлення живців.

24.06. Вдалий день для висаджування квітів, гарбузів, огірків, томатів, кабачків та лікарських рослин. Можна робити пасинкування рослин, їхнє підживлення, щеплення. Також корисно прорідити сходи.

Читайте також:  Повний місяць у серпні 2022 року

25.06. Стрілець не зможе посприяти обрізанню дерев, натомість для висаджування чи перещеплення їх 25-те стане чудовою датою. Варто задуматись над заготовками на зиму, висадження листкових, баштанних культур, пересадження полуниці.

26.06. Забороняється пікірування. Альтернативними садовими та городніми завданнями, що принесуть більше результату, є:

  • заготовлення сухої трави;
  • обрізування вус полуниці та суниці;
  • висадження квітково-декоративних рослин;
  • висадження рясної зелені;
  • прибирання цибулинних культур.

27.06. День краще використати на висадження рослин із довгими в’юнкими стеблинами. Збирати потрібно лікарські та пряні рослини. Полікувати можна і хворі рослини.

28.06. Рекомендується змочувати насіння, заготувати на зимовий період коріння лікарських рослин, заготувати сіно.

29.06. Пасинкування чи прищеплювання — робота не на цей день. Вільний час доречно присвятити висадженню бобових, заготівлі живців, збирати врожай на тривале зберігання.

30.06. Чудовий день для здійснення збору зернових культур, формування крон кущів та дерев, прорідження сходів, збирання насіння, цибулин та бульб. Невдалим останній червневий день, як зазначають знавці небесних світил, стане для пасинкування рослин, висадження будь-яких рослин, внесення добрива.формування крон кущів та дерев

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.