Меню

Нові мультфільми 2020 року

На початку 2020 року стало відомо про анонсування нових мультпроектів, які стануть проривом в анімаційної індустрії.

Нові мультфільми 2020 року, зняті за мотивами популярних дитячих серіалів ознайомлять малюків із захоплюючими дитячими історіями. Зняті спеціалістами мультики зроблені за допомогою комп’ютерних засобів або намальовані руками.

Дитячі мультфільми в 2020 році

Нові мультфільми які вже вийшли – перелік самих відомих

Пропонуємо ознайомитися з популярними дитячими мультиками, які були прийняті малюками із радістю та стали популярними вже зараз.

Ох вже ці дітки (Амеріка)

Вперше серіал «Ох вже ці дітки» дав про себе знати цікавими мультиками, які виходили з 1991 по 2004 рік та получили 4 премії Еммі.

Нова історія, це Nickelodeon – популярний красномовний американський твір переформатований на мультфільм. Перший запуск мультику відбудеться на початку 2020 року. Анімована зйомка проводилась на студії Paramount Pictures.

Мультик цікавий новими пригодами героїв та знайомством з новими персонажами. Автор нового сценарію отримав першу відомість завдяки мультсеріалам «Футурама» та «Золоті дівчатка».

Новий Скубі-ду (Амеріка)

Анкетування малюків показало, що самим цікавим мультиком 2019 року став «Скубі-ду». Саме тому від входить до номінації найочікуваніші мультфільми 2020 року.

Кадр мультику Скубі-Ду

Нова історія про песика детектива буде представлена на початку нового року. Сюжет, народжений у голові сценариста М. Лібермана, здивує малюків та підростків.

Кожна з серій буде кумедною, як і попередні. Озвученням відомого песика Скубі-ду у новому мультику зайнявся не менш відомий Френк Веокер.

Зверопой-2 (Амеріка)

Популярність мультику обумовлено шаленим успіхом першої серії мюзиклу.

Читайте також:  Выбираем вместе чехол на OnePlus 6 в интернете

Новий мультик буде представлено полюбленими малюками героями: горилою Джонні, медведиком Майком, слонихою Міною, свинкою Розиттой, звірятками Еш і Гюнтером. Також у мультику планується зустріч із іншими веселими та кумедними героями.

Троллі 2 (Амеріка)

Вперше про мультиплікаційних героїв маленькі глядачі дізналися в 2000 році. Продовження нових серій відбудеться на початку 2020 року. Прем’єра цікавого дитячого мультика запланована на День закоханих.

Мультфільм Троллі 2

Сценарій надруковано відомими мультиплікаційними сценаристами. До його реалізації залучені популярні режисери. В якості озвучування діти почують голоси відомих кіноакторів: Джастіна Тімберлейка (Цветан), Анною Кедрик (трояндочка), також в ньому будуть задіяні такі актори, як Гвен Стефани, Расел Бренд та інші.

Нимона (Амеріка)

Наступаючий період здивує маленьких глядачів появою сценарної адаптації нового коміксу, написаного сценаристом Майком Хэймсом.

Нові мультики 22020 року розповідають про юного фігуриста, який противиться злій волі короля. Боротьба з правителем Королівства проходить разом з відомим вченим. Удвох вони відновлять справедливість в Королівстві і змусять каятися злих мультяшних героїв.

Зйомка мультика проводиться на відомій американській кіностудії. Хто займатиметься озвученням кіногероїв, поки що залишається секретом.

Міньйон 2 (Америка)

Випуск нового серіалу міньйон на сьогоднішній день залишається секретом. Режисер і сценаристи тримають сюжет мультфільму в повній секретності. Поки що відомо, що герої залишаться колишніми, а їх озвучуванням вже займаються відомі кіноактори. Поява нового Міньйона здивує дітей.

Мультфільм Міньйони 2

Мавка (виробництво Україна)

Дитяча захоплююча казка від Лесі Українки дає можливість зустрічі із загадковими лісовими істотами. Подорож по чарівному лісі знайомить дітей з майбутньою царицею лісового королівства Мавкою, яка піклується про збереження багатства і життів казкових істот.

Сюжет захоплюючого знайомства починається із зустрічі простого хлопчика з лісовою царицею. Захоплений грою на флейті Лукаш не помічає, що на нього звернула увагу майбутня цариця лісу. Згодом герої закохуються в один одного, але зло істоти і обставини заважають їм це зробити.

Чи зможуть герої зберегти любов, юні глядачі дізнаються в новому 2020 році.

Читайте також:  Новые мультфильмы 2020 года

Губка Боб 3 (Америка)

Третя частина повнометражного мультика Губка Боб з’явиться вже спочатку 2020 року. За основу сюжету взяті веселі історії кумедного кіногероя із частини про червоне штани.

Перший показ мультфільму планувався на 2019 рік, але режисер мультика вирішив трохи почекати і приурочити вихід нового Губки Боба до знаменної події, пов’язані з розвитком мультиплікаційної галузі.

Заключення

Мультики, анонсовані відомими мультиплікаційними компаніями, в новому році здивують своєю барвистістю і комедійністю, підтвердженням тому є нові мультики які вже вишли і радують малюків.
На сьогоднішній день багато з історій залишаються невідомими, оскільки сценаристи їх тримають в секреті. Тому пропонуємо подивитися перший вихід мультсеріалів на великому блакитному екрані в 2020 році.

Це буде цікаво:

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *