Меню

Засіб від геморою Реліф – інструкція

Геморой дуже неприємна, дискомфортна, проте поширена проблема. Щоб усунути симптоми, знизити біль постійно проводять розробки нових фармацевтичних продуктів, таких як, наприклад, свічки від геморою Реліф.

Проблемами запалення та випадання гемороїдальних вузлів страждає не менше 10% населення, незалежно від віку та соціального статусу. Проблема геморою супроводжується виникненням сверблячки в області анального отвору, сильним болем та можливо виділеннями з домішкою крові.

Склад свічок

Основу препарату Реліф становить компонент фенілефрин, який має судинозвужувальну дію, за рахунок чого знижується або повністю усувається кровотеча. Також до складу супозиторію входить екстракт олії печінки акули та додаткові компоненти, такі як:

 • Кукурудзяний крохмаль;
 • Пропив парагідроксибензоат;
 • Масло какао;
 • Метилпарагідроксибензоат.

Властивості препарату

Ректальний супозиторій допомагає нормалізувати кровообіг у ділянці гемороїдальних вузлів, забезпечити відтік крові від них. Також засоби від геморою Реліф знижують запальний процес і набряклість в області ануса, усувають свербіж. Вони актуальні до застосування при геморої та багатьох інших хворобах аноректальної області.

Показання до призначення

До складу засобу входить олія печінки акули, завдяки якій препарат Реліф використовують для усунення запалення, загоєння ранок та тріщин навколо анального отвору.

Ректальний супозиторій допомагає усунути симптоми, як зовнішнього, так і внутрішнього поширення хвороби, ефективно прибирає ерозію заднього проходу.

Методи терапії та дозування

У лікуванні важливо не тільки вибрати ефективний препарат, але й грамотно розрахувати дозування:

 1. Дорослі можуть вводити ректальні супозиторії по 1 шт не більше 4х разів на добу, краще перед сном, а також після випорожнення.
 2. Дітям до 12 років не рекомендують застосування, немає доказів безпеки та ефективності препарату.
 3. Курс терапії продовжуватиме від 7 до 14 днів залежно від стадії розвитку хвороби та ступеня зниження симптомів.
 4. Перед використанням ректальних свічок необхідно провести стандартні гігієнічні процедури біля заднього проходу.
 5. 7. Шкіру акуратно висушити, промокнувши рушником або туалетним папером.
 6. 8. З ректального супозиторію зняти упаковку, ввести свічки у задній прохід.

Виконання запропонованого курсу терапії допоможе позбавитися дискомфорту, полегшити перебіг симптомів.

Читайте також:  Консервы для собак Schesir. Отзывы владельцев

Протипоказання

Не варто використовувати препарат, якщо є алергічна реакція на будь-який компонент терапевтичного засобу. Також лікар не рекомендують свічки Реліф за наявності таких хвороб, як тромбоемболія та гранулоцит опіну.

Побічні ефекти

Ректальні свічки добре переносяться, але в деяких ситуаціях побічні дії можуть бути спричинені дією фенідефрину гідрохлориду. Препарат може бути небезпечним лише у разі суттєвого перевищення дозування. У такому разі інструкція до засобу від геморою Реліф регламентує, що спостерігатися гіперкоагуляція, а також такі несприятливі симптоми:

 1. Серцево-судинна система (аритмія, брадикардія, високий рівень АТ, серцева недостатність).
 2. Органи ШКТ (ниркова та печінкова недостатність, тиреотоксикоз, панкреатит у гострій формі).
 3. Імунна система (свербіж, алергія, ангіоневротичний набряк).
 4. Шкірні покриви (контактний дерматит).

Несприятливі ефекти пов’язані з тим, що до складу входять метилпарагідроксибензоат та пропілпарагідроксибензоат, які в окремих випадках провокують розвиток бронхоспазмів.

Також серед несприятливих наслідків можна виділити порушення в роботі нервової системи, наприклад, запаморочення, безсоння, невеликий тремор, а також часте відчуття припливу крові до обличчя. При цьому одночасно може спостерігатися набряк, свербіж, посилення кровотечі з анального отвору.

Щоб убезпечити себе, не варто застосовувати препарат Реліф спільно з інгібіторами МАО протягом 15 днів після закінчення курсу лікування. Не рекомендується прийом паралельно аналогових судинозвужувальних лікарських засобів та бета-блокаторів. Інакше можна спровокувати гіпокаліємію, зниження артеріального тиску. Надмірне зловживання лікарських засобів викликає безсоння, нервозність, дратівливість. Тяжкий перебіг несприятливої ​​симптоматики може спричинити появу судом.

У разі спостереження одного з неприємних симптомів, побічних ефектів необхідно терміново припинити прийом препарату та звернутися до лікаря.

Ефективне лікування геморою – мрія, яка з препаратом Реліф стає реальністю. Це перевірений лікарський засіб, що позбавляє хворобливих симптомів у різних видах перебігу хвороби.

Читайте також:  Восемь самых необычных фактов из мира сантехники
Це буде цікаво:

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *