Меню

Новий місяць у травні 2022 року

Люди на протязі багатьох років намагаються зазирнути й майбутнє та дізнатися, яка доля чекає на них. Кожен робить це по-своєму, але більшість звертається по допомогу саме до місяця. Супутник Землі має свої особливі магічні якості, а також він має вплив на більшість процесів та явищ, що відбуваються на планеті. Якщо ж ви знаєте, де саме знаходиться це небесне світило, в який фазі та сузір’ї, то можете зробити висновок про те, чи будуть ваші дії успішними та доцільними. Все це можна визначити використовуючи лунний календар на травень 2022. Якщо ви будете додержуватися усіх рекомендацій та застережень, то зможете легко зробити травневі дні не просто успішними, а найщасливішими у вашому житті.зазирнути й майбутнє

Перша половина травня

 1. На початку місяця супутник Землі перебуватиме у спадаючій фазі. Цей час може стати найкращим для втілення давніх мрій, а також усіх тих планів, що встигли накопитися за такий довгий строк. Ви зможете легко витіснити зі свого життя усе непотрібне. Для когось це старі погані відносини, а для декого згубні звички.
 2. А от другого травня краще приділити увагу тому, що кажуть ваші рідні та близькі. Це не означає, що треба робити так, як вони кажуть, проте їх думки будуть слушними.
 3. Календар луни на травень радить кожному взяти собі відпочинок та провести третє число в спокої, злагоді. Це дозволить зарядитися лише позитивними емоціями.
 4. Цей день більше підійде для серйозних роздумів. Ви зможете відшукати відповіді на питання, що досить давно хвилюють вас, а також це буде гарна нагода щоб обдумати усі свої минулі дії та спланувати майбутнє.
 5. Цей день буде досить ризиковим, а тому варто поводити себе обережно. Окрім того, ви можете зайнятися змінами у своєму житті.
 6. Шосте травня стане ідеальним для налагодження любовних стосунків. Якщо у вас їх немає, то це гарний час для флірту на нових знайомств. Так ви зможете нарешті знати собі свою другу половинку.ідеальним для налагодження любовних стосунків
 7. Сьому число буде гарним для подорожей. Так можна буде сповнитися новими емоціями, що дадуть заряд енергії на довгий час. Не обов’язково їхати в інше місто чи країну, достатньо відкрити для себе нові вулички рідного краю.
 8. В цей день вам доведеться обирати ту сферу вашого життя, яка значить для вас дуже багато. Це може бути родина, улюблена робота, тощо. Коли вибір буде зроблено, вам треба сконцентруватися та направити увесь свій енергетичний потенціал в цю сферу, що дозволить вам досягти нових небачених успіхів.
 9. Дев’ятого числа лунний календар на травень 2022 року радить залишатися осторонь важливих справ та рішень. Річ у тім, що саме в цей час будуть виповзати на поверхню усі негативні якості, а тому можна дуже легко зіпсувати будь-яку справу.
 10. Цей день варто провести у колі своєї родини. Приділіть особливу увагу коханій людині, що постійно поруч. Так ви зможете подолати усі непорозуміння, а також побудувати дійсно міцні та гарні відносини.
 11. В цей день ви можете відчувати страшу дратівливість. Це погано, бо можна легко обернути свою вдачу на негаразди. А тому краще стримувати себе та поводитися гідно, навіть якщо вас дратує буквально все.
 12. Ще один поганий день. Він стане дуже нервовим, а тому треба триматися гідно й не псувати відносин. Тільки так можна буде уникнути помилок, а терпіння дозволить вам зробити усе так, як треба.
 13. Тринадцятого травня знову розпочинаються сприятливі дні. Саме в цей день краще приділити увагу активному відпочинку. Проведіть трохи часу на свіжому повітрі і це обов’язково піде вам на користь. А якщо ви ще й зміните своє харчування, то взагалі почнете почувати себе набагато краще.
 14. В цей день не бійтеся експериментів. Ви зможете відкрити себе з зовсім іншої сторони.
 15. Саме в цей день настає молодий місяць у травні 2022. Не треба братися за серйозні справи. Краще просто пересидіти цей час у тиші, бо ваші діяння призведуть зовсім не до того, що ви очікуєте.

Друга половина травня

 • Шістнадцятого травня Місяць переходить у фазу зростання. Це дуже гарний період для того щоб спланувати та почати реалізовувати важливі справи. Можна не обмежуватися невеличкими змінами, а приймати рішення, від яких залежать долі. Але краще всього приділити увагу повноцінному відпочинку. Не можна братися за складну фізичну працю.
 • Приділіть увагу твоєму здоров’ю, а також своїй вазі, фігурі. Не можна забувати про фізичні навантаження, які дадуть змогу тримати себе у формі.
 • Остерігайтеся громадських справ. Взагалі краще цей день провести вдома, бо соціум буде впливати на вас лише негативно.
 • І знову дата, яка буде ганою для того щоб привести до ладу своє особисте життя. Не вагайтеся та погоджуйтесь навіть на скажені пропозиції. Навіть одне побачення може перевернути усе з ніг на голову на зробити вас дійсно щасливою людиною.
 • Двадцятого травня очікуються магнітні бурі, а тому може статися так, що ви будете досить погано себе почувати. На цей період краще не планувати нічого серйозного, а просто провести його вдома трохи відпочивши. Не забувайте турбуватися про своє здоров’я, бо його купити не можна.
 • Нерідко після того як закінчується новий місяць у травні 2022 року починаються тяжкі часи. Так і в цьому випадку. Для 21травня рекомендації такі ж, як і для минулого дня. Приділіть увагу своєму самопочуттю. Якщо ви спостерігаєте перші ознаки хвороб, то неодмінно зверніться до лікаря.
 • Апатія й хворобливість й досі переслідуватимуть вас, а тому не бійтеся ще один день провести вдома. ще один день провести вдома
 • І, нарешті, прийшов кінець негативному періоду, а тому можна переходити то позитивних змін в своєму житті. Не бійтеся приділити увагу давнім мріям, які й досі не були втілені в життя. Також вас очікуватиме успіх на робочому місці.
 • Цей день є досить нейтральним, а тому краще відповідати йому. Не треба ризикувати або псувати з кимось стосунки. Також не треба лізти у особливо добрі справи. Краще просто знаходитися осторонь та нейтрально відноситися до усього.
 • Це число можна вважати особливим, бо Місяць подарує вам майже нескінченний запас енергії. Звісно, його треба правильно використати, бо ви ризикуєте витратити купу сил в нікуди. А тому заздалегідь сплануйте свої дії та не спішіть з їх реалізацією.
 • Усі лиха, що були заподіяні вам, треба вміти прощати. А тому в цей день рекомендується зустрітися зі своїми кривдниками та дати їм зрозуміти, що їх вчинки були дійсно невірними.
 • Це число має магічні властивості, а тому увесь день з вами може ставатися щось незвичне. Однак треба вести себе дуже обережно, бо якщо ви підете наперекір долі, то не треба очікувати успішних результатів.
 • Приділіть увагу своїм близьким друзям. Відпочиньте у гарній компанії, а також не забивайте собі голову негативними думками.
 • Цього числа очікується Повний Місяць, а тому краще день провести на самоті.
 • Передостанній день місяця бути звичайним, але треба остерігатися тих людей, які заздрять вам та вашому успіху.
 • Ще один звичайний збалансований день, коли займатися можна чим завгодно.Ось так, дізнавшись побільше про фази місяця у травні ви зможете визначити ті дні, які будуть сприятливими для вас, а також ті дати, коли варто залишатися осторонь серйозних рішень. займатися можна чим завгодно
Читайте також:  Норма робочого часу на 2022 рік

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.