Меню

У Німеччині спростували заяву посла України Мельника про біженців

Двоє людей на головному вокзалі Кельна котять валізи у напрямку пункту прийому біженців з України

Німеччина

У Німеччині спростували заяву посла України Мельника про біженців

Жителі ФРН, як і раніше, готові приймати біженців з України, заявив глава конференції земельних міністрів внутрішніх справ Йоахім Херман. Зі слів посла Андрія Мельника випливало, що українським біженцям у Німеччині не раді.

Двоє людей на головному вокзалі Кельна котять валізи у напрямку пункту прийому біженців з України

На вокзалі Кельна діє пункт прийому біженців

Голова Конференції міністрів внутрішніх справ Німеччини (IMK) Йоахім Херман (Joachim Hermann) рішуче спростував заяву посла України у ФРН Андрія Мельника, з якого випливало, що українським біженцям у Німеччині не раді. “Це обурливо та абсолютно не відповідає дійсності”, – заявив міністр внутрішніх справ Баварії виданню Neue Osnabrücker Zeitung у п’ятницю, 17 червня.

Глава IMK вказав на готовність жителів ФРН допомагати українцям і майже через 4 місяці з початку військового вторгнення Росії в сусідню країну, а також виділив німецьку культуру гостинності. Висловлювання українського дипломата є образою для тисяч німецьких сімей, які, як і раніше, готові вітати біженців у своїх будинках, підкреслив Херман. За словами голови IMK, більшість українок, з якими він розмовляв, назвали “феноменальним те, як добре їх тут прийняли”.

Крім того, Херман прокоментував твердження Мельника виданню Bild щодо кількості українців, які повертаються із ФРН додому. За словами глави IMK, багато жителів України після нападу РФ залишили батьківщину в паніці і хотіли б якнайшвидше повернутися назад. Наразі на заході України склалася досить безпечна ситуація, щоб так і вчинити, пояснив німецький експерт.

Дивіться також:

Дивитися відео 02:28

Читайте також:  В Генштабе рассказали об отраженных штурмах и круглосуточной разведке

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.