Меню

Вихідні та святкові дні у квітні 2021 року в Україні

Кожна людина поступово стомлюється від своїх робочих буднів, набридає буденність та хочеться якогось відпочинку, свята. В таких випадках на допомогу приходять вихідні та святкові дні, які вмить підіймають настрій та дарують заряд бадьорості надовго. Звісно, кожен місяць наповнений особливими датами. Квітень не є винятком. Оскільки відпочинок вже давно встиг стати невід’ємною частиною життя людини, то треба знати, коли будуть вихідні та святкові дні у квітні 2021 року в Україні та чого від них чекати.

Існує декілька різновидів свят. Вони можуть бути професійними, державними чи релігійними. Кожне свято має свою історію, причину виникнення, а тому вони носять ще й повчальний й інформаційний характер. В цілому квітень сповнений особливими датами, що принесуть багато позитивних емоцій та залишать по собі лише теплі спогади.

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - kviten-stol-2021.jpg

Державні святкування

Коли заходить мова про додаткові вихідні дні в квітні 2021 року в Україні, то майже всі хотіли б, щоб в цьому місяці було побільше відпочинку. На жаль, у квітні немає таких державних свят, які б дарували народу додатковий вихідний. А тому доведеться задовольнятися тим, що є. Однак все ж є такі святкування державного рівня, які не дають вихідного дня, але мають неабияк значення. Таким святкуванням є День довкілля, який відзначатиметься 21 квітня. Це щорічна подія, яка бере свій початок ще у 1998 році. В цей день проводяться спеціальні заходи, основною метою яких є поліпшення стану навколишнього середовища в Україні. Дуже велика увага приділяється очищенню доріг, лісів, річок від сміття, а також озелененню парків. Варто знати, що проблема екології є дуже актуальною для українського народу.

Важливі релігійні дати

Що стосується саме релігійних святкувань, то в квітні їх майже немає. 28 квітня святкується велике християнське свято – Великдень. Насправді свято Пасхи є дуже значущим не тільки для українців. Воно є центральним святкуванням для багатьох країн світу, де притримують традицій та шанують релігію. В Україні Великдень винесений на законодавчий рівень. Оскільки це свято припадає на 19 квітня, то вихідний, яке воно дарує, переноситься на наступний день.

Читайте також:  Знаменні дати квітня 2021 року

Інші важливі дати

На жаль, всі інші вихідні дні у квітні 2021 року припадають на суботу та неділю. Однак варто не забувати про міжнародні та традиційні святкування. Вони хоч і не дають додаткового відпочинку, але теж мають не абияке значення та зможуть підняти вам настрій, нагадати про важливу проблему чи подію або просто викличуть посмішку.

  • 1 квітня відзначається відомий кожному День сміху. Це подія, коли навколо вас вируватимуть жарти та гарний настрій. Очікуйте, що кожний знайомий чи навіть перехожий захоче над вами пожартувати. Але й ви не залийтеся осторонь цього святкування. Яв відомо, сміх подовжує життя.
  • 6 квітня – День спорту. Достеменно невідомо, коли люди вигадали спорт та почали їм займатися. Однак він займає левову часту в нашому житті. Це святкування є міжнародним та підкреслює важливість загальнолюдської діяльності в сфері спорту.
  • 12 квітня святкується День космонавтики та авіації. Як відомо, саме 12 квітня Юрій Гагарін першим полетів у космос та повернувся назад. Наразі аерокосмічна сфера потроху розвивається і вже можна спостерігати плоди цього прогресу, але до далеких відкриттів їй ще далеко.
  • 17 квітня – День боротьби з гемофілією. Це невиліковна та спадкова хвороба, яка проявляється майже одразу після народження дитини. Звісно, з нею борються шляхом введення ін’єкцій, проте питання про справжні ліки й досі залишається відкритим.
  • 21 квітня відзначається День астрономії. Насправді в Україні є чимало астрономів, які беруть участь у міжнародній діяльності. Це своєрідне професійне свято кожного, хто присвятив своє життя вивченню космічних об’єктів.
  • 26 квітня – День інтелектуальної власності. Це святкування покликане підкреслити важливість інтелектуальної власності, а також її захисту, бо щороку власники патентів, авторських прав страждають від своєрідного піратства.
  • 29 квітня – День танцю. Це дуже цікаве свято, яке є професійним для кожного театру опери чи балету, а також для ансамблів, гуртків, тощо. Це свято бере свій початок ще в 1982 році.

Це, звісно, далеко не всі міжнародні святкування, які чекають на українців в квітні. Їх повний перелік можна легко знайти в мережі Інтернет або в спеціальних календарях, газетах чи виданнях.

Читайте також:  Знаменні дати листопада 2021 року

норми тривалості робочого часу

Замало відпочинку

Ось так і виглядають святкові вихідні дні в квітні 2021 р. Стає зрозуміло, що відпочинку буде не так вже й багато, як хотілося б. Проте слідом за квітнем йде травень, який буде розпочинатися великою кількістю вихідних днів, гулянь та принесе виключно гарний настрій.День інтелектуальної власності

Це буде цікаво:

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *