Меню

Де купити шикарні ювелірні вироби в Україні

Золото – благородний дорогоцінний метал, затребуваний з давніх часів. Вважається символом розкоші і багатства, підкреслює фінансову стабільність його володаря. Купити ювелірні прикраси із золота сьогодні не складе труднощів. Головне, щоб покупка була унікальною і доступною за вартістю.

kuz 1 - Де купити шикарні ювелірні вироби в Україні

Модні ювелірні прикраси – різноманіття вибору

Не знаєте, який варіант сподобається дамі, пропонуємо познайомитися з онлайн-каталогом магазину, в якому представлені модні ювелірні прикраси із золота, срібла та інших дорогоцінних металів. Кожен варіант не схожий на черговий. Особлива форма огранювання, ексклюзивний дизайн робить коштовність індивідуальної, надають їй красу і розкіш. Пропоновані інтернет – магазином вироби є витвором мистецтва, здатні подарувати радість і естетичне задоволення як чоловічої так і слабкої половині полу.

Різноманіття вибору асортименту представлено широким вибором:

  • більш ніж 20 тис. ювелірних модних і класичних виробів (кільця, кольє, браслети, ланцюжки, підвіски та інші) готові порадувати нових господарів;
  • за бажанням клієнта фахівці магазину готові підібрати ювелірний виріб з дорогоцінними каміннями і без них, з червоного, жовтого і комбінованого золота різних проб;
  • моделі, представлені ексклюзивними дизайнерськими рішеннями, виготовлені із застосуванням інноваційних технологій, що не втрачають початкові характеристики.
kuz 2 - Де купити шикарні ювелірні вироби в Україні

Асортиментний перелік запропонований вітчизняними та зарубіжними ювелірами вражає різноманітністю та якістю. Багатоступінчастий процес виготовлення виробів дозволив досягти досконалості. В результаті представниці прекрасної статі можуть розраховувати на приємний сюрприз від коханого, який на все життя залишиться незабутнім.

Як не помилитися з вибором ювелірних виробів?

Ювелірні вироби з дорогоцінних металів відрізняються дорожнечею. Деякі моделі донині не доступні звичайному колу людей. Не помилитися з покупкою допоможе консультація ювеліра або фахівця нашого магазину. Пропоновані нами шикарні ювелірні вироби мають індивідуальні особливості ознайомитися з якими можна в телефонному або онлайн-режимі.

kuz 3 - Де купити шикарні ювелірні вироби в Україні

Незалежно від зробленого вибору покупець повинен поцікавитися питанням справжності товару, головним показником якого є заводський відбиток. Знайти штамп можна на внутрішній частині виробу або в іншому невидимому місці. У світі сучасності розрізняють три системи класифікації дорогоцінних металів:

  • метрична – відбиток на ювелірних виробах вказується у вигляді цифр (у Радянському Союзі і РФ по сьогоднішній день існує шість різновидів проб, саме по ним відрізняють вітчизняне золото або срібло від зарубіжного);
  • каратна  – система, якої дотримуються європейські країни і Америка, цінність металу залежить від кількості карат;
  • золотникова – в сучасності система зустрічається дуже рідко, раніше використовувалася до 30-х років, для перекладу в метричну систему необхідно зазначену у вигляді відбитка цифру розділити на 0,096.
Читайте також:  Краска по металлу: особенности состава и рекомендации по окрашиванию

Крім перегляду відбитка покупець повинен знати про такі способи перевірки оригінальності дорогоцінних виробів:

  • при відвідуванні магазину подбайте про наявність лупи в сумочці (при наявності дорогоцінних каменів кожен з них повинен відповідати розміру виїмки);
  • модні ювелірні прикраси 2020 із золота і срібла є якісними якщо при їх падінні покупець чує кришталевий дзвін;
  • якісна обробка внутрішньої частини товару свідчить про роботу професіонала і застосування сучасного обладнання.

Володіючи зазначеною інформацією можна визначити перші ознаки не якісності виробу, завищення його вартості або фальсифікату. Для отримання докладної інформації варто скористатися послугами фахівця.

Вигода співпраці з нами

Ювелірні вироби з золота та інших дорогоцінних металів, реалізовані нами відповідають високим якісним характеристикам. Привабливий дизайн, бездоганний зовнішній вигляд, наявність дозвільних документів підтверджують факт оригінальності коштовностей і легальності угоди з покупцем.

Наявні в вироби каміння відповідають суворим вимогам, оптичні характеристики – на високому рівні, якість огранювання не викликає сумнівів у фальсифікаті. Купуючи товар, разом з виробом надається паспорт, спеціальна бирка і сертифікат. Вишукані моделі здатні поліпшити настрій і зробити інвестиції безпрограшними.

Звернення до магазину гарантує індивідуальне обслуговування, безготівковий та готівковий розрахунок, безкоштовну консультацію ювеліра та масу приємних бонусів.

Резюме

Золото та інші дорогоцінні вироби – найкращий подарунок на день народження та інші знаменні дати. Купівля красивих вишуканих моделей підкреслить щедрість і самодостатність покупця. Звернення до офіційної интернет-страниці магазину вирішить проблемні питання та допоможе стати господарем унікального виробу.

Читайте також:  Интернет зоомагазин для животных

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.