Меню

Нерухомість від забудовника: чому варто вибрати новобудову

Купівля нерухомості — відповідальний момент для будь-якої людини. Перше питання, яке стоїть на шляху вирішення проблеми, стосується ринку придбання житла: вибрати вторинний або первинний. У цьому випадку велику перевагу мають новобудови. Якщо перебуваєте на стадії вибору об’єкта, обов’язково зверніть увагу на репутацію забудовника. На ринку дуже хорошу оцінку має нерухомість Ковальська: компанія пропонує покупцям вигідні умови придбання, а також унікальні проєкти, в яких передбачено все для комфортного життя.

Чому варто вибрати новобудову

Первинний ринок нерухомості в порівнянні з вторинним має ряд певних переваг. Якщо розглядати самі основні, будуть згадані наступні:

  1. Людина в’їжджає в повністю нову квартиру, де до неї ніхто не жив. Не доведеться в процесі турбуватися про електропроводку, системі опалення або водопостачання. На вторинному ж ринку можна купити приміщення з серйозними проблемами, які стають помітні тільки з плином часу.
  2. Покупцям пропонується вигідна вартість. Особливо це актуально, якщо брати квартиру на ранньому етапі будівництва. Закономірність така: чим ближче проєкт до завершення, тим більше стає ціна на нерухомість.
  3. Повний порядок з документами. В процесі придбання не доведеться переживати про те, з ким укладається угода (з власником чи ні), про наявність заборгованостей, штрафів, інших обтяжень. У новобудовах подібне повністю виключається.

Як вибрати забудовника

Щоб об’єкт в кінцевому підсумку задовольнив ваші очікування і потреби, варто вибрати надійну будівельну компанію. Обов’язково вивчіть такі відомості про неї:

  • протягом якого часу фірма знаходиться на ринку і займається будівництвом житлової або комерційної нерухомості;
  • які об’єкти були вже зведені та здані в експлуатацію;
  • що за технології будівництва використовують в процесі;
  • якої якості витратні матеріали застосовуються;
  • чи дотримується компанія термінів, обіцяних покупцям та інвесторам.
Читайте також:  iPhone 12 проти Galaxy S21: порівняння моделей

Орієнтуючись на такі моменти ви зможете знайти будівельну компанію, в надійності якої точно не доведеться сумніватися. Вже після цього приступайте до процесу пошуку відповідної для вас нерухомості. Звертайте увагу на район розташування нерухомості, відсутність або наявність ремонту, можливість зробити перепланування, вартість, а також внутрішню інфраструктуру житлового комплексу. Тоді покупка виправдає вкладені кошти в максимально короткий проміжок часу. 

Це буде цікаво:

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *