Меню

Самохідні обприскувачі: використання, особливості конструкції та переваги

Однією з головних турбот аграрних господарств є підживлення посівів і їх захист від різного роду шкідників і хвороб. На дані заходи фермери витрачають величезні кошти, тому обприскувачі для обробки полів повинні забезпечувати ефективність і точність внесення добрив. Від правильного вибору техніки на даному етапі залежить врожайність, а значить, і прибуток за кілька сезонів.

samohodn 3 - Самохідні обприскувачі: використання, особливості конструкції та переваги

Характерні особливості

Сільськогосподарські самохідні обприскувачі призначаються для внесення захисних засобів на великих ділянках зернових культур, цукрових буряків та ін. Він дуже легко переключається з однієї програми на іншу, підлаштовується під висоту будь-яких рослин і може працювати незалежно від ширини міжряддя та колії в різних польових умовах. Передні і задні колеса цього агрегату здатні налаштовуватися, що дозволяє уникати пошкодження ґрунту і оброблюваних посівів.

За рахунок гнучкої конструкції рами машина має гарну маневреність. При цьому м’якість руху всього агрегату забезпечується за рахунок посилених поперечних з’єднань, які до того ж зменшують навантаження на вузли обприскувача.

samohodn 2 - Самохідні обприскувачі: використання, особливості конструкції та переваги

Така машина легко справляється з роботою на площах зі складним рельєфом. Її конструкція настільки стійка, що цілком допускається підйом одного колеса на висоту трохи більше метра, а інші три — залишаються в повному контакті з ґрунтом. При цьому весь агрегат буде знаходитися в нерухомому стійкому положенні.

Конструктивні особливості

Класичний обприскувач складається з двох трубних дюралюмінієвих консолей з вмонтованими функціональними головками. Вони оснащені спеціальними вбудованими розпилювачами, що виконують головну місію агрегата. Кількість головок залежить від обраної моделі обладнання, однак навіть найпростіші обприскувачі мають відмінні показники продуктивності.

Безпосередньо під головками знаходяться розпилювальні барабани, які приводяться в дію подачею енергії від основного транспортного засобу. Стандартні моделі комбінуються переважно з тракторами. Більшість агрегатів також комплектується системою автоматичного регулювання витрати застосовуваного для обприскування розчину, а також ручними механізмами управління.

Читайте також:  Диски для автомобилей «Фольксваген»: преимущества и выбор легкосплавных изделий
samohodn 1 - Самохідні обприскувачі: використання, особливості конструкції та переваги

Характерні переваги

Щоб придбати надійний та високотехнологічний самохідний оприскувач, заходьте на сайт компанії «Агріматко». До переваг технічних засобів можна віднести:

  • високу продуктивність, що дозволяє з легкістю впоратися з великою площею угідь;
  • просте завантаження/розвантаження пестицидів — процес заповнення частково автоматизований, тому вимагає мінімальної кількості часу;
  • економну витрату палива, незважаючи на використання бензину;
  • стабільний розподіл розчинів;
  • зручну та безпечну роботу оператора;
  • оптимізований кліренс.

Все це робить самохідні оприскувачі незмінними технічними засобами у сільськогосподарській галузі.

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.