Меню

Передбачення Лели Какулії про Україну на 2022 рік

У складні часи, коли зовсім неясно, яким виявиться майбутнє, люди схильні вірити різним прогнозам. Хтось довіряє теоріям астрологів, хтось дослухається до політологів, хтось аналізує слова провісників. Грузинська пророчиця Лела Какулія, яка ще 1992 року прогнозувала конфлікт між РФ та Україною, на сьогодні передбачила для українців важливу інформацію. Передбачення Лелі Какулії про Україну, які вже починають збуватися, допоможуть українцям у важкий для них період стати на справжній шлях та знайти вихід у темні часи.

lilia kakulia 4 - Передбачення Лели Какулії про Україну на 2022 рік

Основне передбачення Лелі Кікулії

Прозора не розповідала багато про те, що зараз відбувається з Україною. Проте Леля донесла найголовніше до сьогодні. Усі глобальні проблеми людства, континентальні питання, екологічні небезпеки – все, що зараз відбувається в Україні, провидиця знала заздалегідь. На геополітику України, за її словами, вплинули сусідні держави. Українцям вона передбачила інформацію про Росію, адже це країна, з якою точаться політичний та військовий конфлікт України вже 8 років. Додатково світ чекає глобальне потепління, яке не омине Україну

Які події у світі вплинуть на Україну

У Лелі не має докладного інформаційного пророцтва про Україну Лелі Какулії на 2022 рік щодо конфліктних військових дій з Росією. Провидиця Леля дуже мало розповіла у минулому про те, що відбувається зараз між країнами. Проте провидиця дала кілька натяків, які вже справдилися і продовжують збуватися в Україні.

Можна подивитися вже на пророцтва, що відбулися і зробити висновки про сьогодення та майбутнє України:

«Політика Кремля раптово змінюється вже зараз 2022 року. Причиною стали кілька смертей основних керівників держави. Саме діяльності великих політичних діячів, які вже пішли на той світ, запровадили політику РФ у безвихідь. Люди спокійно відреагують на смерті людей із верховної влади.» Цей рік проходить із низкою сенсаційних подій. Нині нові відкриття в Україні, що знаходяться під секретом, незабаром почнуть покращувати життя народу.

Читайте також:  Пророцтво про Україну на 2018 рік

Українці вже солідарні, що ці політики отримали за своїми заслугами – їхня смерть була болісною у страшних хворобах. Для народу виникли складні часи – брак грошей, продовольства, складна ситуація в економіці. Але новий підхід до влади в РФ сприятиме дипломатії між країнами, і тому скоро вирішиться військовий конфлікт. Землі відійдуть Україні на Сході та Крим.» Це головні пророцтва Лелі Какулії, до яких слід дослухатися вже 2022 року українцям. Все це обов’язково незабаром відбудеться.

«У країні відбуваються події, які призводять до ще більшого отруєння навколишнього середовища, ніж колись раніше в українському Чорнобилі.» Не дала інформацію провидиця про які події говорила Леля – про сьогоднішні або після 2022 року.

lilia kakulia 3 - Передбачення Лели Какулії про Україну на 2022 рік

Леля Какулія є унікальною людиною з магічними здібностями. Вона бачить майбутнє України та інших країн, що її оточують. Вона ще до подій передбачила окупацію Криму та російсько-українську війну. Вона навіть бачила ще давно у своїх снах протести перед російським посольством у Києві.

«Грузія повертає собі свої втрачені під час останньої недавньої війни землі. Також країна зможе повернути собі незабаром ще деякі азербайджанські райони. Кремль уже негативно ставиться до такого розкладу подій, тому вирішують переселяти своє населення на абхазькі землі. Це вони роблять для того, щоби проголосити референдуми за автономність територій. План РФ зазнає фіаско. Люди, привезені до Грузії, не можуть прижитися на новій землі.»

Читайте також:  Предсказания об Украине Михальды на 2020 год

Пророцтво про Грузію для українців також має значення, оскільки цю територію, як і Крим анексували. У Криму мешкає маса росіян. Важливо врахувати, що якщо Грузія зможе повернути собі свої території, то з більшою ймовірністю і українцям вдасться вдасться повернути Крим назад.

Пророцтво Лелі Какулії щодо життя українців

Прогноз Лелі Какулії для України на 2022 рік полягає у позитивній новині для молодих українців та їхніх батьків. Грузинка передбачила, що молодь майже перестане вживати наркотичні речовини, і це правда, юні покоління вже ведуть здоровіший спосіб життя в Україні. Причиною цього стала поява нового вірусного мікроба, який добре почувається в наркотичних засобах.

Потрапивши в організм організму вірус тягне у себе знищення організму людини. Хоча лікарі та вчені багато часу приділяють зараз вирішенню цього питання, проте вони ніяк не можуть знайти рішення. Боячись за своє життя, молодь в Україні поступово вже відмовляється від шкідливих для здоров’я звичок.

Після довгих-довгих нещасть українці зможуть зажити щасливо. Настане на їхніх землях світ. Для України вже настали важливі політичні часи, хоч вони зараз сумні – невдовзі все зміниться. За словами Лелі Каракулії, станеться диво. Щоб відбудувати Україну знадобиться 3 роки і вже з цього дня табору стає сильною новою державою.

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.