Меню

Якої тварини за східним гороскопом буде 2018 рік

Китайське вчення та дванадцять звірів-покровителів року відіграють важливу роль в житті дійсно величезної кількості людей всієї земної кулі. Що стосується найцікавіших любителів східного гороскопу, які вже задаються питанням 2018 рік якої тварини за гороскопом?, то вони вже, напевне, знають, що наступний рік пройде під покровительством Жовтого Земляного Собаки. Таким чином, зовсім недивно, що більшість людей зрадіють, адже собака є найвірнішим чотириногим другом людини!собачка риється в землі

Чому саме жовтий колір Собаки в 2018 році?

Обраний жовтий колір тварини для 2018 року має також серйозне значення, оскільки є втіленням певної стихії (нагадаємо, що кожен рік проходить під покровительством дванадцяти звірів східного гороскопу, хоча притаманний їм річний колір постійно змінюється).

Якщо згідно з китайським календарем чітко було визначено, якої тварини буде 2018 рік, то щодо кольору, то довший час він залишався невідомим, оскільки має тенденцію змінюватись. Жовтий колір, який був обраний для наступного 2018 року, є символом не лише нашої планети, але і сонячного світла. Враховуючи позитивність жовтого кольору, 2018 рік характеризуватиметься радісним настроєм, енергійним оптимізмом та неймовірним щастям для кожного жителя планети Земля зокрема.собачка з квіткою

Особливості знака Собака в східному гороскопі

Відповідаючи на запитання особливостей Собаки, якої тварини за східним гороскопом буде 2018 рік, варто зазначити, що Жовтий Земляний Собака є взагалі мирною домашньою твариною. Найбільш негативним фактором, який може вивести собаку зі звичного емоційно-психологічного стану, є конфліктні ситуації. Саме тому рекомендується уникати конфліктів, як в сімейних, так і професійних, дружніх чи інших стосунках.

Згідно з твердженнями астрологів, наступний рік має виділитись з-поміж попередніх миром та спокоєм. Йдеться навіть про знаходження компромісних рішень непримиренними ворогами.

Читайте також:  Гороскоп по знаках зодіаку на жовтень 2019 року

Тим, хто цікавиться, якої тварини за китайським гороскопом буде наступний 2018 рік, варто зважати, що Собака є жіночим знаком у східній астрології. Саме тому досягнути своїх цілей в 2018 році зможуть, в першу чергу, люди з м’яким, інтуїтивним та щирим характером. Незважаючи на це, протягом року люди відчують на собі доволі сильні перепади емоційного настрою.

Для Собаки основна цінність полягає в сім’ї. Найбільш сприятливим 2018 рік буде для тих людей, які насправді цінують вірність і сімейні цінності. В наступному році досить важко прийдеться тим людям, які надають перевагу самотності. Саме в році Жовтого Земляного Собаки у них з’явиться шанс переглянути свої життєві погляди та розпочати кардинально інше життя.собака і гарбуза

Як правильно зустріти 2018 рік Жовтої Земляної Собаки?

Як і в більшості випадків, зустрічати Новий рік 2018 в кольорах, які притаманні для головного звіра-символу. Таким чином, справжні модниці зможуть доповнити свій святковий гардероб всіма елементами жовтого кольору:

  • ​ розкішний золотий;
  •  стриманий гірчичний;
  • ​ захоплюючий шафрановий.

Щодо поєднань кольорів святкового вбрання для 2018 року, то варто придбати елементи чорного, синього або ж блакитного відтінків. Для тих, хто не надто планує виділятись та носити яскраві наряди, рекомендуються сукні шоколадного або кавового відтінку. Для такого вбрання чудово підійдуть золоті або бурштинові аксесуари.

Яким повинен бути святковий стіл 2018 року?

Для тих, хто вже відповідь на запитання наступний 2018 рік якої тварини, варто також не забувати про деталі святкового декорування столу. Для Собаки знову таки буде доречним жовтий колір. На столі обов’язково повинні бути присутні апельсини та квіти, оскільки вони символізують родючість та оптимізм.

Читайте також:  Загальний гороскоп для Лева 2018

Щодо святкових страв, то Жовтий Земляний Собака не дуже вибагливий: він буде задоволений смачно приготовленим м’ясом (це може бути курка, телятина або ж качка). Категорично не рекомендується пропонувати в перший день Нового 2018 року дари моря, які йому взагалі не до вподоби.новорічні мандаринки

Характер людей, народжених в рік Собаки

Люди, які народилися в рік Собаки, є чудовими друзями, які готові допомагати в будь-якій ситуації та за будь-яких обставин. Їм важко сприймати несправедливість, тому вони часто борються за істину. Такі люди не звикли пліткувати, тому їм сміливо можна довірити навіть найбільшу таємницю: вони її точно не видадуть.

Однією з основних цінностей для людей, які народились під покровительством Собаки, є фінансове благополуччя. Саме тому всі свої зусилля вони зосереджують на пошуках заробітку, щоб не залишатись на мілині. Окрім цього, вони намагаються створювати навколо себе затишну та комфортну атмосферу, в якій приємно та легко знаходитись, розвиватись та отримувати задоволення від життя. Таких людей насправді нелегко збити з пантелику та переконати в чомусь: їхнє рішення є остаточним та незмінним.собака і сіно

Це буде цікаво:

Залиште коментар:

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *