Меню

Вихідні та святкові дні у травні 2022 року в Україні

Травень останній, а тому найтепліший місяць весни. Добряче насумувавши за теплом, українці активно використовують кожен весняний день для активного відпочинку на свіжому повітрі. Окрім традиційних вихідних — субот та неділі — передбачається ще додаткові 3 вихідні дні у травні 2022 року в Україні.

У травні 2022 року випадає одинадцять вихідних, два з яких будуть у понеділок (2 та 9 травня).

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - traven-2022-prostiy.jpg

День праці

Наприкінці 2017-го року український уряд прийняв рішення про зменшення кількості травневих свят на користь додаткового вихідного дня в грудні — 25 числа — на честь католицького Різдва Христового.

Саме тому для відзначення дня праці та весни буде виділено тільки один вихідний — 1-ше травня. В 2022-му році ця дата припадає робочий день. Для того щоб не переривати відпочинку на вихідні дні, деякі підприємства та організації можуть запропонувати своїм працівникам відпочинок і 30-го квітня. Проте відпрацьовувати доведеться в найближчу суботу.

Традиційно вихідні дні на травень в багатьох українських родинах відзначаються на природі, із шашликом, а в деяких областях, і з першим купанням.День праці

День перемоги

Хоча чимало дискусій сьогодні проводиться з приводу відзначення Дня перемоги, однак в 2022-му році це свято залишається незмінним. 9 травня припадає на суботу.

Поки що точно не відомо, як саме буде відзначатись День перемоги, однак, точно відомо, що ветеранів будуть вітати святковими концертами як в обласних містах країни, так і деякі телеканали, зокрема й “Інтер”.

Читайте також:  Расчет отпускных в 2021 году в Украине

Традиційними для цього дня є урочисті марші ветеранів. Кожен охочий може прийти на таке дійство та особисто подякувати будь-якому із учасників за боротьбу із фашизмом.

Як провести травневі вихідні?

Оскільки травнева погода фактично по всій Україні вирізняється теплом та сонячністю, то сидіти в дома в свої законні святкові вихідні дні в травні 2022 року точно не варто. Їх потрібно провести із користю. Можна назвати щонайменше 5 цікавих місць.

  1. Києво-Печерська Лавра. Особливо важливе місце для візиту в День Святого Духа. Урочисті богослужіння та екскурсії в Ближні та Дальні Лаври принесуть багато користі для духовності кожного християнина.
  2. Хортиця — острів в Запорізькій області. Це особливе місце. Козацька могутність та енергія українського народу в цьому куточку країни відчувається особливо сильно. Дніпровські пороги, широкий степ, музей козацтва, а також кінне шоу не зможуть залишити жодного із відвідувачів байдужим.
  3. Острів Зміїний. Розташований в Одеській області, а тому жителям доведеться подолати чимало кілометрів, щоб його побачити. Між тим, місце і справді дуже достойне. Екологи його визнали одним із найчистіших місць в усій Україні. У весняний період тут зосереджується понад 200 видів птахів.
  4. Закарпаття. В новому році, передбачають туристичні компанії, це стане одним із найбільш популярних напрямків для візитів. Серед великого різноманіття запропонованих маршрутів кожен турист зможе обрати щось найкраще для своєї родини чи компанії. Смачна гуцульська кухня, свіже повітря, соснові ліси та неймовірної краси гори зроблять травневі вихідні по-справжньому цікавими.
  5. Чорноморське узбережжя. Відправляючись сюди, туристи зможуть не тільки подивитись на весняне, але вже досить тепле, море, але й відвідати Дунайський біосферний заповідник, українську Венецію — селище Вилкове, рожеве озеро, центр українського виноробства “Шабо”.

Окрім названих місць, для травневого відпочинку також чудово підійдуть і поїздки у: місто Львів, музей “Трипільської культури”, що знаходиться в селі Легедзине, гранд-каньйону села Буки, Почаїв, Мукачево, зрештою й серце України — Київ.гранд-каньйону села Буки

Читайте також:  Календар місячний на 2022 рік

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.