Меню

Повний місяць у жовтні 2022 року

Хоча XXI століття вирізняється стрімким розвитком науки, технологій, медицини, проте і досі залишається ще велика частина людей, котра вірить в силу впливу небесних світил. Дізнатись про те, чого найбільше потрібно остерігатись та в якій сфері з найбільшою ймовірністю прийде успіх, дає змогу  місячний календар на жовтень 2022 року.

У Близнюків

З першого числа місяця супутник опиниться в домі Близнюків. В цей період він буде спадним, тобто поступово почне зменшуватись. В такі дні, якщо довіряти астрологам, дуже корисно медитувати. Це покращить внутрішню інтуїцію.Повний місяць у жовтні 2021 року

В Рака

Супутник перебуватиме тут орієнтовно 2 доби – 2-3 жовтня. Життєва енергія дасть про себе знати із позитивної сторони, а тому краще не гаяти часу та переходити від слів до діл. Загалом, особливі труднощі виникати в такий період не повинні. Якщо трапляться і негативні зміни, то їх краще сприймати спокійно і особливо нічого не робити. Проблеми вирішаться самі собою.

В сузір’ї Лева

Неоднозначно пройдуть дати 04.10 та 05.10. З одного боку більше уваги доведеться присвятити власному здоров’ю і, особливо, фізичній витривалості.. З іншого боку більше цікавитись потрібно громадською думкою. Відверте спілкування із сусідами дасть зрозуміти, як вдосконалити себе в духовному плані.

Сприятливий період для випробовування нових дієт та нового хобі.

В гостях у Діви

На романтику зуміє налаштувати усіх сузір’я Діви. Потрапивши сюди, вказують астрологи, супутник посприяє приємним пригодам та цікавим подорожам. З великою ймовірністю трапиться знайомство із протилежною статтю. До кінця місяця ці стосунки можуть перерости у бурхливий роман. Разом із тим, надто віддаватись новим зв’язкам не варто, адже вони можуть виявитись оманливими.

Супутник у Терезів

В 28-29 дні місячного календаря вдасться реалізувати ті плани, котрі вже давно нависали у повітрі. Для творчих людей цей час стане особливо сприятливим: їх захлисне хвиля емоцій та фантазувань. Віддавшись мистецтву на повну силу, можна розраховувати на хорошу віддачу.

Читайте також:  Робочий календар для України

Для закоханості найкращий час. Проте не потрібно нікому розказувати, якщо на життєвому шляху нарешті зустрінеться достойна людина. Заздрість може перешкодити розвитку романтичних стосунків.

лунний календар 2021

У Скорпіона

Молодий місяць на жовтень прийде саме 10-го числа. Враховуючи ще й специфіку знаку, не варто братись до нових справ. Дратівливість та конфліктність відчуватимуться у повітрі, а тому краще уникати будь-яких сутичок. Корисним завданням стане перевірка раніше підготовлених чи підписаних документів.

Гостювання у Стрільця

Як найдалі потрібно бути від усіляких небезпек. Період з 13-го по 14-те жовтня потрібно присвятити чомусь веселому та корисному. Як дає зрозуміти місячний посівний календар на жовтень 2022, корисно присвятити цей період роботі чи відпочинку в саду.

В домі у Козерога

Складний період і на роботі, і в особистому житті. Часті сутички із навколишніми підказують, що варто проаналізувати свою поведінку та слова. Не варто втрачати віри чи впадати в депресію, однак, стати спокійнішим точно не завадить. Не варто продовжувати стосунки, якщо людина точно «не ваша». Не боячись за майбутнє, відпускайте від себе людей.

Перебування у Водолія

Сюди Місяць потрапить 17-го числа та піде 19-го. Важко буде взятись до вирішення основних справ, усе ніби траплятиметься наперекір. Іншими словами, цей період можна назвати «часом розмов». Щоб дні не пройшли зовсім марно, радять астрологічні передбачення, потрібно скласти чіткий план дій та робити те, що найбільш важливе.

Перехід до Риб

Візит в домі Овна

Дуже позитивний та активний день. Якщо погода дозволить, краще розпочати його з енергійної ранкової пробіжки. Не варто засиджуватись на одному місці. Самостійно підганяючи себе, можна зробити багато корисного.

Візит в домі Овна

Овен – доволі сильний та енергійний знак. Потрапивши до нього в гості, Місяць посилює емоційність. Неуважність, дратівливість – часті ознаки такого періоду. Якщо є можливість, краще перенести на інші дати рішення, котрі потребують максимальної уваги та точності. Важливі документи слід перевірити кілька разів, адже є ймовірність помилок.

Читайте також:  Фильтрационные системы для каркасных бассейнов

Повний місяць у жовтні 2022 року можна буде спостерігати 24-го числа.

Перебування у Тельця

Життя буде розміреним та спокійним. Нові справи не варто розпочинати відразу після повного Місяця, однак робота приноситиме задоволення.

Знову у Близнюків

Під контроль доведеться взяти надмірний прилив сил, котрий поступово переходить в агресію. Щоб зменшити емоційну напругу, варто більше уваги приділити спорту.

Супутник у Рака

Чимало випробовувань накотися у цей період. Проте не можна «вішати носа». Це лише нетривала чорна смуга, після котрої обов’язково прийде світлий період.

Повернення до Лева

Закласти міцний фундамент нових стосунків вдасться наприкінці жовтня тим, хто ще не перебуває у парі.

Фази

Враховуючи усе вищесказане, можна зробити висновок про такі фази місяця у жовті 2022 року:

  • молодик – 10.10;
  • повний – 24.10;
  • перша чверть – з 16.10;
  • остання чверть – з 31.10;
  • зростання – 10-23.10;
  • спадання – 1-8.10

Фази

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.