Меню

Арестович вперше назвав загальну кількість втрат України у війні

arestovich vpershe nazvav zagalnu kilkist vtrat ukraini u vijni - Арестович вперше назвав загальну кількість втрат України у війні

Радник глави апарату президента України Олексій Арестович заявив, що, за його оцінкою, від початку бойових дій загинули до 10 тисяч українських військових, повідомляє Український портал ТСН.

В інтерв’ю з правозахисником Марком Фейгіним Арестович зазначив, що на початку конфлікту гинули в середньому по 100 українських військовослужбовців на добу. У російській армії – в середньому по 1000 чоловік на день. Наразі, за підрахунками Арестовича, армія Росії щодня втрачає по 200–300 солдатів.

Раніше радник глави офісу України Михайло Подоляк заявив, що зараз втрати українських військових становлять від 100 до 200 осіб на день. Це найбільша оцінка загиблих військовослужбовців України за час війни. Перевірити ці дані за умов бойових дій неможливо.

І Арестович, і Подоляк наголосили, що причина таких втрат – значна перевага російської армії у можливостях артилерії.

Про втрати російської армії напередодні повідомляли низка ЗМІ з посиланням на західні джерела. Так, згідно з співрозмовником Бі-бі-сі у західних розвідслужбах, з 24 лютого у війні загинули близько 20 тисяч російських військовослужбовців. Великі втрати російські війська зазнають у боях, що на заході Луганської області.

Російське міністерство оборони востаннє офіційно заявляло про втрати за час «спецоперації» у березні, повідомивши про 1351 року загиблого військовослужбовця.

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.