Меню

Бойові Втрати Росії в Україні на сьогодні 20 травня 2022 року

Бойові втрати Росії в Україні на сьогодні 20 травня 2022 року суттєво зросли. Статистика взята безпосередньо з офіційних даних ЗСУ та доступна для вивчення та ознайомлення онлайн. Буде дана інфографіка про те, скільки загинуло російських солдатів в Україні і про те, скільки військової техніки було знищено за останню добу і взагалі…

genshtab 1 - Бойові Втрати Росії в Україні на сьогодні 20 травня 2022 року

Згідно з останньою інформацією Генерального штабу Збройних Сил України, опублікованій на офіційній сторінці Facebook втрати Росії у війні проти України орієнтовно складають:

Зведення втрат РФ в Україні на 20.05.2022

 • Особовий склад – близько 28 700 осіб (+200), 498 полонених
 • Танки – 1263 (+9)
 • ББМ – 3090 (+27)
 • Артилерія – 596 (+1)
 • РСЗВ – 200 (+1)
 • Засоби ППО – 93 (+2)
 • Літаки – 204 (+1)
 • Гелікоптери — 168 (+1)
 • Автомобілі та автоцистерни – 2162 (+5)
 • Кораблі (катери) – 13
 • БПЛА – 460 (+5)
 • Спеціальна техніка — 43
 • Крилаті ракети – 103

Офіційні дані втрат Росії в Україні – інфографіка

boevye poteri 1 9 - Бойові Втрати Росії в Україні на сьогодні 20 травня 2022 року

Інтерактивна карта бойових дій в Україні на 20 травня 2022 року

Російська окупаційна влада оголосила про плани знищити металургійний комбінат «Азовсталь» і перетворити Маріуполь на курортне місто, позбавивши Росію деяких з найважливіших економічних вигод, які вона сподівалася отримати, захопивши місто.

Голова Донецької Народної Республіки (ДНР) Денис Пушилін заявив, що влада ДНР планує зрівняти із землею «Азовсталь» після завершення її захоплення. Азовсталь була важливим елементом економіки Маріуполя до війни через свою унікальну функцію металургійного комплексу повного циклу, 10 000 робочих місць, пов’язаних із виробництвом на заводі, мільярдів доларів валютних надходжень та податків, які він генерував, та його виробництва. за даними Маріупольської міськради, виплавка 7 тис. тонн сталі, 6 млн тонн чавуну та 4,5 млн тонн прокату.

Пушилін заявив, що ДНР має намір перебудувати Маріуполь у «місто-курорт», визнавши при цьому, що 60% будівель у Маріуполі зруйновано настільки, що їх неможливо відновити. Оголошений план перетворення Маріуполя на центр туризму та відпочинку після повної руйнації великого центру економічної активності в Маріуполі свідчить про шкоду, яку російські війська завдали собі руйнування Маріуполя. Росії не потрібне ще одне курортне місто на Чорному морі. Їй справді потрібна тверда валюта, яку виробив такий завод, як Азовсталь. Ця заява уособлює піррови перемоги, здобуті російськими військами в Україні, тією мірою, якою вони взагалі здобували перемоги.

Їй справді потрібна тверда валюта, яку виробив такий завод, як Азовсталь. Ця заява уособлює піррови перемоги, здобуті російськими військами в Україні, тією мірою, якою вони взагалі здобували перемоги. Їй справді потрібна тверда валюта, яку виробив такий завод, як Азовсталь. Ця заява уособлює піррови перемоги, здобуті російськими військами в Україні, тією мірою, якою вони взагалі здобували перемоги.

karta boev 1 1 - Бойові Втрати Росії в Україні на сьогодні 20 травня 2022 року

Кремль може сподіватися компенсувати втрату доходів від «Азовсталі» та іншої зруйнованої інфраструктури в Україні за рахунок прибутку від Запорізької АЕС, захопленої збройними силами.Віце-прем’єр Росії Марат Хуснуллін заявив, що виділить максимальну інтеграційну допомогу Запорізької області для роботи у «дружній російській родині» під час свого візиту до Мелітополя 19 травня. Хуснуллін додав, що Запорізька АЕС працюватиме виключно на Росію та продаватиме електроенергію в Україну. Ця заява є чітким визнанням Росією того, що після закінчення цієї війни буде незалежна Україна і що Росія прагне відновити свій енергетичний вплив на Україну і, можливо, на Захід у більш широкому розумінні, яке було скорочено санкціями та зусиллями щодо зменшення залежності від Росії. енергія. Це також посилює нагальну необхідність допомогти Україні відновити контроль над містом Енергодар та рештою її окупованої території, щоб запобігти поновленню економічного рабства. Раніше ISW повідомляв, що російські війська почали рити траншеї та перекривати дороги, що ведуть до міста Енергодар. У Запорізькій обласній військовій адміністрації повідомили, що російська окупаційна влада продовжує підготовку до референдуму в Енергодарі 19 травня.

Українські офіційні особи повідомили про протести у Донецькій та Луганській Народних Республіках (ДНР та ЛНР) проти примусової мобілізації 16-17 травня.Управління військової розвідки України (ГУР) повідомило, що родичі примусово мобілізованих військовослужбовців ЛНР зажадали негайного повернення членів їхніх сімей з бойових дій у Луганську та Ровеньках приблизно за 50 км на захід від російського кордону. ГУР зазначив, що сприйняття війни та невдоволення мобілізацією в ЛНР погіршилися через великі втрати, завдані російськими військами, і той факт, що російська влада, як повідомляється, ухиляється від виплат сім’ям поранених та вбитих військовослужбовців. Радник мера Маріуполя Петро Андрюшенко раніше повідомляв, що 16 травня у Донецьку відбулася акція протесту проти мобілізації.

Ключові висновки

 • Російські сили продовжують завдавати повітряних та артилерійських ударів по металургійному комбінату «Азовсталь», що вказує на те, що залишки української оборони все ще знаходяться на заводі, незважаючи на евакуацію за останні кілька днів.
 • Повідомляється, що російська окупаційна влада планує зрівняти із землею металургійний комбінат «Азовсталь» після завершення його захоплення, що безпосередньо підриває велике стратегічне економічне значення захоплення заводу.
 • Російські війська продовжували підготовку до штурму Сєверодонецька та активізували дії в районі Лиману.
 • Російські сили продовжували приділяти першочергову увагу утриманню позицій навколо російського кордону, щоб запобігти подальшому просуванню України на північ від Харкова, і, ймовірно, продовжуватимуть робити це за рахунок розгортання додаткових підкріплень на інших напрямках наступу.
 • Російські війська зосередили свою увагу на утриманні позицій на південному напрямку та нанесенні ракетно-артилерійських ударів уздовж лінії фронту.
karta boev 1 1 - Бойові Втрати Росії в Україні на сьогодні 20 травня 2022 року

Ми не повідомляємо докладно про військові злочини Росії, тому що ця діяльність добре висвітлюється у західних ЗМІ і безпосередньо не впливає на військові операції, які ми оцінюємо та прогнозуємо. Ми продовжуватимемо оцінювати та повідомляти про наслідки цієї злочинної діяльності для українських військових та населення та, зокрема, для бойових дій у міських районах України. Ми категорично засуджуємо ці порушення Росією законів про збройні конфлікти, Женевські конвенції та гуманність, хоча й не описуємо їх у цих доповідях.

ISW оновила оцінку чотирьох основних операцій, у яких нині беруть участь російські сили. Ми припинили висвітлення акції підтримки 4 «Суми та північно-східна Україна», бо вона більше не є активною.

Читайте також:  Боевые Потери России в Украине на сегодня 10 июня 2022 года

Підпорядковані основні зусилля – південь Харківської, Донецької, Луганської областей (мета Росії: оточити українські сили на сході України та повністю захопити Донецьку та Луганську області, територію, на яку претендують на проксі Росії на Донбасі)

19 травня російські війська не просувалися південніше Ізюму. Генштаб України повідомив, що російські війська використовували безпілотники, ракети та артилерійські установки для підтримки безуспішного наступу на Довгенці — населений пункт приблизно за 30 км на південь від Ізюму. Російські сили, ймовірно, прагнуть забезпечити доступ до траси Ізюм-Слов’янськ на схід від населеного пункту, щоб відновити наступ на Донбас. На опублікованому вчора супутниковому знімку від 12 травня видно затонулий російський понтонний міст приблизно за сім кілометрів на південний захід від Ізюма, який раніше використовувався російськими військами для перекидання важкої артилерії у квітні. Українські сили могли пошкодити понтонний міст з огляду на те, що раніше 27 березня вони зруйнували два мости в тому ж місці. хоча володіння Росією основними автомагістралями у цьому районі може бути достатньо підтримки їх поточного рівня операцій. Російські війська активізували наступальні дії в районі Лимана з перспективою закріпитися на захід від річки Сіверський Донець.

Російські війська посилили обстріли та провели безуспішні наступальні операції під Попасною в рамках підготовки до битви за Сєвєродонецьк. Український Генштаб повідомив, що російські війська намагалися просунутися на південний захід і на північ від Попасної, але не змогли перехопити під’їзд до шосе на Бахмут і Лисичанськ. Голова Луганської обласної адміністрації Сергій Гайдай заявив, що російські війська посилюють авіаційну підтримку сухопутних військ у Луганській області.

Російські війська продовжували лінію безуспішних наземних атак, намагаючись просунутися до Слов’янська та міста Запоріжжя. Російські війська і артилерія були найбільш активні в населених пунктах на схід від Авдіївки, але не домоглися територіальних завоювань. Російські військові Telegram-канали піддали критиці роботу російського розвідувально-ударного комплексу (що використовується для виявлення та поразки цілей) на тій підставі, що його централізована система узгодження не дозволяє російській артилерії своєчасно завдавати ударів по українських позиціях через затримки з отриманням дозволу на ведення з вищестоящих командні ешелони.

karta boev 2 1 - Бойові Втрати Росії в Україні на сьогодні 20 травня 2022 року

Російські сили продовжували завдавати авіаційних і артилерійських ударів по українським захисникам, що залишилися, на металургійному заводі «Азовсталь» 19 травня. все від початку евакуації. Лідер Донецької народної республіки (ДНР) Денис Пушилін заявив, що завод ще не покинули усі високопоставлені українські командири. ISW не може незалежно підтвердити, що українські військовослужбовці залишаються на «Азовсталі», але удари російської авіації та артилерії, що продовжуються, роблять дуже ймовірним, що на заводі все ще є українські військові.

Російська влада продовжувала окупаційні дії в Маріуполі. Глава ДНР Пушилін провів прес-тур у Маріуполь і заявив, що ДНР має намір повністю відновити Маріуполь та перетворити його на «місто-курорт». У Маріупольській міськраді, зокрема, заявили, що влада ДНР планує знищити завод «Азовсталь». Окупаційна влада також прийняла «високу делегацію» з Чечні та пообіцяла тісне співробітництво з Чеченською Республікою, можливо, на знак визнання ролі чеченських сил у захопленні міста, оскільки іншої очевидної причини, через яку Маріуполь має тісно співпрацювати з Чечнею, немає. Портова влада продовжувала підготовку Маріупольського порту до експорту зерна, металу та глини під керівництвом колишнього начальника російського Єйського морського порту,

karta boev 3 1 - Бойові Втрати Росії в Україні на сьогодні 20 травня 2022 року

Російські сили продовжували зусилля щодо запобігання подальшому просуванню на північ контрнаступу українських військ навколо Харкова 19 травня. Український Генеральний штаб заявив, що українські війська взяли під свій контроль Дементьєвку, приблизно за 10 км на південь від кордону з Росією, і що російські сили бої в Тернові, за 5 км на південь від російського кордону. Російські сили додатково обстріляли північну частину Харкова, що свідчить про те, що вони, як і раніше, контролюють шосе на Бєлгород таким чином, що це дозволяє їм завдавати артилерійської шкоди північним передмістям Харкова, незважаючи на тиск, який створюється українським контрнаступом. Російські війська на північ від Харкова, швидше за все, продовжать утримувати позиції в Україні далеко від міжнародного кордону за рахунок перекидання додаткових підкріплень на Донбас.

karta boev 4 1 - Бойові Втрати Росії в Україні на сьогодні 20 травня 2022 року

Російські сили не проводили наземних штурмів на півдні України, вели обстріл та розвідку українських позицій. У Запорізькому обласному військовому управлінні зазначили, що російські війська розпочали підкріплення військ для наступу з південного сходу на Оріхів – населений пункт приблизно за 80 км від міста Запоріжжя. Українське Південне оперативне командування повідомило, що російські війська глибоко зміцнилися у Херсонській та Миколаївській областях. За повідомленнями Південного оперативного командування України, 17 травня українські сили знищили два склади російських боєприпасів на півночі Херсонської області, зокрема один біля Чорнобаївки на північ від Херсона. 19 травня російські війська завдали ракетних ударів по Одеській та Миколаївській областях. Ситуація у Придністров’ї не змінилася.

karta boev 5 1 - Бойові Втрати Росії в Україні на сьогодні 20 травня 2022 року

Ключові думки за 24 години:

 • Російські сили, швидше за все, завершать свій відхід з-під Харкова, але спробують утримати лінію на захід від Вовчанська, щоб захистити свої GLOC від Білгорода до Ізюму. Неясно, чи досягнуть вони успіху.
 • Росіяни продовжать спроби оточити Сєвєродонецьк і Лисичанськ, принаймні з півдня, можливо, зосередившись на перерізанні останньої магістралі, що сполучає Сєвєродонецьк-Лисичанськ із рештою України.
 • Росія може спробувати анексувати частину Запорізької області, щоб отримати прибуток від Запорізької АЕС.
 • Росіяни продовжать завдавати артилерійських та ракетних ударів по металургійному комбінату «Азовсталь» по захисникам Маріуполя, які відмовилися здатися.
Читайте також:  Всеобщая мобилизация в Украине 2022 последние новости

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.