Меню

Як стати пасічником

Останнім часом багато людей ставлять собі питання, як стати пасічником? Бджільництво набуло особливої популярності за останні роки. Кількість людей, зацікавлених виробництвом меду, збільшується. Для того, що визначитися, чи підходить вам ця справа, зверніть увагу на наступні етапи підготовки до бджільництва.

Головні етапи підготовки

Стамеска бджоляра, захисна сітка, рукавички та димар для бджіл є головними інструментами будь-якого пасічника. Але перед тим, як купляти цей інвентар, ознайомтеся з усіма порадами для початківців.

  1. Визначте причину, чому ви хочете держати бджіл? Це перше та найважливіше запитання. Чим більше відповідей ви дасте на нього, тим більша ваша мотивація до справи.
  2. Отримайте знання про бджіл та бджільництво. Знання – це ключ. Тому потрібно знати основи справи. Купуйте книги. Знайдіть інформацію в Інтернеті та поговоріть зі знайомими пасічниками.
  3. Визначте місце для своїх вуликів. Переконайтеся, що ви знаєте усі правила, перш ніж придбати перший вулик. Не залишайте його у повній тіні. Краще, якщо сонце та тінь будуть змінюватися протягом дня. Також ви можете посадити у своєму садку квіти, з яких бджоли можуть збирати мед.
  4. Вирішіть, яким способом бджільництва ви будете займатися – звичайним чи органічним. У звичайному бджільництві велика увага приділяється врожаю меду. Природне бджолярство більше орієнтоване на потреби бджіл, ніж на кількість вилученого меду.
  5. Виберіть тип вулика для ваших бджіл. Сьогодні є сотні типів вуликів. Тип вулика залежить від способу бджільництва, кількості вуликів, яку ви плануєте утримувати, та того, чи хочете ви заробляти собі на життя цією працею.
  6. Отримайте інструменти та обладнання. Основне спорядження пасічника складається зі стамески, захисної маски, рукавичок та димаря. Якщо вам треба обробляти бджіл від кліща Варроа, отримайте також мурашину та щавлеву кислоти.
  7. Придбайте бджіл. Питання про тип бджільництва, вулики та бджолину сім’ю тісно пов’язане між собою. Проконсультуйтеся з місцевими пасічниками, щоб знати, які бджоли найкраще пристосовані для вашої місцевості. Отримайте їх з надійного джерела.
Читайте також:  Где купить кухонную машину Kenwood в Украине

Ці поради допоможуть вам зробити перші кроки у напрямку до цікавої справи. Магазин бджільництва https://vashapasika.com.ua/ пропонує великий асортимент інструментів та обладнання для пасічників. Ознайомтеся із продукцією на сайті магазину та замовляйте те, що вам потрібно вже сьогодні.

Це буде цікаво:

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *