Меню

Україна планує у серпні відновити футбольні чемпіонати

Україна

Україна планує у серпні відновити футбольні чемпіонати

Усі внутрішні футбольні першості були достроково завершені через війну, тепер національна федерація разом із ФІФА та УЄФА готується відновити їх.


Збірна України з футболу у матчі проти команди Шотландії.

Збірна України з футболу у матчі проти команди Шотландії.

Влада України планує від серпня цього року відновити розіграші національних футбольних чемпіонатів, пише агентство AP у суботу, 4 червня, із посиланням на президента Української асоціації футболу (УАФ) Андрія Павелка. За словами Павелка, він уже обговорив план відновлення футбольних першостей із президентом країни Володимиром Зеленським. “Ми говорили про те, якою силою володіє футбол, допомагаючи людям думати про майбутнє, тому що зараз люди, звичайно, не в кращому настрої. Тому ми ухвалили рішення з президентом, що відновимо чемпіонат України у серпні”, – сказав глава УАФ.

Він уточнив, що це стосується чоловічих чемпіонатів прем’єр-ліги, першого і другого дивізіонів, а також чемпіонату серед жіночих команд. Про це рішення Андрій Павелко також повідомив президентів Міжнародної федерації футбольних асоціацій (ФІФА) Джанні Інфантіно та Спілки європейських футбольних асоціацій (УЄФА) Александеру Чеферіну, наголосивши, що розраховує на їх підтримку. “Ми обговорюємо деталі”, – заявив Павелко.

Національні футбольні чемпіонати України були припинені у лютому цього року відразу після російського вторгнення, у квітні сезон 2021/2022 років був офіційно оголошений завершеним.

Дивіться також:

Читайте також:  НАТО предупреждает, что боевые действия в Украине могут продолжаться годами

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.