Меню

Як створити інтернет-магазин

У сучасному світі інтернет замінює «живе» спілкування. Всесвітня павутина настільки грунтовно вплутала в свої нитки все людство, що виконувати повсякденні справи без інтернету стає складніше з кожним днем. З його допомогою: будують плани на майбутнє, виконують заповітні мрії, заробляють купу грошей, подорожують по всьому світу, ходять по магазинах, створюють сім’ю, заводять домашніх вихованців і розвивають свій бізнес.

І це тільки мала частина того, що в даний час може інтернет. З його допомогою люди максимально економлять час, примножуючи при цьому свої можливості. Вони ходять по магазинах, не виходячи при цьому з дому; власники магазинів, в свою чергу, не витрачаються на оренду приміщень — при цьому у них є постійний потік покупців і зростання прибутку. Адже зараз, за статистичними даними, багато магазинів переходять на online-формат. Причому інтернет-магазин може бути як продовженням традиційного бізнесу, так і абсолютно незалежною структурою.

У будь-якому випадку, якщо правильно вибудувати структуру його роботи — він буде приносити прибуток. Такий формат є нескінченно зручним, досить економічним і візуально ефектним. Саме тому необхідно приділити достатньо часу для його розробки та налаштування, і краще це довірити професіоналам.

Розробка інтернет-магазину

Компанія Webkitchen займається web-дизайном вже 10 років – ви можете бути впевнені в тому, що створити інтернет магазин фахівці зможуть оперативно і якісно, а результат не змусить себе довго чекати.

Тут висококласні фахівці піднімають ваш бізнес на декілька щаблів вверх — від розробки дизайну до контекстної реклами. Діапазон послуг, що надаються, дуже широкий:

 • створення корпоративного сайту, landing page, сайту-візитки;
 • розробка індивідуального дизайну сайту, мобільних додатків, сайту-каталогу, адаптація сайту під екрани гаджетiв.

Landing page — автономний сайт, на який потенційний клієнт потрапляє після кліка по рекламному оголошенню або в результаті пошуку. Даний інструмент містить основну інформацію про інтернет-магазини. На сайті https://webkitchen.kiev.ua/ua/services/landing-page створення landing page є однією з найбільш обираних послуг в web-дизайні.

Читайте також:  Просування мобільного додатку: що потрібно, щоб отримати хороший результат

Для того щоб сайт або інтернет-магазин працював без нарікань, з оптимальним обсягом інформації, а також був адаптований під різні платформи мобільних пристроїв — просто необхідна допомога фахівця в галузі інформаційних технологій і програмування.
Консультація дизайнерів допоможе додати індивідуальність і підкреслить впізнаваність online-бізнесу за допомогою таких послуг як розробка:

 • дизайну інтернет-магазину;
 • логотипу;
 • брендбуку;
 • рекламного відеоролика;
 • корпоративного стилю;
 • етикетки;
 • банерів для сайту.

І для вже створеного, актуального і зручного продукту необхідна чітко відпрацьована система маркетингу, сфера послуг якої виглядає так:

 • підтримка сайтів і технічне обслуговування;
 • послуги контекстної реклами в Google Adwords, SEO;
 • реклама в соціальних мережах SMM, SMO;
 • аудит сайту.

Напрямок online-бізнесу, розвитку якого допоможе команда експертів компанії Webkitchen, буде створено на основі бажань клієнта в індивідуальному порядку, детально опрацьовано, і сформовано у вигляді комплексної системи. З її застосуванням ваша діяльність неодмінно вийде на новий, високотехнологічний рівень!

Це буде цікаво:

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *