Меню

Свіжі частоти супутникових каналів України в 2019 році

Питання про масовий перехід український телеглядачів на цифрове телебачення повинен був відбути ще в 2015-му році, однак, попри довгі дискусії, такі зміни на ринку медіа ресурсів так і не змогли відбутись.  Тим, хто ще не здійснив самостійного переходу, варто поцікавитись про частоти супутникових каналів України 2019.про частоти супутникових каналів України

Дискусія учасників медіа ринку та вимкнення аналогового телебачення

На початку 2018-го року відбулась закрита конференція між представниками провайдерів, основних рекламодавців та гравців телевізійного простору.

Про те, що відбудеться вимкнення аналогового телебачення ще до завершення парламентських виборів у 2019-му році, мова взагалі не йде. Разом із тим, учасники форуму переконані, що і в цифровому ефірі для загального блага повинно працювати не більше, анід 12-15 безкоштовних телеканалів.

Оскільки термін ліцензії каналів Т2 спливає вже наприкінці 2018-го року, слушним стане момент щодо проведення конкурсу отримання свіжих ліцензій на оновлених умовах.

Важливою новиною є те, що не протягом 2019-го року точно не відбудеться переходу на аналогове телебачення в тимчасово окупованих територіях, тобто в Луганській та Донецькій областях, а також в Криму.

Варто зауважити, що аналогове телебачення зник не у всіх, але тільки у тих, хто використовує для телекомунікації ефірні антени.

Якщо довіряти офіційній статистиці від ІТК, то станом на кінець 2018-го року в Україні дивиться телевізор аж 13,3 мільйони домогосподарств. З них приблизно 5 мільйонів використовує аналогове телебачення, а 2,5 – цифровим. Решта – не впевнені в тому, який саме варіант в них підключений.

Що потрібно для доступу до телебачення?

Для того, щоб в домі з’явилось якісне зображення через «цифру», доведеться використовувати спеціальний пристрій – тюнер. Як правило, в сучасних рідкокристалічних телевізорах такий тюнер вже вмонтовано, тому все, що залишається користувачу, – просто увімкнути його.

Читайте також:  Александритовый лазер - метод радикального удаления волос

В тому разі, коли телевізор старої моделі і не має відповідного тюнера, глядачі можуть скористатись одним із чотирьох наступних варіантів.

 1. Придбати та, відповідно, під єднати необхідний тюнер Т2. Вартість такого додаткового обладнання приблизно 380-420 гривень. Кількість телеканалів в такому разі буде обмеженою і становить приблизно 32.
 2. Підключити інтернет-телебачення (або до телевізора, якщо дозволяє модель, або до комп’ютера).
 3. Підключити для свого домогосподарства супутникове телебачення.
 4. Замовити під’єднання кабельного телебачення.ТРК «Україна»

Частоти

Свіжі частоти супутникових каналів України в 2019 році вже оприлюднені, а тому, ті, хто вміють здійснити налаштування самостійно, можуть переходити на новий формат. Налаштовуючи канали, господарю варто обрати частоту 11766 МГц. Якість зображення відразу стане помітною: екран буде значно ширшим. Його параметри становитимуть: 16 на 9.

ТРК «Україна»

Для того, щоб телеглядачі й надалі могли переглядати свої улюблені телесеріали, а також передачі «Говорить Україна», «Контролер», «Свекруха чи невістка», «Зірковий шлях» та інші, для початку потрібно налаштуватись на супутник Astra 4A. Нові параметры спутника ТРК Україна 2019 – 12130 Гц. Також не варто забувати і про кодування Biss.

В тому разі, якщо щось пішло не так, і належного зображення не буде, користувачу варто перейти на офіційний сайт холдингу. Там можна переглянути коротеньку та доступну покрокову інструкцію, а також інформацію про всі частоти. Якщо і дальше нічого не виходить, тоді доведеться звертатись до технічних виконавців.

Частоти для трійки кращих

Варто також вказати і частоти для, щонайменше, трьох найбільш популярних в Україні телеканалів.

 • СТБ – поява його датується 1997-м роком, сьогодні входить до одного із найпотужніших медіа холдингів –  StarLightMedia. В перелік передач, що користуються чи не найбільшою любов’яю глядачів, варто назвати: «МастерШеф», «Хата та тата», «Вікна», «Україна має Таланти», «Зважені та щасливі», «Х-фактор». Для перегляду цих та інших передач, потрібно налаштуватись на частому 11175 Мг.
 • Новий канал – належить тому ж медіа холдингу, що і СТБ, а тому потребує таких самих частом. Всенародну любов отримав завдяки таким своїм передачам, як: «Від  пацанки до панянки», «Половинки», «Серця трьох», «Ревізор», Хто зверху?», «Суперінтуіція».
 • 1+1 – всенаціональний телеканал, що належить медіа холдингу «1+1 Media». Датою заснування його вважається перший день 1997-го року. Чимало журналістських нагород отримав завдяки роботі своєї «Телевізійної Служби Новин». Величезною популярністю користуються і такі програми, як: «Ліга сміху», «Одруження наосліп», «Танці з зірками», «Голос країни», «Міняє жінку», «Чотири весілля». Для перегляду підготовленого телеканалом контенту, глядачу потрібно налаштуватись на частому 11763 Мц.

Для налаштування на роботу інших каналів, потрібно використовувати такі частоти:

 • 11766 – знадобиться для каналів: «Плюс Плюс», «Мюзік Бокс», «Уніан ТВ», «Бігуді»;
 • 11175 – підійде для: « ICTV», «Перший», «Крим»;
 • 12073 – необхідна частота для: «Рада», «Експресо ТВ», «Зік», «Громадське ТВ»;
 • 12284 – налаштування для: «5 канал», «Сонце ТВ», «КРТ». «Мюзік Бокс»

 

Читайте також:  Найочікуваніши бойовики 2017-2018 років

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.