Меню

Публічна Кадастрова карта України 2023, Держгеокадастр

Щоб перевірити чи є у земельної ділянки власник і чи підлягає земля цільовому призначенню існує послуга для громадян в Інтернеті – публічна Кадастрова карта України 2023, Держгеокадастр, яка управляє аграрною політикою і контролем продовольства. Інтерактивна карта створена електронною програмою. У ній містяться всі дані ЕГРН, які описують нерухомі об’єкти в Україні в 2023 році. Яким чином отримати інформацію можуть люди-кількома, оскільки є графічний і текстової вид карти.

Необхідність карти

Детальна публічна Кадастрова карта України – це ідеальне рішення влади синхронізувати всі земельні ділянки на сайті. Даний сайт дозволяє не тільки спростити отримання номера, але і допомогти знизити корупційні махінації в даній сфері. Абсолютно всі дані кадастрової карти знаходяться у вільному доступі.

kadastr2023 1 - Публічна Кадастрова карта України 2023, Держгеокадастр

Якщо потрібно відшукати на карті цікавить ділянку землі можна поступити лише двома методами:

 1. Почати пошук на сайті по кадастровому номеру. Ці символи вказані на звороті документа, як правило, зеленим відтінком. Цифри на звороті повинні бути, якщо видали людині документ тільки після 2004 року донині.
 2. Тим, у кого акт був отриманий раніше, то у ділянки немає номера. Інформацію про земельну площу можна буде знайти в реєстрі офіційного сайту Державного кадастру.

Необхідність віртуальної кадастрової локації

Дізнатися про конкретну земельну ділянку в короткі терміни, можна самостійно не виходячи з дому в 2023 році – для цього даний сайт і існує. Якщо для виписки з ЕГРН потрібен час для очікування документа, то на сайті кадастрової карти людина дізнається наступне:

 • кадастровий номер;
 • опис ділянки та її місцезнаходження;
 • чи є помилки в даних про ділянку;
 • ціна землі.
kadastr2023 3 - Публічна Кадастрова карта України 2023, Держгеокадастр

Дані відомості відіграють вагому роль в процесі укладення угоди при продажу/купівлі землі. Якщо звернути увагу на кадастрову карту, то людині відразу стане зрозуміло чи є наявність будь-яких сумнівних дій, якими часто користуються шахраї. Кадастрова вартість прописана в документі на землю – з цієї суми вираховуються податки. Власник може змінити вартість землі, але тільки через суд.

Читайте також:  Закон об авто на польской регистрации 2022

Які цілі виконує публічна кадастрова карта зараз в 2023 році:

 • людина може перевірити чи зареєстрований його ділянку в Державному земельному кадастрі. Можна перевірити відомості про землю, і знайти можливі неполадки в поданій на сайті інформації;
 • офіційний сайт Кадастрової карти України публічна сторінка створена, щоб кожен міг побачити які ділянки землі в країні вільні.

Важливо! На сайті можна відправляти електронні запити для отримання інформації про земельні ділянки.

kadastr2023 4 - Публічна Кадастрова карта України 2023, Держгеокадастр

Користування сайтом з публічною кадастровою картою

Людина може сьогодні в 2023 році користуватися сайтом в своїх інтересах. Важливо спершу знайти електронну адресу сайту-введіть його в рядок браузера. Потім у новому вікні відкриється повністю вся локація земель в Україні.

Кадастрова карта України 2023 онлайн і як користуватися нею:

 1. Коли людина володіє державним актом на ділянку з документом нового зразка, то на зворотному боці паперу є індивідуальний номер.
 2. Також при відсут
 3. Тепер якщо вдалося знайти місцевість ності номера землю можна відшукати на локації, знаючи Регіон, населений пункт, можливо адреса., скористайтеся інструментом масштабування. Увімкніть відображення місцевості з супутника.
 4. Коли ділянка не вдалося все ж знайти, то його відомості можуть бути в державному кадастрі, але йому слід присвоїти конкретний номер.
kadastr2023 5 - Публічна Кадастрова карта України 2023, Держгеокадастр

Дізнатися ім’я та прізвище того, на кого оформлена земля також можна, використовуючи свій індивідуальний номер з кадастрової бази даних. За індивідуальною комбінації цифр можна перевірити і власну реєстрацію в загальній базі даних земельних кадастрових ділянок України.

 • Основні плюси даного сайту на сьогодні:
 • зручний інтерфейс з корисними онлайн-послугами. Карта має інформацію про ділянки, а також про землю, внесену до Державного кадастру;
 • можна самостійно знайти невідповідності і переслати з по зворотного віртуального зв’язку, створивши персональну заяву;
 • зробити виписку, яка дає інформацію про конкретну ділянку, що цікавить;
 • запросити виписку, в якій описана нормативно-матеріальна оцінка землі;
 • прочитати інформацію про право власності та об’єктивні права на землю. Але тут є нюанс – необхідно зареєструватися на сайті.
Читайте також:  Кого призиватимуть до армії в 2020 році?

Укладення

Всі можливі операції, які зачіпають тему нерухомості і земель на території України часто пов’язані з чергами, паперовою тяганиною і безліччю питань. Однак в 2023 році ситуація вирішується відразу, і не потрібно йти у відповідні інстанції, щоб зробити запит по цікавить земельній ділянці. Кадастрова карта України на 2023 рік має свій сайт в інтернеті, де людина може дізнатися всі відповіді на питання, що цікавлять його питання стосовно його землі, купівлі та продажу ділянок.

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.