Меню

Шольц виключив світ в Україні на умовах Путіна

Канцлер Німеччини Олаф Шольц та президент України Володимир Зеленський, Київ, 16 червня 2022 року

Україна

Шольц виключив світ в Україні на умовах Путіна

Канцлер ФРН за підсумками поїздки до Києва заявив про неможливість укладання миру в Україні на умовах, нав’язаних Москвою в односторонньому порядку.

Канцлер Німеччини Олаф Шольц та президент України Володимир Зеленський, Київ, 16 червня 2022 року

Канцлер Німеччини Олаф Шольц та президент України Володимир Зеленський під час зустрічі у Києві 16 червня

Канцлер Німеччини Олаф Шольц (Olaf Scholz) назвав “ілюзією Путіна” очікування Кремля, що Росії вдасться захопити частину території України, а потім дочекатися змін із часом. Німеччина відкидає “світ під диктовку” на умовах, нав’язаних Москвою в односторонньому порядку, заявив канцлер в інтерв’ю телеканалу ARD у четвер, 16 червня.

Потрібно домогтися, щоб Росія відмовилася від плану “захопити частину України за допомогою жорстокого насильства” та від своєї “імперіалістичної концепції зміни кордонів країн”, заявив Шольц.

Телеведуча вказала, що президент Франції Емманюель Макрон у своїй промові під час візиту до Києва говорив про підтримку Києва аж до перемоги України, тоді як Шольц заявив про “неможливість нав’язаного Росією миру”. Канцлер у відповідь назвав можливість такого світу “ілюзією Путіна”, який вважає, що “може захопити землі та дочекатися, коли часи зміниться”.

“Це ілюзія, і я йому (Путіну. – ред.) це говорив. Наприклад, санкції щодо Росії діятимуть доти, доки країна не досягне справедливої ​​угоди з Україною. Це (умови миру. – ред.) вирішуватимуть жителі, парламент, президент України”, – сказав Шольц.

Візит Шольца, Макрона та Драги до Києва

Канцлер ФРН Олаф Шольц, президент Франції Емманюель Макрон, прем’єр-міністр Італії Маріо Драгі та президент Румунії Клаус Йоханніс у четвер, 16 червня, вперше з початку війни відвідали Київ.

Шольц за підсумками поїздки в Ірпінь знову засудив жорстокість російської військової агресії та заявив про “безглузде насильство” російських військ. “Були вбиті ні в чому не винні мирні жителі та зруйновані будинки. Було зруйновано ціле місто, в якому взагалі не було військових споруд. Це дуже багато говорить про жорстокість російської агресії, яка просто зводиться до руйнування та завоювання”, – сказав канцлер. Усі четверо лідерів також висловилися за надання Україні статусу кандидата на вступ до ЄС.

Дивіться також:

Дивитися відео 62:17

Шольц, Макрон та Драгі готові надати Україні статусу кандидата на вступ до ЄС. DW Новини

Контекст

Аудіо- та відеофайли на тему

 • Дата
  16.06.2022
 • Автор
  Данило Сотніков
 • Теми
  Олаф Шольц, Фотохроніка війни в Україні, Сєвєродонецьк, Війна в Україні: хроніка подій
 • Ключові слова
  російське вторгнення в Україну, візит Шольця до Києва, війна в Україні, заявка України на вступ до ЄС, військові злочини в Україні, Олаф Шольц, ілюзії Путіна, світ під диктовку
 • Зворотній зв’язок: Написати в редакцію
 • Надрукувати
  Надрукувати цю сторінку
 • Постійне посилання

Читайте також:  Україна планує у серпні відновити футбольні чемпіонати

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.