Меню

Найефективніші методи лікування геморою у чоловіків

Нерідко чоловіків мучить дискомфорт у задньому проході, біль та інші неприємні відчуття. Геморой, що завдає таких неприємностей, є чим іншим, як варикозним розширенням вен у цій галузі. Ця проблема зумовлює початок деформації гемороїдальних вузлів, протягом тривалого часу знижується щільність стін анальної області. Треба вибрати найефективніші методи лікування геморою у чоловіків з тих, що допустимі в індивідуальному варіанті.

lechenie gemorroya 1 - Найефективніші методи лікування геморою у чоловіків

Чому виникає проблема?

Спровокувати подібне захворювання можуть різні причини, найчастіше причина «криється в генетиці», у людини з народження спостерігаються слабкі стінки судин капілярів і вен.

Поширення хвороби можуть провокувати такі фактори:

 1. Надмірне вживання тютюнової продукції, алкоголю.
 2. Сидяча робота та малорухливий спосіб життя.
 3. Патологічні хвороби тканин малого тазу.
 4. Неправильне харчування, яке провокує дисфункцію роботи внутрішніх органів та порушення стільця.
 5. Ожиріння.
 6. Введення у меню надмірної кількості солоних, гострих страв, продуктів.
 7. Хронічний кашель.
 8. Сильний чи тривалий стрес.
 9. Постійне фізичне навантаження.

Важливо! У чоловіків частіще аденома простати та простатит викликають порушення товщини венозних стінок та геморой. Вирішити питання допомогуть препарати для лікування геморрою.

Безопераційна терапія

Хоча б раз у житті кожна друга людина стикається з цією хворобою, і тоді виникає потреба розібратися у питанні лікування. Особливо враховуючи, що сучасні люди не можуть дозволити собі надовго хворіти та «виходити з ладу».

lechenie gemorroya 3 - Найефективніші методи лікування геморою у чоловіків

Якщо можна в лікуванні уникнути терапії, то багато хто вибирає безопераційні методи, наприклад, таблетки, свічки реліф адванс та інноваційні медичні технології.

Найбільш ефективними та популярними на сьогоднішній день вважаються такі технології без операції, як:

 • інфрачервона фотокоагуляція;
 • легування вузлів латексними елементами;
 • склеротерапія.
Читайте також:  Словенский бренд Sava – признанная европейская шинная продукция по доступным ценам

Ці методики відрізняються високою ефективністю:

 1. Результативність можна порівняти з хірургічним видаленням запалених вузлів.
 2. Мінімізація ускладнень та швидке відновлення.
 3. Терапія може проводитися амбулаторно, тому не займає багато часу і пацієнт майже одразу може повернутись до звичного життя. Немає потреби виписувати лікарняний лист, пацієнт зберігає повну працездатність.

Інфрачервона фотокоагуляція

Ця технологія успішно використовується вже понад 35 років і ґрунтується на застосуванні фотокоагулятора. Пристрій проводить світловий промінь, щоб теплом припалити судини гемороїдальних вузлів. Це допомагає знизити активність кровотоку, відповідно зменшує запалення, скорочує розмір та форми вузлів.

Інтенсивність світлового променя відповідає стандартній лампі розжарювання. Апаратне лікування повністю безпечне для пацієнта, не залишає шрамів, не завдає біль. Під час виконання методики, пацієнт може відчувати лише легке поколювання та відчуття тепла у «проблемній зоні».

lechenie gemorroya 4 - Найефективніші методи лікування геморою у чоловіків

Інфрачервону фотокоагуляцію призначають пацієнтам, у яких діагностують невеликі осередки кровотечі на ранніх стадіях розвитку запалення вузлів.

Лігування вузлів латексом

Методика давно застосовується у терапії лікування геморою, використовується приблизно з 1963 року. Спеціальний пристрій під час процедури накладає на гемороїдальні вузли латексне кільце, яке стримує кровопостачання на проблемній ділянці, що знижує розвиток запального процесу. Після такої процедури гемороїдальний вузол самостійно відторгається через 7-10 діб, процедура супроводжується невеликим болем та дискомфортом.

Використання латексного кільця призначають, коли у пацієнта спостерігаються великі гемороїдальні вузли, що випадають, з процесом запалення. Лікування геморою за цією методикою найефективніше на пізніх стадіях терапії хвороби.

Склеротерапія

Принцип проведення базується на введенні в гемороїдальні просвіти шприца з препаратом на основі склерозанту. Цей лікарський засіб заміняє судинні порожнини спеціальною сполучною тканиною. Це дозволяє ефективно запломбувати запалений гемороїдальний вузол, обмеживши до нього надходження кровотоку. Ця процедура дозволяє зменшити набряк гемороїдальних вузлів, які після цього підтягуються в анальний канал. Всі заходи повністю безболісні, не приносять дискомфорту.

Читайте також:  Краска по металлу: особенности состава и рекомендации по окрашиванию

До аналогічних процедур можна віднести кріотерапію, перев’язку артерій, що живлять гемороїдальні вузли або ультразвук. Залежно від ступеня зростання та ураження пацієнт разом із лікарем вибирає найбільш ефективну методику. Попередньо рекомендується вивчити статистику результатів та можливі ускладнення з терапевтом. Перш за все треба буде пройти огляд у медичному закладі, зробити обов’язкові аналізи.

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.