Меню

розвідслужби США попереджали Київ про можливе вторгнення РФ

rozvidsluzhbi ssha poperedzhali kiiv pro mozhlive vtorgnennja rf - розвідслужби США попереджали Київ про можливе вторгнення РФ

Президент США Джо Байден зазначив, що розвідслужби США намагалися попередити Київ про загрозу російського вторгнення, що насувається, але президент Зеленський «і чути про це не хотів».
Американський лідер сказав про це у п’ятницю на благодійному заході у Лос-Анджелесі, розповідаючи про те, яку роботу йому довелося провести, щоб організувати та консолідувати підтримку України з боку світової спільноти.
«З часів Другої світової війни не відбувалося нічого подібного. Я знаю, що багато людей [тогда] думали, що я перебільшую. Але я знав, що у нас є дані, що підтверджують, що він – у сенсі російський президент Володимир Путін – збирається здійснити перехід кордону [с Украиной]», – зазначив Джо Байден.
Готовність чи неготовність президента Зеленського до можливого вторгнення з боку Російської Федерації залишається предметом для суперечок. За кілька тижнів до 24 лютого, коли російські війська вторглися на територію України, Зеленський публічно відкидав таку ідею, яку тоді висловлювали представники адміністрації Білого дому.
Щоправда, згодом апарат українського лідера вказував на те, що Зеленський був також стурбований тим, щоб розмови про агресію, що насувається, не дестабілізували українську економіку.

Читайте також:  Влада Німеччини розслідує сотні військових злочинів в Україні

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.