Меню

Вихідні та святкові дні у квітні 2022 року в Україні

Кожна людина поступово стомлюється від своїх робочих буднів, набридає буденність та хочеться якогось відпочинку, свята. В таких випадках на допомогу приходять вихідні та святкові дні, які вмить підіймають настрій та дарують заряд бадьорості надовго. Звісно, кожен місяць наповнений особливими датами. Квітень не є винятком. Оскільки відпочинок вже давно встиг стати невід’ємною частиною життя людини, то треба знати, коли будуть вихідні та святкові дні у квітні 2022 року в Україні та чого від них чекати.

Існує декілька різновидів свят. Вони можуть бути професійними, державними чи релігійними. Кожне свято має свою історію, причину виникнення, а тому вони носять ще й повчальний й інформаційний характер. В цілому квітень сповнений особливими датами, що принесуть багато позитивних емоцій та залишать по собі лише теплі спогади.

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - kviten-2022-prostiy.jpg

Державні святкування

Коли заходить мова про додаткові вихідні дні в квітні 2022 року в Україні, то майже всі хотіли б, щоб в цьому місяці було побільше відпочинку. На жаль, у квітні немає таких державних свят, які б дарували народу додатковий вихідний. А тому доведеться задовольнятися тим, що є. Однак все ж є такі святкування державного рівня, які не дають вихідного дня, але мають неабияк значення. Таким святкуванням є День довкілля, який відзначатиметься 21 квітня. Це щорічна подія, яка бере свій початок ще у 1998 році. В цей день проводяться спеціальні заходи, основною метою яких є поліпшення стану навколишнього середовища в Україні. Дуже велика увага приділяється очищенню доріг, лісів, річок від сміття, а також озелененню парків. Варто знати, що проблема екології є дуже актуальною для українського народу.

Важливі релігійні дати

Що стосується саме релігійних святкувань, то в квітні їх майже немає. 28 квітня святкується велике християнське свято – Великдень. Насправді свято Пасхи є дуже значущим не тільки для українців. Воно є центральним святкуванням для багатьох країн світу, де притримують традицій та шанують релігію. В Україні Великдень винесений на законодавчий рівень. Оскільки це свято припадає на 19 квітня, то вихідний, яке воно дарує, переноситься на наступний день.

Інші важливі дати

На жаль, всі інші вихідні дні у квітні 2022 року припадають на суботу та неділю. Однак варто не забувати про міжнародні та традиційні святкування. Вони хоч і не дають додаткового відпочинку, але теж мають не абияке значення та зможуть підняти вам настрій, нагадати про важливу проблему чи подію або просто викличуть посмішку.

  • 1 квітня відзначається відомий кожному День сміху. Це подія, коли навколо вас вируватимуть жарти та гарний настрій. Очікуйте, що кожний знайомий чи навіть перехожий захоче над вами пожартувати. Але й ви не залийтеся осторонь цього святкування. Яв відомо, сміх подовжує життя.
  • 6 квітня – День спорту. Достеменно невідомо, коли люди вигадали спорт та почали їм займатися. Однак він займає левову часту в нашому житті. Це святкування є міжнародним та підкреслює важливість загальнолюдської діяльності в сфері спорту.
  • 12 квітня святкується День космонавтики та авіації. Як відомо, саме 12 квітня Юрій Гагарін першим полетів у космос та повернувся назад. Наразі аерокосмічна сфера потроху розвивається і вже можна спостерігати плоди цього прогресу, але до далеких відкриттів їй ще далеко.
  • 17 квітня – День боротьби з гемофілією. Це невиліковна та спадкова хвороба, яка проявляється майже одразу після народження дитини. Звісно, з нею борються шляхом введення ін’єкцій, проте питання про справжні ліки й досі залишається відкритим.
  • 21 квітня відзначається День астрономії. Насправді в Україні є чимало астрономів, які беруть участь у міжнародній діяльності. Це своєрідне професійне свято кожного, хто присвятив своє життя вивченню космічних об’єктів.
  • 26 квітня – День інтелектуальної власності. Це святкування покликане підкреслити важливість інтелектуальної власності, а також її захисту, бо щороку власники патентів, авторських прав страждають від своєрідного піратства.
  • 29 квітня – День танцю. Це дуже цікаве свято, яке є професійним для кожного театру опери чи балету, а також для ансамблів, гуртків, тощо. Це свято бере свій початок ще в 1982 році.

Це, звісно, далеко не всі міжнародні святкування, які чекають на українців в квітні. Їх повний перелік можна легко знайти в мережі Інтернет або в спеціальних календарях, газетах чи виданнях.

Замало відпочинку

Ось так і виглядають святкові вихідні дні в квітні 2022 р. Стає зрозуміло, що відпочинку буде не так вже й багато, як хотілося б. Проте слідом за квітнем йде травень, який буде розпочинатися великою кількістю вихідних днів, гулянь та принесе виключно гарний настрій.День інтелектуальної власності

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.