Меню

Вступна кампанія 2018 року в Україні

Що собою буде являти вступна кампанія 2018 року в Україні? Чи вже відома якась інформація на цей рахунок?

Як і раніше вступити до українських вишів можна буде після успішної здачі ЗНО. Кожен навчальний заклад самостійно приймає рішення, яку вступник повинен набрати мінімальну кількість балів для вступу.Що собою буде являти вступна кампанія 2018 року в Україні?

Інформація для вступників

Щоб поступити в вищій навчальний заклад потрібно отримати гарні бали на ЗНО, також необхідно мати хороший бал атестату про середню освіту, а також підготуватися до творчих конкурсів, якщо вони необхідні.

Ті особи, які будуть зараховані на бюджетну форму навчання повинні будуть принести оригінали документів до навчального закладу. Зробити це треба в певні терміни, щоб потім з 1 вересня можна було приступати до навчання.

Цікаво, що тепер вступити до вишів можна за сертифікатом ЗНО минулого року. Тоді як ще рік назад, цього не можна було зробити.

Головними предметами є українська мова та література. Другий предмет на вибір – математика, біологія чи історія України. І останній предмет буде залежати від обраного навчального закладу.

Вступна кампанія 2017

Вступна кампанія 2017-2018 року в Україні буде з 12 по 26 липня. У цей час всі вступники можуть подавати документи до вибраних вишів. Деякі виші, можуть запропонувати вступникам пройти творчий конкурс. Тому там, дати можуть змінитися.

Цікаво що тепер подати заяви можна лише на 4 спеціальності. Їх кількість скоротилася з 15 до 9.  Це стосується бюджетних місць. Тому тепер після закінчення школи випускники мають чітко зрозуміти ким вони хочуть бути в майбутньому.

Читайте також:  Довідник ВУЗів України на 2020 рік

На контрактні місця можна подавати будь-яку кількість заяв. Тут обмежень уряд не встановлює.

Також більше не має поза конкурсного вступу. Інваліди, сироти, діти з Криму та Донбасу будуть мати певні квоти. Інших кардинальних змін не передбачається.Інформація для вступників

Вступна кампанія 2018

Які новинки приготує вступна кампанія 2018-2019 року в Україні?

Цікаво, що для того, щоб вступити на магістратуру потрібно буде здавати ЗНО. Це таке нововведення для деяких спеціальності. Наприклад, права. Також, потрібно буде підтвердити свій рівень володіння іноземною мовою. Ті вступники, які мають сертифікат В1 з англійської, можуть не складати іспитів.

Вже при вступі на перший курс студентам варто приділяти увагу іноземній мові. Адже вона їм обов’язково знадобиться надалі.

Чим краще вступник здасть ЗНО тим більше шансів він буде мати для того, щоб потрапити на бюджетне місце. Тому колишнім учням слід добре підготуватися до складання тестів, якщо їх батьки не хочуть платити за навчання.

Наразі ведуться переговори, щодо англійської мови на ЗНО. Її пропонують зробити обов’язковою. Але поки ще відповідного рішення не прийнято.

Строки цієї вступної компанії стануть відомі найближчим часом.

Пільгові умови для вступників

Існує ряд осіб, які мають пільгові умови. До них відносяться:

  • сироти;
  • люди, які не змогли пройти ЗНО через вкрай тяжкий стан;
  • учасники АТО;
  • мешканці Криму, які переїхали туди не пізніше 2017 року;
  • звільненні від військової служби.

Слід зазначити, що ці особи також будуть вступати до навчальних закладів на конкурсній основі. Але вони мають ряд квот, які полегшать їх вступ. Тому готуватися до вступу тепер необхідно всім.

Наразі уряд хоче сприяти вступу переселенців. Адже як відомо в зв’язку з воєнними подіями на сході перед багатьма вступниками стоїть вибір куди поступити. Якщо вони оберуть Україну, то уряд лише надіється на цей вибір.

Міністерство освіти постійно вносить нові пропозиції, які стосуються вступників, намагаючись вдосконалити систему освіти. Тому варто спостерігати за всіма змінами, які відбуваються.дівчина-абітурієнтка

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.