Меню

Відбір на Євробачення 2018 в Україні

Нарешті відбулася подія, яку очікували мільйони людей різного віку та музичних вподобань – національний відбір на Євробачення 2018 в Україні. Це музичний конкурс, оповитий масою чуток та скандалів. Переможець матиме змогу відправитися до Португалії та представити свою країну на міжнародному пісенному конкурсі. Зустрічатиме гостей центр Meo Arena, а свято пройде під гаслом «Усі на борт». Ключовими моментами, на яких буде побудований увесь конкурс, це навігація, море, кораблі та карти.національний відбір на Євробачення

Учасники Євробачення

Минулоріч перемогу здобув Сальвадор Собрал, який просто розчулив глядачів джазовою баладою Amar pelos dois. Виконав він її разом зі своєю сестрою Луїзою. Співак страждає від небезпечної хвороби серця і бореться зі смертю за кожен день свого життя. Йому конче необхідна пересадка серця, а поки він чекає і надіється на краще, разом з ним чекають мільйони його прихильників. На початку вересня 2017 року він дав останній свій концерт з назвою «Бувайте!». Цінителі музики Сальвадора сподіваються, що все ж таки «до зустрічі».

Список країн-учасників уже з’явився на офіційному сайті організаторів свята. До нього увійшло 42 країни, які змагатимуться за першість. До речі, за організацію Євробачення 2017 Україна отримала нагороду – кришталевий мікрофон. З 10 жовтня розпочався національний відбір, кожен може заповнити анкету на офіційному сайті організаторів. Вже 10 та 17 лютого пройде півфінал конкурсу. 24 лютого учасники Євробачення 2018 в Україні змагатимуться за те, хто ж з них стане представником української нації на конкурсі у Португалії.

У 2017 році Україна посіла друге місце з кінця (24 з 26). Емоційний виступ гурту O.Torvald не зміг розчулити глядачів.

Щоб стати учасником національного відбору, потрібно, на момент початку першого етапу , мати повних 16 років. Для заповнення анкети потрібно лише ознайомитися з правилами конкурсу, вказати своє прізвище та ім’я, вік, місто проживання та надати посилання на виступ. Також слід залишити телефон і чекати дзвінка. Вимоги до пісні:

 • Вона має бути авторською.
 • Вона не була оприлюднена до вересня 2017 року.
 • Пісня повинна тривати не менше, як 3 хвилини.
 • На сцені може перебувати не більше 6 учасників дійства.
 • Категорично заборонено виступати під фонограму.
 • Пісню дозволяється виконувати будь-якою мовою.

Національний відбір на Євробаченні в 2018 році транслюватиметься як і минулого року на каналі СТБ та на Першому Національному. Сальвадор Собрал

Як проводитиметься відбір

Всі претенденти заповнюють анкети і чекають запрошення на півфінал національного відбору. Далі проходить півфінал, який вміщує декілька турів. Переможці кожного з них потрапляють до фіналу. Обирають достойних журі та глядачі. По завершенню кожного туру оголошуються імена тих, хто пройшов далі. Загалом обирають до 12 переможців, які і будуть боротися за перемогу.

Відео відбору на Євробачення 2018 в Україні можна подивитися в інтернеті. Ведучим знову запросили улюбленця публіки і відомого гумориста – Сергія Притулу. Він професійно провів відбір минулого року, жартував з учасниками і намагався підтримати їх. Якісний гумор та фірмова іронія – головна фішка ведучого.

Читайте також:  Учасниці в Міс Україна в 2021 році

Притула сподівається, що і цього року буде велика кількість сильних учасників. Він очікує багато драйву та різноманітної музики від співаків та гуртів різного віку. Але акцент буде на поп-музиці, яка і користується попитом серед великої кількості глядачів.  Як проводитиметься відбір

Вимоги до кандидатів

Кандидати на Євробачення 2018 від України повинні дотримуватися певних правил:

 1. Усі учасники виступу досягли 16 років та володіють усіма правами на пісню, яку збираються виконувати, а також погоджуються з усіма умовами конкурсу.
 2. Колектив не може містити більше 6 осіб на одній сцені. Якщо вокаліста супроводжує танцювальний колектив, то всіх разом має бути не більше як шестеро. Забороняється присутність будь-яких тварин.
 3. Учасники повинні ознайомитися з умовами конкурсу і погоджуватися з усіма пунктами. Список вимог можна знайти на офіційному сайті Євробачення 2018. В ньому зазначається:
 • заборона на виступ під фонограму чи під будь-який супровід, що імітує голос;
 • заборона на виступ у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння;
 • обов’язкова згода на обробку своїх даних;
 • дозвіл на фото та відеофіксацію.
 1. Учасник гарантує, що може бути присутнім на усіх етапах відбору, а також не обмежений у праві покидати рідну країну.
 2. Переможець не має права змінювати свого сценічного імені до виступу на міжнародному конкурсі.
 3. Витрати на організацію виступу переможцю нацвідбору не відшкодовують, за це він може користуватися популяризацією своєї діяльності після виступу на конкурсі такого масштабу.

Відбір на Євробачення 2018 Україна дивитись онлайн можна на двох українських каналах – СТБ та ПЕРШИЙ UA.

Україна змагатиметься з такими країнами:

 1. Австралія.
 2. Естонія.
 3. Австрія.
 4. Швеція.
 5. Албанія.
 6. Чехія.
 7. Вірменія.
 8. Білорусь.
 9. Великобританія.
 10. Бельгія.
 11. Угорщина,
 12. Німеччина.
 13. Греція.
 14. Грузія.
 15. Данія.
 16. Сан-Марино.
 17. Ісландія.
 18. Іспанія.
 19. Росія.
 20. Ірландія.
 21. Італія.
 22. Румунія.
 23. Кіпр.
 24. Франція.
 25. Словенія.
 26. Сербія.
 27. Україна.
 28. Чорногорія.

Та інші. Деякі країни через складне фінансове та військове становище відмовилися від участі.

Так офіційно відмовилася від виступу Туреччина, яка стала переможницею у 2003 році. Ліхтенштейн, Люксембург, Монако втратили надію на перемогу через малу підтримку невеликих держав, тому не бачать сенсу витрачати на це кошти. У Боснії і Герцеговині, Андоррі не надто гарні фінансові справи.

Організатори вже представили макет сцени на якій матимуть змогу виступити учасники Євробачення від України в 2018 році. Її розробкою займався, уже відомий усім прихильникам конкурсу, Флоріан Відер.Вимоги до кандидатів

Члени журі

Костянтин Меладзе попросив знайти собі заміну, через власну зайнятість важливими проектами. Минулий відбір пройшов на високому рівні, тому організатори мають на меті провести і цьогорічний відбір таким чином, щоб він приніс задоволення глядачам і надовго запам’ятався. Тому до команди приєднався неймовірно талановитий композитор Руслан Квінта. Він очолить суддівський склад.

Руслан Квінта

Руслан в шоу-бізнесі 20 років, він брав участь у Євробаченні у якості композитора, тому не дивно, що добре орієнтується у конкурсі і зможе допомогти кожному учаснику достойно виступити. Йому й самому цікаво взяти участь у Євробаченні в якості продюсера.

Читайте також:  Графік перевірок підприємств на 2018 рік

Він добре знає скільки талановитих людей є в Україні, адже вже не один раз був продюсером «Голосу діти», що транслюється на каналі 1+1. Квінта переконаний, що українська мелодика, без перебільшень, найкраща у світі, а  претенденти на Євробачення від України – конкурентоспроможні. Запевняє, що прискіпливо обиратиме кожного учасника для півфіналу, що поборотися за перемогу могли кращі з кращих. Це буде справа непроста, адже українські виконавці крокують уперед семимильними кроками, а якість виступу – неперевершена.

Але потраплять на конкурс не ті, хто хоче про себе заявити, а ті, хто може і хоче поборотися. А для цього потрібна неабияка підготовка. До нього потрібно добре та наполегливо готуватися, неначе ця пісня повинна стати останньою у житті.

У цьому сезоні Руслан займатиметься підбором учасників, також він допомагатиме їм з аранжуванням композицій і їх доопрацюванням. Адже Євробачення – це не просто пісенний конкурс, це представлення своєї країни. Мільйони людей завмирають біля екранів телевізорів, коли транслюється конкурс. Вони спостерігають за виступаючими і по ним складають часто свою думку про всю країну, яку він представляє.Руслан Квінта

Джамала

Якщо хтось не встигне на пряму трансляцію, то це не страшно, відбір на Євробачення 2018 в Україні можна побачити в ютуб. Цього року відбудеться 63 конкурс, Україна приймає в ньому участь з 2003 року. Тоді представником країни став Олександр Пономарьов, який виступив із піснею «Hasta_la_Vista» і зайняв почесне 14 місце. Двічі конкурсанти привозили із собою перемогу. Вперше це зробила Руслана своїми «Дикими танцями», наступного разу Джамала, виконуючи болючу для неї особисто та для усього кримсько-татарського народу композицію «1944».

Минулого року Джамалі запропонували стати одним із суддів національного відбору. Цього року вона повернеться й займе своє почесне місце. Нещодавно співачка оголосила про свою вагітність. Хоча й народжувати їй навесні, запевнила, що в декрет не піде, і продовжить займатися запланованими справами. Щаслива майбутня матуся вже встигла написати колискову своєму маляті. Вона разом із чоловіком планує мати велику родину і народити ще не одну дитину.

Конкурсанти Євробачення 2018 року трохи побоюються її, адже вона каже усю правду без прикрас. Вона має і своїх фаворитів, та стати ним може кожен, хто працює не покладаючи рук. Вперше про Джамалу почали говорити після її перемоги на пісенному конкурсі «Нова хвиля». Вона просто зачарувала суддів своєю несхожістю на інших, індивідуальністю та неймовірно потужним вокалом.

Вона працювала і записувала нові пісні, знялася у головній ролі кінострічки «Поводир», а у 2016 році привезла до України перемогу на Євробаченні. Завдяки своєму професіоналізму вона й потрапила до суддівського складу у 2017 році.

Вона добре знає ціну перемоги, тому її досвід неоцінений для музикантів, які хочуть спробувати свої сили. Фіналісти Євробачення 2018 в Україні зможуть отримати особисті поради переможниці Євробачення 2016 року.

Андрій Данилко

А от відомий співак, композитор та член журі одного з шоу на СТБ «Х-Фактор» Андрій Данилко судитиме учасників втретє. Його можна вважати почесним ветераном національного відбору. Йому буде важко догодити, адже полюбляє він український колорит, поєднаний з новим та небаченим. Не потерпить повторів і копіювання виступів минулих учасників.

Читайте також:  Мораторій на проведення перевірок до кінця 2019 року

Андрій вважає, що в артистів не граються. Людина або є артистом, або ні. Він переконує, що шаблону Євробачення не існує. Нема такої формули, яка б дала 100% позитивний результат. Варто бути щирим зі своїм глядачем. Це підтвердила і перемога Сальвадора Собрала, яка була спокійною, без якихось неймовірних спецефектів. Але виконавець так щиро її виконував, що у глядачів не залишилось сумнівів за кого віддати свій голос.

Весь номер повинен бути органічним. Той, хто пройшов у фінал Євробачення 2018 в Україні повинен не тільки гарно співати, але й вписуватися в те, що відбувається на сцені. Усі учасники повинні доповнювати один одного. Андрій у образі Вєрки Сердючки зайняв друге місце на міжнародному конкурсі у 2007 році. Та його з радістю приймали у багатьох країнах, практично всі наспівували його хіт, який викликав багато розмов.Андрій Данилко

Щасливий переможець

Представник Євробачення від України 2018 зможе відвідати Лісабон та насолодитися неймовірною їжею, відвідати його історичні пам’ятки. Місцеві кухарі можуть запропонувати не менше трьохсот різних за смаком страв. Випічка, капучино та морепродукти підкорять серце кожного.

Конкурс Євробачення-2018 проходитиме в столиці Португалії Лісабоні. Відбудеться визначна музична подія 8, 10 і 12 травня. Той, хто туди потрапить – уже переможець.

Усі представники від України, яким випала честь представляти свою вітчизну, були яскравими та колоритними. Тому й цього року глядачі та журі оберуть кращого з кращих, щоб не соромно було сидіти біля телевізора у травні.

Після скандалу, пов’язаного з забороною в’їзду до України співачки Юлії Самойлової, було запроваджено ряд змін. Таким чином відтепер забороняється висувати на участь у конкурсі особу, якій заборонений в’їзд до країни-організатора.

Також членами журі не можуть бути особи, які хоча б якось пов’язані з учасниками. Заборонена будь-яка політична пропаганда та реклама у піснях, адже конкурс суто пісенний і політиці тут не місце.

Загалом, Євробачення 2018 – неймовірна подія, яку одні чекають, а інші до неї готуються. Це феєрверк емоцій як для глядача, так і для виконавця. Не варто вдаватися у скандали, краще повністю зануритися у свято й отримати масу задоволення.Євробачення 2018 – неймовірна подія

 

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.