Меню

Пророцтва про Україну Лели Какулії на 2020 рік

До сьогодні науковцям не вдається пояснити феном передбачень.

Часто «меседжі» про майбутні події дуже завуальовані, видаються ірраціональними та неможливими, між тим, викликають неабияке здивування на розуміння після того, як напророчене збувається. Пророцтва Лели Какулії відносяться до такого незрозумілого пересічним людям феномену. Ця грузинська ясновидиця з точністю описала усі події на Кавказі під час Другої Чеченської війни ще за довго до самих подій.

Фото Лелі Какулії

З того часу на її слова звертають особливу увагу, намагаючись дізнатись про те, що чекає на людство.

Передбачення Лели Какулії про Україну

Ясновидиця не говорила багато про окрему країну. Разом із тим, вона, давала основну інформацію про глобальні проблеми людства, а також про континенти та окремі великі держави, котрі здійснювали найбільший вплив на геополітику. Для українців в цьому сенсі є інформація про Росію, адже це не тільки найближчий сусід, але й країна, з якою триває політичний та військовий конфлікт України ще з 2014-го року.

На жаль, немає конкретного пророцтва про Україну Лели Какулії на 2020 рік. Провидиця взагалі мало говорила про дати. Але з її слів можна зрозуміти, що вже відбулося, а що буде в найближчому майбутньому.

Можна назвати кілька основних передбачень Лелі про РФ та зробити висновки про вплив тих чи інших подій на життя українців.

  1. «Політика Кремля різко зміниться. Причиною тому стануть відразу кілька смертей основних керівників держави. Саме вони ввели політику РФ в тупік. Люди спокійно відреагують на втрату своїх вождів, вважаючи їхні смерті справедливою карою за скоєну.»
  2. Можна самостійно зробити висновок, що мова йде про наш час. Адже і справді, в РФ опиняється все в складнішій економічній ситуації. Люди вимушені працювати на кількох роботах одночасно, щоб забезпечити належне проживання своїм родинам. Прихід до вдали справжніх демократичних сил міг би врегулювати ситуацію та посприяти вирішенню військового конфлікту на Сході України та в Криму.
  3. «Росія перебуває у вогні. Падають насадження і ліси. Росіяни втомлені від подій та безсилля та мріють про сильні сибірські морози. В країні відбуваються події, що спричиняють до ще більшого отруєння довкілля, аніж це було в Чорнобилі. Порятунком для росіян стають ще не основні території півночі.»
  4. Не можна однозначно сказати, чи мова йде про події, які вже відбулися, чи ті, які ще будуть. Варто пригадати 2019-й рік. В РФ були помітні сильні лісові пожежі. Дим був настільки сильним, що люди були змушені втікати зі своїх сіл. Також доречно пригадати і той факт, що в 8 серпня 2019-му році а полігоні в Архангельську відбувся вибух. Внаслідок цього норма радіаційного фону була збільшеною в 16 разів. Хоча це, звісно, і велика проблема для довкілля, однак, не більша, аніж була свого часу в Чорнобилі. Тому, можна припустити, що найстрашніші події, напророчені Какулією, ще попереду. Україна, котра є прямою сусідкою РФ, у разі сильної екологічної катастрофи на території Росії, також зазнає не аби якого удару.
  5. «Грузія поверне собі усі втрачені території, і навіть більше – також і деякі райони, що раніше належали Азербайджану. Кремль буде протестувати проти таких подій, а тому вирішить переселити своє населення на території Абхазії та проголосити там автономні території. План потерпить фіаско, чужинці не зможуть прижитися на грузинській землі та будуть департовані.»
Читайте також:  Екстрасенси про майбутнє України на 2018 рік

Для українців таке передбачення Лелі є позитивним знаком. Як знаємо, територія Абхазії (аналогічно, як і Крим) повністю анексована. Там і справді заселено чимало росіян. Між тим, якщо Грузія зможе повернути собі своє, то, ще з більшою ймовірністю, і українцям вдасться відновити повний контроль над своїми втраченими територіями.

Передбачення для всього людства та планети

Прогноз Лели Какулії для України на 2020 рік включає в себе також і повідомлення та попередження, адресовані людству загалом.

Передбачення для України від Лелі Какулії

Однією із найбільших проблем, що очікує на світ, Какулія назвала глобальне потепління. Воно буде продовжуватись, а ситуація невпинно буде погіршуватися. Це процес, запевняє ясновидиця, це реакція землі на заховані в ній радіоактивні відходи. Навіть спеціальні «могильники!, вказує вона, для таких відходів не стануть перепоною. Теплова енергія, якою «буде дихати земля», провокуватиме землетруси та пожежі. Лише з великим плином часу частково вдасться нейтралізувати радіацію.

Позитивною новиною для майбутніх поколінь від грузинки стане те, що вживання наркотиків фактично повністю припиниться. Причиною тому стане поява нового вірусного мікробу. Він добре буде себе почувати в наркотичних засобах. Потрапивши в людський організм, миттєво спричинить смерть. Хоча лікарі та науковці багато часу будуть приділяти вирішенню цьому питанню, між тим, так і не знайдуть відповіді. Боячись за своє життя, людство назавжди відмовиться від пагубних звичок.

Читайте також:  Прогнози на 2020 рік про майбутнє України

Яким насправді буде майбутнє відомо лише Богу. Передбачення Лелі Какулії – це не стопроцентне відтворення подій, але застереження та попередження про такий можливий розвиток. Людству, а особливо керівникам держав, варто прийняти до уваги застереження та подбати про екологічні чистоту своїх територій.

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.