Меню

У портах Одеської області заблоковано 39 суден під прапорами 14 країн

Порт Одеси

Україна

У портах Одеської області заблоковано 39 суден під прапорами 14 країн

За словами голови Одеської обласної військової адміністрації, через агресію РФ 39 цивільних судів не можуть залишити порти. Зеленський відвідав Одесу із робочою поїздкою.

Порт Одеси

Порт Одеси (фото з архіву)

Через російську агресію в портах Одеської області заблоковано 39 цивільних судів під прапорами 14 країн. Про це голова Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко повідомив на нараді президенту України Володимиру Зеленському у суботу, 18 червня.

Учасники наради обговорили шляхи організації коридору для вивезення агропромислової продукції з портів, а також питання збирання врожаю та доставки сільськогосподарської техніки. Було заслухано доповідь командувача Військово-морських сил у складі Збройних сил України Олексія Неіжпапи про ситуацію з безпекою в акваторії Чорного моря.

Жертвами ракетних ударів РФ стали 55 місцевих жителів

Учасники зустрічі уточнили, що внаслідок ракетних ударів російських сил загинули 55 мешканців регіону, зруйновано низку об’єктів інфраструктури.

Зеленський оглянув житловий будинок, який було пошкоджено 23 квітня внаслідок обстрілу. Тоді жертвами стали вісім людей, у тому числі – тримісячне немовля.

Одесу відвідала держміністр ФРН

“Це – жахливий, страшний злочин, агресор вбиває та калічить наших людей. Ми повинні відновити цей будинок, щоб мешканці повернулися до свого житла”, – сказав Зеленський.

Раніше, 6 червня, Одесу відвідала державний міністр з питань культури та ЗМІ Німеччини Клаудіа Рот (Claudia Roth). Вона зустрілася з міністром культури та інформаційної політики України Олександром Ткаченком та мером міста Геннадієм Трухановим.

Дивіться також:

Читайте також:  Як країни Балтії роблять свій внесок у підтримання миру в Європі (07.06.2022) 07.06.2022 Відправлення гуманітарних конвоїв, позашляховиків, мікроавтобусів, фургонів та збір коштів для армії України. "Якщо війну не зупинити там, вона швидко прийде і до нас"– упевнені жителі Латвії та Литви.

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.