Меню

Де прибати книги швидко і за вигідною вартістю

Соціологічні опитування демонструють цікаву тенденцію. Жителі великих міст читають більше книг, попри напружений ритм життя та постійний брак вільного часу. У маленьких населених пунктах ситуація значно гірша. З’ясовуючи причини цього явища інтерв’юери дійшли закономірного висновку. Бажання читати не залежить від місця проживання. У невеликих містечках та селах цікавість до літератури навіть вища, ніж у мегаполісах. Корінь проблеми захований у доступності паперових видань.

У розвинених мегаполісах з великою густотою населення багато бібліотек та книжкових магазинів. У селах, районних центрах, навіть невеликих містах з чисельністю жителів до 50 000 немає можливості придбати друковані видання. Вагомою причиною стало і здорожчання книг.

Ніщо не повинно стати на заваді реалізацію бажання читати. Завітайте в книжковий інтернет магазин Vivat. Тут створені ідеальні умови для придбання літератури на будь-який смак.

Великий асортимент книг

Vivat — це одна з найбільших і найуспішніших українських видавництв. Компанія працює на ринку з 2013 року і користується бездоганною репутацією. На сайті видавництва представлені більше 4 000 книг на українській, російській та англійській мовах. Асортимент інтернет-магазину постійно поповнюється цікавими новинками.

Каталог Vivat охоплює повний спектр інтересів та уподобань:

  • всі жанри художньої літератури;
  • книги для дітей та підлітків;
  • видання на тему фінансів та економіки, підприємництва, управління;
  • прикладна література з психології та саморозвитку, виховання дітей, мистецтва, науково-популярної тематики;
  • книги про ведення домашнього господарства, кулінарію, будівництво, здоров’я, хобі та творчість.

Видавництво пропонує літературні твори класиків та сучасних письменників із різних країн. Тут можна придбати цікаві новинки, у тому числі, книги, що були представлені публіці на Книжковому Арсеналі.

Вигідні ціни та бездоганний сервіс

Придбання книг на сайті видавництва забезпечує можливість отримати найвигіднішу цінову пропозицію. Акції, розпродажі проводяться постійно і дозволяють заощадити додатково. Зверніть увагу на ще одну можливість отримати знижку — передпродажі книг. Також інтернет-магазин пропонує безкоштовне доставлення замовлень вартістю від 600 гривень.

Високі оцінки отримує зручність сайту Vivat. Клієнтам подобається чіткий розподіл творів по тематичних категоріях, вичерпні описи позицій. Багато схвальних відгуків отримує робота менеджерів. Вони надають фахову допомогу і забезпечують швидке відправлення замовлень у будь-який населений пункт України.

Це буде цікаво:

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *