Меню

Прогноз погоди в Києві на 2021 рік

Київ, як відомо, головне місто та серце всієї України, а в минулому – усієї Київської Русі. В місті збереглось сотні важливих не лише для країни, але й усього світу, пам’ятків культури, чимало старовинних храмів, а ще найсучасніший та найбільший в країні акварапк, сотні торгових та розважальних центрів. Не дивно, що так багато людей відвідують це місто та заздалегідь хочуть дізнатись якою буде погода в Києві 2021.Прогноз погоди в Києві на 2021 рік

Клімат Києва

Місто розмістилось на півночі країни, а тому тут переважає помірно континентальний клімат. Літо в в Києві тепле, а зима м’яка. Як правило, сезонність виражена чітко та збігається із календарними порами року.

Середньомісячна температура повітря найбільш холодного місяця – -3,5℃. Середня ж температура найбільш теплого місяця – липня – 20,5℃.

Абсолютний мінімум, що був зафіксований в Києві в лютому ще в 1929-му році, становить -32,2℃.  Абсолютний максимум, котрий синоптики зафіксували в місті, становить +39,9℃.

Найбільше опадів припадає на липень – 88 мм, а найменше традиційно в жовтні – всього лише 35 мм. Загалом же річна норма для столиці не перевищує 650 мм.

Як правило, кожного року в зимовий період місто покривається сніговою кіркою. Її висота в середньому 20 см, однак бувають роки, коли столицю повністю серйозно заметає аж на 400-440 см.Київ, як відомо, головне місто та серце всієї України

Погода на січень 2021 в Києві

Перші 5 днів року, як повідомляють синоптики, для столиці будуть досить теплими. Денна температура буде близькою до нуля, а в нічний час опуститься до позначки -3-4℃. Протягом усіх цих днів столиця зможе насолоджуватись біленькими сніжинками. Опиняючись на землі, вже за кілька голин вони розтопляться. Більш сніжними та морозними будуть другий та третій тиждень місяця. Різдво київлянам та гостям міста вдасться відсвяткувати із стійким морозом. До -9-11℃ зафіксують жителі столиці на своїх термометрах. На кілька днів потепліє після 20-го тепла, а тоді знову морози візьмуться атакувати Київ із новою силою. Найбільш холодний день січня варто очікувати 27-28-го числа. Ймовірніше за все, температура опуститься до -20℃.

Погода на лютий 2021 року в Києві

Продовжуючи розпочатий в січні темп, погода перших днів лютого також буде вирізнятись своєю суворістю. -6-8℃ в денний час та до -11-13℃ в нічний – норма для цього періоду.

Читайте також:  Прогноз погоди у Львові на 2022 рік

Лютий, як і кожного року, виявиться у столиці доволі мінливим. Ближче до середини місяця потрібно очікувати на відлигу, а з 19-го – знову холод.

Закінчиться лютий на доволі позитивній ноті: весна однозначно перемагатиме, а тому денне повітря прогріється аж до 10 градусів тепла.Погода на лютий

Погода на березень 2021 в Києві

Плюсовою температурою в день, але морозною (до -2-3℃) в ночі розпочнеться березень. Снігові залишки по боках вулиці вже повністю зійдуть.

Я і кожного року, в березні в столиці буде дощити. Кількість сонячних днів та похмурих становитимуть 40%та 60% відповідно.

Температура повітря в місті частенько коливатиметься, але загалом повинно бути тепло – від +8-12℃ в день, але в деякі дні і до +16℃.

Погода на квітень 2021 року в Києві

До наступної зими точно заховати теплий одяг та взуття зможуть київляти в квітні. Місяць, як попередньо дає зрозуміти прогноз погоди в Києві на 2021 рік, буде доволі сонячним. Усі дерева в столиці заквітнуть, в повітрі витатиме запах свіжої трави. Ближче до кінця місяця температура підніметься аж до +24-25℃, а тому освячувати паску українці зможуть в тонких льяних вишити сукнях та сорочка.

Погода на травень 2021 в Києві

Плануючи свій відпочинок на травневі свята, сміливо можна бронювати місце в київських готелях. На позначці термометра +24-26℃ протримається температура повітря впродовж перших десяти днів травня. Дальше весняний циклон принесе із собою похолодання, на вулиці можна буде зафіксувати +12-13℃ і аж до 20-го небо затягнеться густими хмарами, падатиме дощ.Погода на травень

Погода на червень 2021 року в Києві

Червень в місті, якщо довіряти  попереднім прогнозам синоптиків, буде особливо теплим і, навіть, гарячим. На міських водоймах і у Дніпрі розпочнеться пляжний сезон. Опадів, як на диво, буде дуже мало. Температура повітря буде стабільною. Ртутні та електронні термометри фіксуватимуть +26-30℃ протягом всього червня. В нічний час, звісно, буде холодніше – від +12 до +17℃. Зважаючи на це, на нічну прогулянку Києвом обов’язково потрібно брати із собою курточку чи светр.

Погода на липень 2021 в Києві

Більше опадів випаде в 2021-му році в липні. Спекотні тижні чергуватимуться із дощовими. Температура в перші два тижні не підніматиметься вище, аніж на +23℃, а в два останні тижні – 26-31℃.

Читайте також:  Якого числа прийде весна в 2022 року?

Дощі в липні матимуть здебільшого короткотривалий характер. Сильні грози, здебільшого, відбудуться в ночі після особливо жарких днів.

Погода на серпень 2021 року в Києві

Якщо в перший тиждень місця київляни страждатимуть від неймовірної спеки (до +32℃), то вже з 8-го-9-го повітря стане трохи свіжішим. +24-26℃ можна буде зафіксувати в обідній час.

Ані сильних вітрів, ані холодних циклонів чи буревіїв поки що на серпень для Києва синоптики не передбачають.

З 27-го числа на термометрі можна буде помітити не більше, аніж +22-23℃. Помітно холоднішими стануть київські ночі – до +11-13℃.

Традиційно для цього періоду, пожовтіють та частково скинуть із себе листя київські каштани, в повітрі запахне прілим листям.Погода на серпень

Погода на вересень 2021 в Києві

Перший тиждень навчального року київські школярі мають можливість провести із гарною та комфортною для людини погодою. Дощі розпочнуться лише в останні дні місяця. Загалом вересень буде доволі гарним. Небо, здебільшого, буде вільним від хмар, ще відчуватиметься лагідність сонечка.

Денна температура повітря становитиме +19-25℃. В ночі можна буде помітити +16-17℃.

Третій тиждень – бабине літо. Знову можна буде одягти легенькі літні сукні, адже на 3-4 дні повітря в денний час прогріється до +27-29℃. Після цього найбільшого тепла місяця в Київ прийдуть дощі, а температура опуститься до +12-14℃.

Погода на жовтень 2021 року в Києві

Гарною та різнобарвною обіцяє бути осінь в жовтні. Помірне тепло та багато сонячного проміння навіть забезпечить столиці велику кількість туристів у цей час.

В денний період можна надіятись на температуру +5-10℃, а в нічний – +2-3℃. Щоправда, в столиці посиляться вітри. В окремі дні небо пуде похмурим та мороситиме дрібненький дощик.

Читайте також:  Прогноз погоди навесні 2021 року в Україні

Погода на листопад 2021 в Києві

Листопад – місяць перших заморозків в українській столиці. Температура ближче до нуля в денний час буде спостерігатись в 20-х числах місяця. В нічний час з 22-го числа київляни зможуть зафіксувати -2-4℃.

До цього часу передбачається плюсова температура в діапазоні +4-8℃.

Опади будуть представлені в листопаді і дощами, і першим снігом. Щоправда, останній не зможе вкрити землю і розтопиться ще до того, як долетить до землі.

Погода на грудень 2021 року в Києві

Календарна зима та реальна в 2021-му році не зійдуться в часі. Аж до 18-го числа погода в Києві більше буде нагадувати собою осінь. Позначки термометра зупиняться на рівні +5-8℃ в день та 0℃ в ночі.

На свято Миколая температура опуститься нижче нуля і сягне позначки -4-5℃, в місті трохи сніжитиме. Проте за кілька днів він снігового тонкого килимка знову не залишиться жодного сліду. Новий рік 2020 столиця святкуватиме без снігу та з плюсовою температурою.Погода на грудень

Це буде цікаво:

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.