Меню

Сприятливі дні для стрижки у грудні 2021 року

Без сумніву, кожна українська жінка прагне виглядати якнайкраще, а тому перукарські послуги – чи не найпопулярніші в нашій країні. Дізнатись в які дні записуватись на прийом до майстра, якщо вірити в астрологію, підкаже місячний календар стрижок на грудень 2021 року.

В гостях у Діви

Діва – один із тих знаків, котрі особливо добре, вказують астрологи, впливає на структуру волосся. Стригтись в період перебування в цьому сузір’ї земного супутника корисно.

Як дає зрозуміти лунний календар стрижок на грудень, Місяць буде заходити напередодні нового року в дім Діви двічі. Вперше – першого числа. Хоча сам супутник буде тоді в спадаючій фазі, візит до перукаря можна сміливо планувати. Так, волосся після вкорочення буде відростати повільніше, однак його структура буде значно кращою.

Другий візит припадає на 26.12. Шевелюра навіть після незначної корекції, якщо довіряти астрологам, стане густішою та пишнішою.В гостях у Діви

Супутник у Терезах

Перший перехід в це сузір’я супутник здійснить 02.12. Будь-які маніпуляції із косами (чи то завивки, чи підстригання чи фарбування) будуть вдалими. Перукарям не варто боятись брати інструменти в цей період, адже клієнт точно залишиться задоволеним.

Друге гостювання повинно відбутись 28.12. Це так само позитивний для зміни іміджу період.

Візит до Скорпіона

Двічі переходитиме нічне світило протягом місяця і в дім Скорпіона. Спочатку – 03.12, а потім – 31.12.

Обидва періоди стануть нейтральними для виконання будь-яких дій. Непоганими стануть і ці дати для укладки, однак від якихось радикальних змін – скажімо, фарбування в червоний колір чи хімічної завивки – краще відмовитись.

Читайте також:  Місячний календар стрижок на липень 2021 року

Перехід до Стрільця

Дуже не рекомендує календар стрижки волосся на грудень місяць відвідувати перукарню 07.12. Що ж стосується 08.12, то цей день буде швидше нейтральним, аніж сприятливим. Є велика ймовірність, переконують знавці небесних світил, що заплановані зміни не порадують замовника.

В сузір’ї Козерога

Не можна стверджувати, що вкорочені 08.12 локони будуть дуже пасувати жінці, однак волосся після візиту до перукаря-стиліста обов’язково буде рости значно швидше.

Коли Місяць повертається до Козерога досить добре вдаються манікюри. Форма нігтя збережеться на довго. Також принесуть кожній красуні користь різноманітні спа-процедури, омолоджуючі маски, зміцнюючи ванночки тощо.Сприятливі дні для стрижки у грудні 2019 року

Перебуваючи у Водолія

Порівняно нейтральний період для виконання стрижок. Не варто очікувати, що після візиту у перукарню кінці надовго перестануть сіктись, а сама шевелюра стане густішою. Календар фарбування волосся в грудні 2021 року застерігає від кардинальних змін кольору. Більше підійдуть природні відтінки. Вони додадуть блиск та ефективно приховають сивину.

Супутник в гостях у Риб

Дуже некорисний для експериментів із зовнішністю день. Якщо є нагода, тоді від будь-яких маніпуляцій із волоссям взагалі краще відмовитись. Максимально, що дозволяється на цю дату, це використання давно перевірених натуральних засобів догляду, наприклад: ополіскування настоями трав.

Категорично не можна робити хімічних завивок.

Для жінок, котрі бажають позбавитись небажаного волосся, період чудовий. Депіляція в будь-яких її варіантах зробить волосини тонкими.

Гостювання у Овна

Овен сам по собі досить екстравагантний але й упертий знак. У поєднанні із другою фазою Місяця знак здійснює дуже негативний вплив на волосяний покрив. Якщо кілька разів поспіль підстригтись в такий період, тоді точно варто очікувати на ламкість та тонкість волосся. Те саме стосується і гоління. У чоловіків можуть з’явитись окремі місця, де борода (вуса) взагалі не буде росте (тобто залисини).

В домі Тельця

Так само, як і попередній період, час передування нічного світила в домі Тельця, можна назвати, швидше, нейтральним часом для вдосконалення своєї зовнішності.

Читайте також:  Лунний календар стрижок на лютий 2021 року

Хоча стрижка може вийти і не зовсім вдало, проте, проблема в період впливу Тельця завивка, обов’язково буде дуже ефектною. Довго зберігатиметься форма локонів навіть без додаткових лакувань та гелів.

https://www.youtube.com/watch?v=D9OIF7Z8pQg&ab_channel=BeautySpaceSaphir

Корисними стануть оздоровчі процедури для шкіри та волосяних цибулин. Добре вдасться татуаж губ.

Перебування у Близнюків

Період перебування супутника в сузір’ї Близнюка не дуже сприятливі дні для стрижки у грудні 2021 року. Якщо в такий період вкоротити кучері кілька разів, то вони взагалі можуть почати випадати, стануть тонкими та ослабленими. Краще і не фарбуватись, вказують астрологи, в такий час.

Гостювання у Рака

Також несприятливий період. У поєднанні із холодним сезоном, надміру вкорочене волосся почне постійно електризуватись, втратить свою форму та буде доволі важко піддаватись укладанню.

Додати собі краси можна з допомогою декоративної косметики та вдало підкресленою формою брів.

Візит до Лева

Як відомо, Лев – той знак, котрий здатен позитивно вплинути на вигляд шевелюри. Волосини стають пишними та мають густий вигляд. Тому можна сміливо планувати собі візит до перукаря в такий час.

Звісно, астрологічні прогнози не можуть бути точними у всіх випадках та гарантувати якісні перукарські послуги.позитивно вплинути на вигляд шевелюри

Це буде цікаво:

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *