Меню

ТОП-3 брендів комп’ютерної техніки, перевірених часом

Ледь не щотижня на ринку комп’ютерної техніки з’являються нові бренди. Однак більшість користувачів віддають перевагу компаніям, перевіреним часом. Це й не дивно: продукція популярних фірм-виробників довго залишається «на плаву» завдяки поєднанню високої якості та стильного вигляду. Моделі яких компаній купують найчастіше? В ТОП-3 перевірених брендів увійшли Apple, Samsung та Dell. Купити ноутбук в Києві від цих виробників можна в інтернет-магазині КТС.

notebook 1 - ТОП-3 брендів комп’ютерної техніки, перевірених часом

Apple

Поява першого MacBook у 2008 році стала незабутньою подією. З того часу «яблучна» продукція зазнала серйозних змін і здобула неабияку популярність. Так, у США, Китаї, країнах Західної та Східної Європи шанувальники Apple шикуються в черги, щоб купити бажаний пристрій. А щасливчики, які стали першими власниками нової моделі, не гають часу та діляться в мережі враженнями, оглядами та тестами.

MacBook має чимало переваг. Так, портативному ПК від Apple не страшні віруси, які роблять беззахисними моделі на базі Windows. До магазину додатків потрапляють тільки ті програми та ігри, які пройшли контроль експертів Apple. MacBook характеризується компактними габаритами й легким корпусом, завдяки чому дуже зручний в транспортуванні. Апарат виготовляється винятково з преміальних матеріалів, завдяки чому довго зберігає товарний вигляд. Так, корпус майже не брудниться і стійко витримує вплив зовнішніх факторів. Щоб залишити подряпину, потрібно дуже постаратись.

Фірмова операційна система ідеально пристосована для MacBook. Всі розробки проводяться з урахуванням характеристик комп’ютерів. Це захищає лептопи від гальмування, зависання, проблем з кнопками та програмним забезпеченням. Пристрої зазвичай оснащуються швидким накопичувачем, великою кількістю оперативної пам’яті і яскравим екраном, який гарантує ідеальне зображення в будь-яких умовах.

notebook 2 - ТОП-3 брендів комп’ютерної техніки, перевірених часом

Samsung

Компанія Samsung була заснована в 1938 році в Кореї. Сьогодні її продукція відома у всьому світі. Samsung виробляє ноутбуки, планшети, монітори та комп’ютерні аксесуари. Для виготовлення використовуються матеріали, стійкі до пошкоджень. Вибору доступна комп’ютерна техніка з найрізноманітнішими характеристиками. Моделі відрізняються екраном (розмір, тип матриці, роздільна здатність), апаратною складовою (процесор, відеокарта, тип накопичувача, кількість оперативної пам’яті), комплектацією тощо. Від цих характеристик залежить призначення й ціна комп’ютера.

Читайте також:  Штатний розпис для підприємств у 2022 році

Dell

Під брендом Dell випускається комп’ютерна техніка різних цінових сегментів. Найбільшою популярністю користуються ноутбуки середнього класу. Зазвичай їх вибирають для різних задач. Завдяки високоякісному екрану та потужній апаратній складовій пристрої чудово підходять для роботи і розваг. Так, дисплей на базі IPS-матриці забезпечує насичене зображення й характеризується широкими кутами огляду, завдяки чому на ньому зручно дивитися фільми, працювати з документами, займатись 3D-моделінгом. Ноутбуки Dell зазвичай оснащені чипсетами від Intel Core, тому прекрасно справляються з важкими бізнес-програмами та новими іграми.

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.