Меню

Таблиця штрафів на 2018 рік за порушення ПДР України

Після того, як був прийнятий закон про впровадження в Україні авто фіксації порушень правил дорожнього руху, було прийнято рішення впровадити й нові штрафи. Таким чином, аби вдосконалити регулювання стосунків на дорозі робляться зміни безпосередньо в адміністративному Кодексі України, де саме і проводиться регулювання розмірів штрафів. Саме до цього документу радимо звернутися перш за все, якщо ви бажаєте дізнатися про нові штрафи за порушення ПДР в 2018 році.

Аби позбутися впливу сторонніх осіб на винесення покарання у виді штрафу, адже це зазвичай призводить до росту корупції, було внесено зміни до адміністративного Кодексу. Отже, в новій редакції були прибрані можливі розгалуження штрафів – немає мінімального і максимального штрафу. Наразі було зроблено так, що існує тільки один фіксований розмір штрафу – це мінімальний розмір штрафу в наразі чинній версії адміністративного Кодексу. закон про впровадження в Україні авто фіксації порушень правил дорожнього руху

Однак найбільш актуальним є питання боротьби з водінням транспорту в нетверезому вигляді. У Верховній Раді вже довгий час ведуться суперечки з приводу цього питання. Наразі вже було розроблено декілька шляхів вирішення цієї проблеми, а саме:

 • розробити нову систему штрафів, при якій сума штрафу буде пропорційною ступеню сп’яніння. Таким чином, людина, в крові якої буде виявлено 0.2 проміле алкоголю буде нести одне покарання, а людина з 2,50 проміле – зовсім інше, більш суворе. Задля цього потрібно буде створити нові штрафи в 2018 році за порушення ПДР України;
 • також обговорювалося рішення урегулювати поріг допустимого вмісту алкоголю в крові. Після прийняття постанови поріг, розміром 0,2 проміле буде лише для водіїв без досвіду, чий стаж менше певної кількості років. А для досвідчених водіїв буде встановлено інший поріг – 0,5 проміле. Однак, суттєво це не вплине на вирішення даного питання;
 • обговорювалося також питання випадкових перевірок. Правоохоронним органам буде дозволено проводити перевірки на наявність алкоголю в крові за власним бажанням. Йшлося навіть про створення спеціальної системи заохочень щоб забезпечити працездатність системи. Однак при урегулюванні питання таким чином треба ще подумати про проблему зловживання перевірками;будьте обережні на дорозі!
 • піднімалося питання й про впровадження роботи пунктів перевірки. Це спеціальні пункти, що перевіряють кожного водія, що проїжджає через них. Організовуються ці пункти в конкретні дня та конкретний час, а про їх створення треба доносити до людей шляхом ЗМІ. Ця схема працює таким чином, що людина, заздалегідь знаючи про небезпеку бути затриманим, навіть не подумає сісти за кермо;
 • проводити спеціальні лекції та тренінги аби створити в розумі водія ясну аналогію, яка буде нести в собі інформацію про неможливість керування автомобілем в нетверезому вигляді. Також метою таких лекцій буде привити моделі поведінки в конкретних ситуаціях. Таким чином, якщо група людей буде знаходитись у стані алкогольного сп’яніння, то можна буде скористатися особливою послугою та викликати водія на замовлення. Варта уваги ще модель поведінки, при якій серед гурту осіб буде вибиратися людина, яка не буде вживати алкоголь та візьме на себе роль водія щоб розвести інших членів компанії. Такі моделі давно практикуються в країнах Європи.

Згідно з висловами народних депутатів. Усі ці пропозиції будуть певним чином відображені в законах і штрафах. Наразі депутати згодні вислухати та обговорити пропозиції від експертів і водіїв.

Читайте також:  Как купить кроссовки Nike Air More Uptempo

А тепер варто поговорити про найбільш поширені види порушень правил дорожнього руху та штрафи за них. Повна таблиця штрафів 2018 тут розглядатися не буде, але її можна легко знайти в мережі Інтернет.

 • Стаття 121, частина 1. В цій статті вказано покарання за керування зламаним, несправним або переоснащеним з недотриманням певних норм транспортним засобом. Раніше штраф сплачувався в сумі 340-425 гривень, а з ухваленням закону він становить лише 340 гривень.
 • Стаття 121, частина 1. При нехтуванні правилами безпеки, а саме пасками безпеки та мотошоломами накладався штраф в розмірі 51-85 гривень. Як ви вже могли здогадатися, цей штраф становитиме лише 51 гривню. Надалі доцільно буде вказувати лише розміри штрафів, які були раніше, адже з прийняттям закону розмір буде дорівнювати ніжній межі, тобто мінімальній сумі.
 • Стаття 121, частина 6. 170-255 гривень мали сплатити ті, хто були затримані при керуванні незареєстрованим транспортним засобом, транспортом без номерного знаку. Також цей штраф мають сплачувати ті, чий номерний знак закріплений не в потрібному місці або є забрудненим настільки, що його неможливо розпізнати з відстані 20 метрів.
 • Стаття 122, частина 1. Перевищення водіями транспорту швидкості більше ніж на 20 км/год, порушення дорожньої розмітки, правил закріплення та транспортування вантажу, проїзд по тротуарам, а також пішохідним переходам каралося штрафом у розмірі 255-340 гривень.
 • Стаття 122, частина 2. За порушення цієї статті водії мали сплатити 425-510 гривень, а йдеться в ній про: порушення водіями перетинання перехресть; рух на червоне світло або забороняючий жест регулювальника; порушення правил обгону іншого транспорту, а також зустрічного роз’їзду; залишання транспорту на дорозі; порушення правил учбової їзди; використання водієм засобів зв’язку.
 • Стаття 122, частина 3. За порушення цієї статті є два види покарання. Перший – грошове покарання в розмірі 425-510 гривень. Друге – громадські роботи. Якщо ви бажаєте дізнатися більше про такий вид покарання, то вам необхідна повна таблиця штрафів на 2018 рік за порушення ПДР України, яку ви можете знайти на одному з інформаційних ресурсів в мережі Інтернет. У статті йдеться про: перевищення швидкості більше ніж на 50 км/год; не пропускання транспорту спеціальних служб; порушення правил зупинки, що завдають шкоди дорожньому руху. Але що стосується цього закону, то залишається тільки грошовий штраф.дівчина за кермом
Читайте також:  Кадастрова карта України на 2022 рік

Аналогічно до вище наведених статей, були перероблені й інші статті та штрафи. Ось, власне, і все, що треба наразі знати про нові штрафи в 2018 році за порушення ПДР України.

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.