Меню

Рівень інфляції за листопад 2019 року

Навіть з плином часу однією з найбільш актуальних проблем для України залишається високий рівень інфляції. Цю проблему відчув майже кожен звичайний українець, оскільки вона є головною причиною поступового зниження якості життя. Політики не припиняють розмов з приводу пожвавлення економіки, реалізації багатьох дійсно важливих реформ та змін. Вони очікують, що це врешті решт стане причиною зменшення індексу споживчих цін. Однак нині у країни є не так багато ресурсів та можливостей, через що виникають складнощі. Оприлюднене бачення держави вказує на те, що індекс інфляції сягатиме лише шести або восьми відсотків. Однак чи відповідає економіка держави цим прогнозам? Саме тому українці часто цікавляться тим, якою буде інфляція за листопад 2019 року в Україні.високий рівень інфляції

Бачення урядовців

Відомі економісти не припиняють критику Кабміну за те, що його представники навмисно роблять дуже й дуже позитивні прогнози. Насправді в давно затверджених державних паперах та прогнозах з боку уряду розповідається, що вже цього року індекс споживчих цін має зменшитися приблизно до 9%, а згодом й до 6-7%. Неозброєним оком видно, що зміни є позитивними, але за країною й надалі закріплятиметься статус держави з найбільшою рівнем інфляції в Європі. Взагалі експерти запевняють, що в країні є існує забагато серйозних складнощів та проблем, які є причиною знецінення гривні. Можна здогадатися, що не вирішуючи цих складнощів просто неможливо знизити інфляцію до 8% чи нижче. Саме тому у найбільш позитивному й реальному сценарії індекс встановиться на рівні 10-11%. Взагалі давно стало відомо, що Кабінет Міністрів навмисно озвучує такі позитивні передбачення.

Майже кожен експерт говорить про те, що рівень інфляції за листопад 2019 року – реальна причина зростання вартості будь-яких товарів та послуг. Але грошове забезпечення українців здебільшого не змінюється. Це все врешті решт стає причиною зменшення реального доходу українців.

 

Що може стати причиною росту інфляції?

Не важно здогадатися, що інфляція зменшуватиметься лише за умов сталого та швидкого розвитку економіки. Не дивлячись на позитивні прогнози, економічний ріст таки не становить очікувані 3-5%. Він закріпився в межах 2%. Закладені у резолюцію показники є дійсно захмарними, А тому Україні буде дуже важко їх досягти. Очікується, що саме низьке економічне зростання може стати важливим чинником, чому індекс інфляції за листопад все ж зростатиме.

Читайте також:  Где лечиться от употребления синтетических наркотиков в г. Запорожье

Згідно з минулим досвідом, нерідко вибори у державі стають причиною пожвавлення інфляційних процесів. На фоні таких важливих змін у країні та її політиці відбуваються своєрідні спекуляції, а обіцянки щодо розвитку країни й покращення рівня життя так і залишаються лише словами. На додачу ресурси країни використовуються далеко не за призначенням, від чого страждає економічний аспект країни. В результаті інфляція стає лише більшою.

Реформування багатьох галузей та усі важливі зміни, які, як здається, є гарним зрушенням, на додачу призводять до зростання інфляції. Варто згадати, що з часом зростає величина мінімальної зарплати, а результаті цього стає більшою купівельна спроможність українців. Вони купують якийсь товар, від чого на нього росте попит, а це одна з основних причин неконтрольованого зростання його вартості. Основна причина такого явища полягає у поганому механізмі підвищення виплат.

Усе це призведе до того, що інфляція в Україні в листопаді 2019 року не зміниться, а тому буде становити ті самі 11-12%.. Якихось реальних змін можна буде досягти лише за умов високого економічного приросту.дивлячись на позитивні прогнози

 

Це буде цікаво:

Читайте також:  Тарифы МТС в Украине в 2020 году

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *