Меню

Євросоюз продовжив на рік санкції щодо Росії за анексію Криму

Херсонес у Криму

Європа

Євросоюз продовжив на рік санкції щодо Росії за анексію Криму

Економічні санкції ЄС у зв’язку з російською анексією Криму та Севастополя було ухвалено влітку 2014 року. Брюссель, як і раніше, не визнає і різко засуджує незаконну анексію українського півострова.

Херсонес у Криму

Херсонес у Криму

Рада Європейського Союзу продовжила на рік дію санкцій, запроваджених проти Росії через анексію українського півострова Крим. Як повідомила у понеділок, 20 червня, прес-служба Ради ЄС, обмежувальні заходи діють до 23 червня 2023 року.

У “кримський” пакет санкцій, серед іншого, включені обмеження на імпорт та експорт товарів, європейським компаніям заборонено наводити круїзні лайнери в порти Криму та надавати інші туристичні послуги на півострові, а також постачати обладнання, робити інвестиції та здійснювати діяльність з видобутку та виробництва нафти та газу.

Економічні санкції щодо Криму та Севастополя було ухвалено влітку 2014 року. Євросоюз вказує, що, як і раніше, не визнає незаконну анексію Криму Росією і засуджує її як порушення норм міжнародного права.

Інші санкції ЄС проти Росії через Україну

Крім того, Євросоюз запровадив щодо Росії економічні санкції за підтримку проросійських сепаратистів на сході України та у зв’язку із катастрофою рейсу MH17 у Донецькій області 17 липня 2014 року. У березні 2015 року санкції були прив’язані до мінських домовленостей, які спочатку планувалося реалізувати до 31 грудня того ж року. Оскільки цього не сталося, штрафні заходи не було знято.

Після того, як Москва розпочала агресивну війну в Україні, у Брюсселі було прийнято вже шість пакетів санкцій проти Росії.

Дивіться також:

Дивитися відео 02:27

Чи можуть Росія та росіяни насправді обійти санкції за допомогою криптовалют? (14.06.2022)

Аудіо- та відеофайли на тему

 • Дата
  20.06.2022
 • Автор
  Євген Жуков
 • Теми
  Анексія Криму, Фотохроніка війни в Україні, Війна Росії проти України, Сєвєродонецьк, Війна в Україні: хроніка подій
 • Ключові слова
  санкції ЄС проти Росії, анексія Криму, Рада Євросоюзу, конфлікт у Донбасі, війна в Україні
 • Зворотній зв’язок: Написати в редакцію
 • Надрукувати
  Надрукувати цю сторінку
 • Постійне посилання

Читайте також:  Зеленський: Питання членства України в ЄС вирішить майбутнє Європи

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.