Меню

Каталог періодичних видань на 2022 рік

Декілька десятків років назад жодна родина не обходилась без оформлення підписки на газети та журнали. Зараз усе більше населення України надає перевагу онлайн-виданням та рідше оформлює періодичні видання. Фахівці “Укрпошти” провели аналіз та підсумували передплатну кампанію на друковані видання на 2022 рік.

ukrpochta 1 - Каталог періодичних видань на 2022 рік

Інтерес до друкованих видань

Кожен охочий українець міг оформити підписку на будь-яке видання. Ця кампанія розпочалась це наприкінці 2021 року. Так

  • 7 вересня — початок оформлення видань за електронним каталогом;
  • 10 вересня — за друкованими каталогами.

Передплата, відповідно каталогу періодичних видань на 2022 рік від Укрпошти, здійснюється у наступні терміни:

  • на загально державні видання — до 16 грудня поточного року;
  • на місцеві видання — виходячи зі строків вказаних у договорах з видавництвом;
  • на закордонні видання — до 3 грудня поточного року.

Через те, що передплата закінчилась, то “Укрпошта” звітує, що у порівнянні з 2021 роком зменшилась кількість оформлення підписок. Так станом на 1 січня 2022 року мешканцями України було оформлено передплату на більш ніж 5,5 мільйонів примірників друкованих видань. У порівнянні з другим півріччям 2021 року інтерес українців до друкованих видань зменшився на 7 %, а у порівнянні з передплатою на 2021 рік, то на 10%.

ukrpochta 2 - Каталог періодичних видань на 2022 рік

Зменшення попиту на друковані видання пояснюється декількома причинами. По-перше, кожного року все більша кількість людей переходить на формат онлайн-медіа. По-друге, це закриття газет та зміна періодичності виходу друкованих видань. Якщо зробити аналіз за кількістю газет, які перестали друкуватися протягом 2020-2021 років, то їх число досягає 290 видань. Майже половину з цих видань закрилося за останній рік. Не останню роль у цьому зіграла пандемія коронавірусу.

Робота по підвищенню попиту

Керівники “Укрпошти” розуміють, що треба проводити негайну роботу з заохочення українців до оформлення передплати. Для цього зроблено кілька дієвих кроків. Так для спеціально для кампанії на поточний рік було оновлено каталог передплати на 2022 рік та роздруковано більш ніж 107 тисяч примірників. Усі ці примірники було розповсюджено по поштових відділеннях країни. Попрацювали в “Укрпошті” і над оновленням “Каталогу акційних видань” та “Каталогу дитячих видань”.

Читайте також:  Скільки днів в 2020 році: 366 або 365?

Окрім оновлення каталогів керівництво ввело систему заохочення для листонош та працівників відділень. За кожного абонента, який оформив передплату на видання працівник отримає щомісяця 3 гривні заохочення. Але є одна умова — мінімальний строк оформлення передплати повинен бути 3 місяці. У “Укрпошті” запевняють, що така мотивація приносить свої результати. Вже за минулий рік працівникам було виплачено премій на суму близько 4 мільйонів гривень. Також за результатами передплатної кампанії 2021 було обрано кращих працівників за категоріями “Підтримую передплату” та “Зірка передплати”.

Щоб ще збільшити попит керівництво “Укрпошти” звернулось до політиків та зірок шоу-бізнесу. Разом вони взяли участь у кількох акціях, наприклад до свята Святого Миколая або “дня передплатника”. Також відомі люди активно залучались до оформлення передплати видань для дітей, які перебувають у дитячих будинках та інтернатах. Зараз ця акція продовжується і до неї може залучатися кожен охочий.

ukrpochta 3 - Каталог періодичних видань на 2022 рік

Читачі наголошують, що з кожним роком оформити передплату на друковане видання становиться все легше. З’явилась функція дистанційного оформлення передплати по каталогу періодичних видань на 2022 рік онлайн. Це означає, що непотрібно приходити у відділення, очікувати своєї черги, а можна обрати видання не виходячи з дому та не поспішаючи. Окрім того, знайти своє улюблене видання можна будь-то за назвою, індексом або темою. Оплата здійснюється платіжною карткою будь-якого банку.

Читайте також:  Посівний календар огородника на серпень 2022 року

Є-підтримка видавців

Держава не залишається осторонь від проблем видавництв. Щоб підтримати їх та уберегти від закриття, уряд дозволив спрямувати 1000 гривень за вакцинацію на передплату печатних видань, тим самим розширивши перелік товарів та послуг.

Оформити передплату може будь-хто, маючи картку е-підтримка. Зробити це можна онлайн на сайті “Укрпошти” використовуючи сервіс “Онлайн-передплата”. Каталог газет і журналів від Укрпошти містить у собі широкий перелік видань, як місцевих, так і державних, які оформлюються на гроші за вакцинацію. Оформити видання можна на будь-який період, від одного місяцю до року.

Також цими грошима є можливість оформити передплату на тільки собі, але і своїм родичам, які не мають смартфону або не оформили карту є-підтримки.

“Укрпошта” зазначає, що час, коли можна було оформити річну передплату на печатні видання завершився, але оформлення передплати на газети та журнали триває з поточного місяця і до кінця року.

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.