Меню

Як вибрати коп’ютерний стіл через інтернет магазин

Вибір комп’ютерного столу вимагає відповідального підходу, адже від правильності придбання залежить не лише термін експлуатації, а й здоров’я власника. Щоб уникнути негативного впливу на зір та запобігти розвитку сколіозу потрібно враховувати окрім функціональності моделі й зручність у використанні. Комфорт особливо важливий при виборі комп’ютерних столів для дітей шкільного віку, які швидко ростуть. Перевірені професійні поради допоможуть обрати з ринкового асортименту відповідну модель, враховуючи конкретну ситуацію та індивідуальні параметри власника.

Типи комп’ютерних столів

В першу чергу потрібно враховувати місце, де будуть розташовані меблі. Від розмірів та форми приміщення залежить вид столу. Виділяють 3 основні типи моделі:

 1. Компактна стійка. Являє собою стіл з трьома ярусами та спеціальними поличками. Використовується у невеликих кімнатах, найчастіше дитячих, простір яких не дозволяє розмістити меблі стандартних розмірів. Єдиним недоліком моделі є вузька поверхня стільниці, за якою незручно працювати більш як декілька годин.
 2. Лінійний тип є одним із найпопулярніших серед покупців. Проста конструкція дозволяє встановити предмет меблів біля стіни параметри моделі обирають враховуючи розміри кімнати. Незалежно від вибору, робоча поверхня дозволяє розмістити потрібні речі в зоні доступу та комфортно працювати.
 3. Кутовий комп’ютерний стіл відносять до універсального типу. Компактні розміри з широкою поверхнею і великою кількістю полиць та шухляд дозволяють органічно розмістити меблі у приміщенні будь-якої форми. Спеціалісти радять використовувати моделі такого типу замість ненадійних стійок.

Як вибрати комп’ютерний стіл через інтернет-магазин?

Комфорт при використанні та термін служби залежать не лише від конструкції, а і від якості моделі. Спеціалісти радять звернути увагу на наступні параметри:

 • Висоту столу, яка повинна бути в межах 0,7-0,76 м. Ідеальним вважається значення 0,75 м.
 • Розміри робочої поверхні. Мінімальна глибина стільниці складає 0,8 м та дозволяє зручно розмістити навіть сучасні монітори з великою діагоналлю. Зверніть увагу! Комп’ютер встановлюють нижче рівня очей, щоб запобігти негативному впливу та знизити навантаження на зір.
 • Довжину та ширину підбирають індивідуально. Чим більше значення вказаних параметрів, тим зручніше працювати. При виборі комп’ютерного углового столу не варто віддавати перевагу моделі з вузькою поверхнею. Власник не зможе комфортно працювати через відсутність достатнього місця для розміщення ніг, які постійно упиратимуться в перегородку.
 • Край поверхні, який має бути надійно захищений кантом. Пластикова обробка належної якості вбереже дитину від забиття через гострий край та збільшує термін експлуатації.
 • Матеріали, які використовуються для виготовлення меблів. Краще віддати перевагу ДСП з ламінованим покриттям, аніж купувати дешеві варіанти, які недовго прослужать. Також варто подбати про якісну фурнітуру.
 • Розміри функціональних відділень, які мають вільно вмістити системний блок та принтер зі сканером. Висувна полиця для клавіатури має легко рухатися за допомогою спеціальних роликів.
 • Колір та дизайн. Сучасний асортимент ринку дозволяє підібрати модель для інтер’єру будь-якої концепції стилю.
 • Основним фактором, який вирішує доцільність придбання, є комфорт під час роботи. Майбутній хазяїн має сісти за стіл та перевірити зручність розташування. Лікті не повинні вільно звисати, а руки перебувати у постійній напрузі. Варто одразу ж підібрати спеціальне крісло.
Читайте також:  Зовнішнє незалежне оцінювання у 2021 році в Україні

Де купувати?

Недорого купити комп’ютерний стіл українці зможуть на сайті магазину Ламелiо , який пропонує моделі різної функціональності та конструкції. Можна навіть придбати меблі зі скляною поверхнею, яка підійде як для офісу, так і для домашнього використання.

Власники ноутбуків оцінять спеціальні столи на коліщатках, які можна для зручності переміщати між кімнатами. Школярам буде корисною модель великих розмірів, яка дозволяє розмістити потрібні пристрої, зошити та підручники. Також батьки зможуть придбати модулі, елементи конструкції яких легко докупити у разі потреби. Любителі оригінальних дизайнерських рішень не залишаться байдужими до ексклюзивних моделей. В маленькій кімнаті доцільно буде розмістити меблі з механізмом трансформації, який дозволяє після роботи зібрати стіл у компактну тумбу.

Консультанти нададуть повну інформацію про наявний товар та допоможуть з вибором.

Вартість

Мінімальна ціна на простий комп’ютерний стіл лінійного типу складає 700 грн. Модель з коліщатками обійдеться на 200 грн дорожче. Вартість кутових столів коливається в межах 1050-8000 грн. Покупець може обрати будь-яку форму: трапецію, опуклу чи комбіновану.

Вибір комп’ютерного столу є складним завданням, який має враховувати не лише функціональні потреби, але й індивідуальні параметри майбутнього власника. Дотримання перевірених порад дозволить придбати модель, комфортна робота за якою буде приносити задоволення.

Це буде цікаво:

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *