Меню

Лунний календар стрижок на квітень 2022 року

Коли нарешті після холодного березня з-за хмар виходить яскраве сонце, що приносить з собою тепло, всім хочеться виглядати краще, кардинально змінити не лише одяг, а й зачіску. Аби волосся не псувалося, гарно виглядало та швидко відростало варто заглянути у місячний календар стрижок на квітень 2022 року, де міститься інформація про зміну фаз цього супутника Землі, про його рух з одного сузір’я в інше.

Астрологи, жерці, оракули ще в давні часи спостерігали за зірками, особливу увагу приділяли небесному тілу, що розташовано найближче до нашої планети та найбільше впливає на живі істоти.оракули ще в давні часи спостерігали за зірками

Фази місяця

Астрологи робили графіки, завдяки яким люди знали, коли краще орати землю, сіяти зерно, збирати врожай, займатися власною зовнішністю. Лунний календар стрижок на квітень 2022 допоможе правильно обрати час, коли відвідати перукаря. В один день краще змінювати колір, в інший робити завивку.

Фази місяця дивним чином діють на стан волосся. Якщо процедура виконуватиметься у сприятливий період, воно почне краще рости стане міцним та здоровим. Буває, людина не хоче постійно стригтися, тоді потрібно звертатися до майстра у ті дні, коли місяць убуває. Якщо таку процедуру робити у першій чверті, локони наберуться сили й швидко роститимуть.

Квітень почнеться зі спадаючого місяця під знаком Терези, 16 числа настане молодик, а з 17 по 29– зростаючий. Повний цикл має 30 діб, одні з них є вдалими для стрижки, в інші варто від неї відмовитися, проте можна змінювати колір локонів.

Астрологи склали календар фарбування волосся на квітень 2022. Якщо, керуючись ним, обирати дати процедур, не з’явиться лупа, не посічуться кінчики. У перший та другий день місяця не потрібно експериментувати з зачіскою, проте можна тонувати волосся у темний колір. Ні в якому разі не треба навіть рівняти кінчики, бо проблем зі здоров’ям не доведеться довго чекати.

Коли варто стригтися

У квітні випадає чимало днів, що сприяють різним перукарським процедурам. Якщо відвідати салон 4 числа, поліпшиться стан здоров’я, додасться енергія. Нова зачіска сприятиме гарному настрою. Жінка, що фарбуватиме волосся, отримає приємне повідомлення.

Якщо підстригтися 7 квітня, кінчики не будуть сіктися, локони не випадатимуть й стануть густішими та блискучими. Їм не зашкодить навіть завивка, яка робиться за допомогою хімічних розчинів. Перукарські маніпуляції сприятимуть:

  • покращенню настрою;
  • підвищенню самооцінки;
  • подоланню самотності.

Восьмого числа користь організму, а особливо дихальній системі принесе тонування локонів у натуральний колір. 17 квітня, коле небесне світило, знаходитиметься у сузір’ї Тільця, добре підстригатися, бо пасма відростатимуть швидко. Така процедура допоможе притягнути гроші, сприятиме чудовому настрою, подарує лише позитивні емоції. В цей день астрологи радять освітлювати та фарбувати локони.Коли варто стригтися

Аби зміцнити зв’язки з діловими партнерами, потрібно 19 числа зробити нову модну зачіску, змінити відтінок волосся. Ці перукарські маніпуляції додадуть сили та енергії.

22 квітня астрологи радять зрізати посічені кінчики, що бо це сприятиме зміцненню коренів. Новий колір локонів підвищить самооцінку, поверне жінці чи чоловіку впевненість, допоможе позбавитися самотності.

Якщо уважно переглянути місячний календар стрижки волосся на квітень 2022, можна знайти ще декілька днів, в які люди матимуть користь від такої процедури. 25 числа варто експериментувати із зачіскою, тонуванням. Чудово вдасться освітлення пасма та його укладка.

З 26 квітня супутником землі керуватиме Діва. Стрижка, зроблена в цю дату, триматиметься кілька місяців. Добре зафарбується сивина, зменшиться кількість лупи, кінчики стануть міцними, покращиться здоров’я в цілому.

Читайте також:  Знаменательные и памятные даты 2021 года

Пряме волосся, підстрижене 27, почне трохи витися, гарно виглядатиме. Після стресу або тривалого нервового напруження відвідування салону поверне людині спокій, допоможе відчути справжню гармонію.

Останній день у місяці, що позитивно впливатиме на став волосся, це 28 квітня. Стрижка сприятиме успіху у справи з грошима, на який навіть не сподівалися.

Несприятливі дні

Відкласти візит до перукаря необхідно 1 та 2 квітня. Стрижка, зроблена у спадний місяць, іноді викликає чималі неприємності, негативно впливає на здоров’я людини. Навіть кінчики краще не чіпати.

П’ятого числа можна змінювати колір, використовуючи натуральні фарби, але нову зачіску робити не варто. 6 квітня, коли щербатим місяцем керувати Козеріг, потрібно відмовитися від жодних процедур з локонами. Тонування призведе до сварки у родині, спричинить конфлікт на роботі. Волосся стане неслухняним, від чого настрій суттєво погіршиться.

На дев’ятий та десятий день квітня не треба не лише стригтися, але й зрізати кінці, адже:

  • неважко накликати хворобу;
  • не вдасться підібрати гарний колір;
  • завивка не триматиметься;  
  • хитромудра зачіска не пасуватиме до обличчя.

Ні в якому разі не можна збиратися до перукаря 11 числа. Освітлення та фарбування небезпечні тим, що здатні викликати конфлікт з оточенням. Стрижка погіршить структуру волосся. Жінкам, що мають довгі локони, краще зібрати їх у хвіст. Тоді зменшиться вплив негативної енергії.

Підрізання кінців 14 квітня може призвести до негативних наслідків, навіть до скорочення строку життя людини. Від зміни зачіски та стрижки астрологи радять відмовитися 20, 21 23 та 28 числа. Такі процедури несуть ризик захворювань, погіршення відноси з близькими та друзями. Непотрібно робити жодних маніпуляцій з волоссям в останні 2 дні квітня.змінами зовнішності не варто займатися на молодик

Вплив стану небесного тіла

Астрологи попереджають, що змінами зовнішності не варто займатися на молодик. Перукарські процедури потрібно відкласти в період повного місяця. Лунний календар стрижок на квітень 2022 року допоможе уникнути неприємностей, бо чітко позначає несприятливі дні.

Читайте також:  Місячний посівний календар на лютий 2022 року

Маніпуляції, що робляться з волоссям, впливають на біоенергетику людини. Вони змінюють не лише зовнішність, але й навіть життя. Розташування небесного тіла може діяти й позитивно й негативно на долю чоловіка чи жінки. Якщо стригтися у сприятливі дні, людині гарантується не тільки приваблива зовнішність, але й успіх у фінансових справах, добробуту у родині.

Маніпуляції з волоссям у молодик до добра не призведуть. Зачіска швидка зіпсується, кінці почнуть сіктися, здоров’я значно погіршиться.

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.