Меню

Глава Генштабу Великобританії закликав створити армію, здатну перемогти Росію

Солдати армії Великобританії під час навчань НАТО у травні 2022 року

Європа

Глава Генштабу Великобританії закликав створити армію, здатну перемогти Росію

Новий глава збройних сил Великобританії закликав підготувати країну до війни в Європі та створити армію, здатну перемогти Росію.

Солдати армії Великобританії під час навчань НАТО у травні 2022 року

Солдати армії Великобританії під час навчань НАТО у травні 2022 року

Перед Великобританією стоїть завдання створити армію, здатну перемогти Росію на полі бою, заявив новий голова Генштабу країни генерал Патрік Сандерс, пише газета The Independent у неділю, 19 червня.

“Зараз дуже необхідно створити армію, здатну боротися разом з нашими союзниками і перемогти Росію в бою”, – написав Сандерс своїм підлеглим після того, як на початку тижня змінив на посаді голови генерального штабу військ Великобританії генерала Марка Карлтона Сміта.

За словами Сандерса, російське вторгнення в Україну підкреслює основну мету британської армії – “захистити Велику Британію, готові боротися і перемагати у війнах на суші”. “Ми – покоління, яке має знову підготувати армію до війни у ​​Європі”, – додав він.

Сандерс нагадав, що він є першим начальником Генштабу з 1941 року, який прийняв командування армією на тлі війни в Європі за участю континентальної держави.

У 2021 році уряд у Лондоні опублікував плани скорочення регулярної армії, знизивши цільову чисельність з 82 000 до 72 500 осіб до 2025 року, зазначає The Independent. На той момент регулярна армія Великобританії налічувала близько 76 500 солдатів, пише видання.

Прем’єр-міністр Джонсон закликає готуватися до довгої війни

Напередодні прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон опублікував статтю в газеті The Sunday Times, в якій заявив, що “грандіозний імперський задум Путіна щодо повного завоювання України зазнав краху”.

“На жаль, невдачі Путіна не означають, що в нього вистачить мудрості відступити. У своїй ізоляції він все ще думає, що повне завоювання можливе. особи Землі”, – написав Джонсон. За його словами, результат війни залежатиме від того, чи зможе Україна зміцнювати свій захист швидше, ніж Росія нарощуватиме свої потужності для атаки.

Джонсон – про чотири кроки для допомоги Україні

Британський прем’єр також перерахував чотири кроки, які мають зробити союзники, щоб допомогти Україні закінчити війну на умовах Києва. По-перше, пише Джонсон, необхідно передавати Україні нові озброєння швидше, ніж Росія нарощуватиме свої можливості. Це, зокрема, стосується тренування українських солдатів. Великобританія із союзниками планують навчати до 10 000 солдатів кожні 120 днів, повідомив Джонсон.

Читайте також:  ВСУ отражают попытки штурма армией РФ Северодонецка, бои продолжаются – Генштаб

Другий пункт – це фінансова допомога Києву, покликана “зберегти життєздатність української держави”. Кошти необхідно передавати для виплат зарплат, управління установами та початку реконструкції інфраструктури країни, упевнений глава британського уряду.

По-третє, необхідно налагодити альтернативні маршрути українського експорту, замість заблокованих Росією портів у Чорному морі. По-четверте, союзники повинні досягти розблокування цих портів. “Все це вимагатиме рішучих зусиль з боку Великобританії та наших союзників, які триватимуть місяці та роки”, – сказав Джонсон.

Дивіться також:

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.